Jednym z naszych sztandarowych produktów jest siedzisko do przedpokoju 60 cm. Jest to jeden z najchętniej kupowanych mebli, a jego praktyczność i uniwersalność została doceniona przez wielu klientów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na jego temat, zapraszamy do lektury.

Siedzisko do przedpokoju – białe i w innych kolorach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się urozmaicić gamę kolorów, w których ten mebel jest produkowany. Od teraz w ofercie dostępne jest również siedzisko do przedpokoju szare. Jasny odcień szarości wydaje się bardzo praktycznym rozwiązaniem, które znacznie wolniej „łapie brud” niż kolor biały. Równie wysoka jakość wykonania i ciekawie wyglądający projekt są niewątpliwymi atutami tego produktu.

Siedzisko do przedpokoju na buty – i nie tylko

Naszą ideą było stworzyć mebel do przedpokoju o wszechstronnym przeznaczeniu. Z nieukrywaną skromnością możemy stwierdzić, że nam się to udało. Efektem pracy projektantów jest siedzisko do przedpokoju tapicerowane, wewnątrz którego znajdują się liczne półki na buty. Przechowywanie butów w przedpokoju zawsze było problematyczne. Wystawienie ich na widok publiczny nie było estetyczne i rodziło liczne problemy. Siedzisko do przedpokoju 60 cm zapewnia dużą powierzchnię do siedzenia, a wewnątrz naprawdę sporo miejsca na buty. Zależnie od ich wielkości i sposobu ułożenia, zmieścimy wewnątrz do 12 par!

Siedzisko do przedpokoju w szafie lub wolno stojące

Są dwie możliwości ustawienia siedziska w przedpokoju. Pierwsza z nich to wolno stojące siedzisko do przedpokoju z pojemnikiem. Jest to mebel, który można postawić w dowolnym miejscu na podłodze i cieszyć się jego użytkowaniem. Można go przysunąć do ściany, drzwi szafy lub ustawić centralnie na środku podłogi. Aby ułatwić zmianę jego położenia, siedzisko może zostać wyposażone w plastikowe rolki jezdne z blokadą. Pozwalają one na płynne i lekkie przemieszczanie siedziska, bez konieczności jego podnoszenia. Druga opcja to siedzisko do przedpokoju w zabudowie. Może ono być połączone z szafą lub wieszakiem. Jest to bardzo estetycznie wyglądające rozwiązanie, polecane do przedpokojów, w których jeszcze nie ma żadnych mebli. Siedzisko do przedpokoju z oparciem spełnia znacznie więcej, niż tylko jedną funkcję.  Niektóre z nich to na przykład:

  • siedzisko – skrzynia będąca szafką na buty została przykryta podnoszonym wiekiem. Może ono być twarde lub tapicerowane. Zamocowane do korpusu jest na stalowych zawiasach, zwiększających trwałość całej konstrukcji.
  • miejsce na buty – siedzisko oferuje dużą przestrzeń na obuwie, które zostając zamknięte wewnątrz skrzyni, znika nam z linii wzroku. Jest to szczególnie cenne jeśli często przyjmujemy gości i nie chcemy ich narażać na widok wielu par butów.
  • oparcie – siedzisko z oparciem to w rzeczywistości siedzisko z oparciem. Plecy tego mebla wykonane zostały z grubej płyty meblowej. W jej górnej części zamocowane zostały metalowej haczyki oraz umieszczona jest pozioma półka na czapki. Oparcie chroni dodatkowo ścianę przed zabrudzeniem.
  • wieszak – w końcu na takim meblu bez trudu możemy powiesić odzież wierzchnią, wykorzystując solidne i wytrzymałe haczyki ze stali.

zostaw komentarz

Your email address will not be published.