Kolekcja LAYERS (72)

Kolekcja stolików drewnianych (10)

Kolekcja SIGI (122)

Kolekcja FENRIS (46)

Kolekcja INEA (73)

Kolekcja KABE (52)

Kolekcja RAGNAR (38)

Kolekcja UBBE (11)

Kolekcja FINNES (12)

Kolekcja BJORN (12)

Kolekcja ODIS (64)

Od naszych kolekcji do kompletnych aranżacji

Nasze kolekcje mebli na wymiar do szerokiej personalizacji zostały zaprojektowane z myślą, by tworzyć konkretne, pełne kolekcje ułatwiające proces aranżacji różnego typu pomieszczeń, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i zawodowej. Każda z nich oprócz intrygującej nazwy ma swoje to „coś”, czym wyróżnia się spośród innych propozycji.

Aktualnie dostępne w naszym producenckim sklepie autorskie kolekcje meblowe to: SIGI, FENRIKS, INEA, RAGNAR, UBBE, FINNES, BJORN, ODIS. Nie zapominamy o też o naszej najnowszej propozycji – wyjątkowo ciekawej kolekcji stolików drewnianych do personalizacji, która kryje w sobie zarówno stoliki pomocnicze, jak i kawowe w wielu odsłonach, na tyle uniwersalne, że pasują dosłownie zawsze i wszędzie.

Dzięki elastycznym, wszechstronnym i po prostu pięknym elementom kolekcji meblowych do samodzielnego złożenia proponowanych przez naszych projektantów, potem starannie przygotowywanych przez pozostałą załogę na zasadzie prefabrykacji, można cieszyć się funkcjonalnym, dopasowanym do aktualnych trendów wystrojem niemal każdego wnętrza zaraz po zmontowaniu mebli. Jeśli zostaną one dobrze spersonalizowane, po dodaniu kilku elementów dekoracyjnych w postaci lustra, ulubionej rośliny czy na przykład plakatu, nowy aranż pomieszczenia zrobi się praktycznie sam.

Z Górnej Półki prosto tam, gdzie trzeba

Z Górnej Półki wyselekcjonowane podczas zakupu przez klienta elementy naszych konkretnych kolekcji meblowych po wyprodukowaniu trafią prosto tam, gdzie trzeba – pod wskazany przez nabywcę adres lub będą oczekiwać na odbiór osobisty w naszym magazynie.

Dla ułatwienia podjęcia dobrego wyboru podobnie jak w przypadku podziału naszej oferty na konkretne rodzaje mebli w zakładce MEBLE lub na te przyporządkowane wskazanym rodzajom pomieszczeń w zakładce POMIESZCZENIA i tu w przypadku dostępnych serii naszych mebli można dotrzeć w dwojaki sposób – klikając w interesujące zdjęcie powyżej lub korzystając z listy rozwijanej w zakładce KOLEKCJE.

Jeśli trzeba dodać coś jeszcze…

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby personalizacja proponowanych w naszej ofercie mebli na wymiar, ich wybór, dobór oraz zakup, były łatwe i sprawiały naszym klientom satysfakcję. Zaprojektowane przez współpracujących z Górną Półką autorów konkretne kolekcje z pewnością to ułatwiają.

Niemniej, jednak gdyby potrzebna była jeszcze dodatkowa pomoc związana z doprecyzowaniem samego procesu zakupowego czy innymi kwestiami odnoszącymi się do proponowanej przez nas aktualnej oferty, odbiorców krajowych zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną oraz poprzez dedykowaną infolinię w godzinach pracy Biura.

Projektantów i inne podmioty zajmujące się wnętrzarstwem zachęcamy do nawiązania współpracy poprzez STREFĘ ARCHITEKTA. Klientów anglojęzycznych natomiast zapraszamy do kontaktowania się poprzez zakładkę WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA obsługiwaną właśnie w języku angielskim, co z pewnością ułatwi komunikację.