Wyświetlanie 1–20 z 25 wyników

Pawlacz PW2

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm Głębokość: 45cm Pawlacze powyżej 100 cm szerokości posiadają zamontowaną w środku przegrodę pionową.
Dopasuj i kup

Pawlacz ODIS PWO1

729.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm Pawlacze powyżej 100 cm szerokości posiadają zamontowaną w środku przegrodę pionową.
Dopasuj i kup

Pawlacz FENRIS PWF1

729.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40 cm Pawlacze powyżej 100 cm szerokości posiadają zamontowaną w środku przegrodę pionową.
Dopasuj i kup

Pawlacz PW1

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm Głębokość: 35cm Pawlacze powyżej 100 cm szerokości posiadają zamontowaną w środku przegrodę pionową.
Dopasuj i kup

NADSTAWKA PAWLACZ RAGNAR PR2

899.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję frontów wyposażamy w dwa siłowniki od 125 cm szerokości włącznie.
Dopasuj i kup

ZESTAW NADSTAWKA PAWLACZ RAGNAR PR12

1,349.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm
Dopasuj i kup

NADSTAWKA PAWLACZ RAGNAR PR1

649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm
Dopasuj i kup

Nadstawka pawlacz Finnes PF1

649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm Pawlacze powyżej 100 cm szerokości posiadają zamontowaną w środku przegrodę pionową.
Dopasuj i kup

Pawlacz INEA PI1

699.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm Głębokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Pawlacz INEA PI2

879.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm Głębokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Pawlacz INEA PI3

1,299.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm Głębokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Pawlacz INEA PI4

1,299.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm Głębokość: 40 cm Od szerokości 150 cm mebel wyposażony jest w dodatkową przegrodę 
Dopasuj i kup

Pawlacz SIGI PWS1

699.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm Od szerokości 100 cm włącznie mebel posiada pionową przegrodę.
Dopasuj i kup

Pawlacz SIGI PWS2

899.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Pawlacz SIGI PWS3

1,399.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Pawlacz KABE PWK01 w stylu JAPANDI

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40 cm
Dopasuj i kup

Pawlacz KABE PWK02 w stylu JAPANDI

929.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40 cm
Dopasuj i kup

Pawlacz KABE PWK03 w stylu JAPANDI

1,299.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40 cm
Dopasuj i kup

Szafka nadstawka przeszklona SIGI RPWS1

899.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm Od szerokości 100 cm włącznie mebel posiada pionową przegrodę.
Dopasuj i kup

Szafka nadstawka przeszklona SIGI RPWS2

1,149.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Pawlacz do przedpokoju z Górnej Półki

Pawlacz do przedpokoju lub innego pomieszczenia, to mebel, który obecnie słusznie wraca do łask. Czym jest? Najprościej mówiąc, pawlacze to schowki w postaci szafek zawieszanych wysoko na ścianie pod sufitem. Nie sposób nie docenić jego walorów użytkowych, jako wypełniacza niewykorzystanej często przestrzeni. Między innymi dlatego pawlacz do przedpokoju zajmuje tak ważne miejsce w bogatej ofercie mebli marki Górna Półka w naszym producenckim sklepie internetowym.

Do dyspozycji naszych klientów w kategorii pawlacze pozostawiamy ten mebel w różnych odsłonach: pojedynczy, podwójny lub potrójny, o drzwiczkach otwieranych klapowo na solidnych zawiasach i bezpiecznych siłownikach hydraulicznych ułatwiających korzystanie z wysoko zamontowanego mebla. Zależnie od wybranej kolekcji mebli przynależący do niej pawlacz do przedpokoju wyposażony jest w pasujący uchwyt zewnętrzny lub nie. Co istotne, każdy pawlacz do przedpokoju z logiem Górnej Półki wyposażony zostanie w co najmniej jedną poziomą wyjmowaną półkę wewnętrzną, którą można mocować na pożądanej wysokości, w razie potrzeby wyjmować lub wkładać na miejsce bez problemu.

Jeśli zamawiany pawlacz będzie miał szerokość powyżej 100/105 cm dodatkowo zyska pionową przegrodę – ściankę działową, która zapobiegnie odkształcaniu się mebla pod ciężarem przechowywania w nim cięższych przedmiotów. Wtedy wyposażony zostanie on stosownie w dwie dopasowane do szerokości pawlacza ruchome półki, ułatwiające utrzymanie porządku.

W pawlaczu do przedpokoju z Górnej Półki zastosowane zostały również ważne autorskie rozwiązanie konstrukcyjne w postaci odpowiednio dopasowanej poziomej listwy ochronnej przy podstawie mebla, która z jednej strony wzmocni jego wytrzymałość, z drugiej zaś zapobiegnie niekontrolowanemu wypadaniu lub przesuwaniu się w przód przedmiotów ukrytych we wnętrzu mebla. Ma to znaczenie, zwłaszcza gdy pawlacz zostanie zamontowany bardzo wysoko i sięganie do niego będzie wymagać wysiłku lub stawania na stołku, czy drabinie. Zminimalizuje to ryzyko, zrzucenia zawartości pawlacza na głowę.

Pawlacz na wymiar kupiony w sklepie

Pawlacz na wymiar dzięki naszej filozofii i misji z Górnej Półki można obecnie kupić równie łatwo, jak każdy inny produkt w ulubionym takim, czy innym e-sklepie. Dosłownie kilkoma kliknięciami. Wydaje się to, może jeszcze trudne do przyjęcia, ponieważ koncepcja mebli dopasowywanych na wymiar przez producenta dostępnych w regularnej ofercie sklepu, nie jest u nas jeszcze tak bardzo rozpowszechniona, ale aby się przekonać, wystarczy po prostu choć raz dokonać bezpiecznego zakupu w Górnej Półce, a potem zostać na dłużej i korzystać z naszej bogatej, ciągle poszerzanej oferty mebli na wymiar zawsze, kiedy będzie potrzeba.

Dopasować pawlacz na wymiar z naszej propozycji można na wielu płaszczyznach – w zakresie wymiaru będzie to zazwyczaj szerokość i głębokość. Do indywidualnego dopasowania oczywiście pozostają także uchwyty, jeśli w danym modelu są przewidziane i dołączone oraz kolor w opcjach standard lub premium. Do pawlacza na wymiar wychodzącego spod ręki naszych specjalistów dołączamy oczywiście przejrzystą instrukcję, pozwalającą łatwo poradzić sobie ze złożeniem zakupionego mebla oraz dedykowane danemu meblowi zawieszki.

Aby zakupić pawlacz na wymiar w naszym sklepie, wystarczy kliknąć przycisk „dopasuj i kup” pod wybranym pawlaczem, a następnie korzystając z rozwijanych belek wybrać potrzebne, możliwe do dopasowania (tylko w podanym zakresie) parametry, zapłacić za zamówienie i czekać na dostawę nadstawki do samodzielnego złożenia pod wskazany adres lub na wiadomość, że pawlacz jest gotowy do odbioru z naszego nowoczesnego magazynu, jeśli ta opcja bardziej komuś odpowiada. W razie potrzeby na każdym etapie zakupowym zawsze można skorzystać z naszej pomocy poprzez skontaktowanie się z dedykowaną infolinią (w godzinach od 8.00 do 16.00 wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku lub e-mailowo. Choć na wiadomości elektroniczne odpowiadamy najszybciej jak to możliwe, może to zająć trochę czasu.

Pawlacz personalizowany sprytny niezbędnik

Pawlacz personalizowany z Górnej Półki to sprytny niezbędnik wszystkich tych, którzy chcą w sposób maksymalny zagospodarować jak największą, dotąd nieużywaną przestrzeń. Chcesz wygodnie urządzić swój przedpokój czy garderobę lub przechować coś w miejscu trudnodostępnym dla dzieci, czy ukochanego czworonoga? W Twoim mieszkaniu brakuje miejsca na buty lub różnego rodzaju przedmioty sezonowe i sprzęty gospodarcze o większych gabarytach? Bez względu na to, czy z pawlacza personalizowanego będziesz korzystać codziennie, czy też okazjonalnie kilka razy do roku, to rozwiązanie będzie świetnym lekarstwem na wszystkie te problemy.

Nasz pawlacz personalizowany doskonale spełni się jako osobny mebel zamontowany w przedpokoju, gabinecie lub innym miejscu, ale także jako funkcjonalna nadstawka do szafy, czy zamykana półka nad szafką RTV, albo niską komodą, tworząc z nią wyjątkowo zgrany duet. Możliwości jest tyle, ile wariantów zestawień naszych propozycji sygnowanych logiem Górna Półka może się zmieścić w wyobraźni naszych klientów. Ze względu na walory konstrukcyjne oraz estetyczne harmonijnie łączące się z innymi propozycjami z naszej oferty, nie ma przeszkód, aby nasz pawlacz personalizowany znalazł swoje miejsce niżej niż pod sufitem i to w warunkach dla mebli trudnych – o podwyższonym poziomie wilgotności, czy był poddawany intensywnemu użytkowaniu wiele razy na co dzień.

Aby dostępne w naszej stałej propozycji pawlacze personalizowane na wymiar służyły w domu, czy w pracy jak najdłużej, zalecamy do ich pielęgnacji i czyszczenia używanie specjalnego, dedykowanego meblom preparatu do mebli marki Górna Półka. Ważne jest ponadto, aby składając samodzielnie mebel stosować się ściśle do naszych producenckich zaleceń i dokładnie dokręcić wszystkie elementy, zarówno zawiasów, jak i również siłowników hydraulicznych, które dodatkowo wpływają na bezpieczeństwo i komfort korzystania z pawlacza naszego autorskiego projektu.