Pufy

 

Pufa BAS PU1

549.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 399 zł Wartości stałe: Wysokość: 43 cm
Dopasuj i kup

Pufa niska BAS PU1N

649.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 549 zł Wartości stałe: Wysokość: 33 cm
Dopasuj i kup

Pufa PILO PU2

599.00
Wartości stałe: Wysokość: 43 cm
Dopasuj i kup

Pufa niska PILO PU2N

699.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 599 zł Wartości stałe: Wysokość: 33 cm
Dopasuj i kup

Pufa KOMO PU3

649.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 549 zł Wartości stałe: Wysokość: 43 cm
Dopasuj i kup

Pufa niska KOMO PU3N

749.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 699 zł Wartości stałe: Wysokość: 33 cm
Dopasuj i kup

Pufy w dobrej ofercie z Górnej Półki

Pufy to niewielkie meble w postaci siedziska obitego materiałem lub najczęściej ekoskórą. Dawniej bardzo popularne, potem nieco zapomniane, a nawet krytykowane, dziś słusznie znowu wracają do łask. Ich walorów estetycznych i użytkowych nie sposób pominąć. Dlatego postanowiliśmy włączyć je i my, w naszą dobrą ofertę z Górnej Półki.

Proponujemy pufy do indywidualnej personalizacji, w różnych kształtach, na cokole lub bez, modele niższe i wyższe w określonych seriach, aby można je było łatwo ze sobą komponować, ale również kompletować. Odpowiednio spersonalizowane sprawdzą się w każdej sytuacji i w praktycznie każdych warunkach – bez względu na wielkość pomieszczenia, czy jego przeznaczenie.

Pufy na zamówienie do nabycia w e-sklepie

Pufy na zamówienie to produkt, który oprócz warsztatu stolarskiego i pracy stolarza wymaga także, a może przede wszystkim, udziału tapicera i materiałów tapicerskich. Nie każdy stolarz dokończy ich produkcję i nie każdy tapicer wykona je od podstaw. My jesteśmy producentem puf na zamówienie, które są jednocześnie tak łatwo dostępne, jak gotowy produkt w klasycznym sklepie internetowym.

Nasze pufy to solidne, lekkie i wygodne meble, które można personalizować zależnie od indywidualnych potrzeb, w zakresie wskazanym przy konkretnym produkcie, tak, jakby były robione na zamówienie u detalisty. 

Pufy do siedzenia, ale czy tylko?

Pufy do siedzenia sygnowane logiem Górnej Półki dzięki autorskim projektom uwzględniającym odpowiednią ergonomię i wyważenie, mimo wyjątkowo dużej lekkości są nieprzewrotne i bezpieczne nawet dla małych dzieci.

Każda z naszych puf do siedzenia oprócz funkcji podstawowej, jako siedzisko, które z łatwością da się przemieszczać w dowolne wybranie miejsce niemal w każdej chwili, może być wykorzystywana także jako elegancki podnóżek lub poręczny stoliczek, na którym można odłożyć gazetę, pilot do telewizora czy okulary, uważając oczywiście, by nikt na nie przypadkowo nie usiadł.

Pufy personalizowane wystylizują każdą przestrzeń

Pufy personalizowane naszego projektu i wykonania niezależnie od serii, mogą być i są tanim i skutecznym sposobem na zmianę wystroju niemal każdego, nawet najmniejszego pomieszczenia. Mogą być kontrastowym punktem skupiającym na sobie uwagę otoczenia albo łagodnym uzupełnieniem dopełniającym całość aranżacji w tej samej palecie czy tonacji barw.

Aby się o tym przekonać, wystarczy kupić na początek jedną z naszych propozycji puf personalizowanych, umieścić w dowolnym miejscu mieszkania i poczekać na reakcję gości. Każdy z nich na pewno będzie chciał ją osobiście wypróbować i szybko doceni jej zalety.

Pufy na wymiar wreszcie dostępne

Pufy na wymiar nie zawsze były tak ogólnie dostępne, jak są obecnie. Może zdarzyć się tak, i zwykle tak jest, że standardowe wymiary mebla są o te przysłowiowe 10 centymetrów zbyt duże lub zbyt małe, zbyt wysokie lub zbyt niskie, a gdy chcemy mieć harmonijny komplet puf służących do wygodnego siedzenia na przykład dla osoby dorosłej i dziecka w tym samym stylu, czy kolorze robi się problem. Wtedy pufy na wymiar z Górnej Półki uratują aranżacyjną sytuację, bo personalizacja ich jest naprawdę prosta i intuicyjna.

Sygnowane naszym logiem pufy na wymiar tapicerowane ekoskórą mogą też rozwiązać problem, gdy trzeba wykorzystać ten rodzaj mebli w przestrzeni publicznej, w różnego typu kącikach dla dzieci, miejscach wypoczynku dla klientów, czy hotelach, gdzie liczy się nie tylko możliwość szerokiego zróżnicowania mebli w jednym stylu pod względem wielkości, czy koloru, ale także jakość, bezpieczeństwo i zachowanie niezbędnych zasad BHP.

Pufy do salonu i saloniku

Pufy do salonu, a zwłaszcza saloniku, gdzie przestrzeń pomieszczenia jest niewielka i musi jej wystarczyć także na inne funkcje, mogą zastąpić, i coraz częściej dziś znów zastępują, fotele czy krzesła, gdy nie można sobie pozwolić na urządzenie choćby kącika jadalnianego, a chcemy by przy stoliku kawowym umieszczonym przed kanapą, mogło wygodnie usiąść jeszcze kilka dodatkowych osób.

Tak jak pufy do salonu wewnątrz mieszkania, mogą one przy odpowiednich warunkach atmosferycznych być pufami w swego rodzaju salonie na świeżym powietrzu – na tarasie, balkonie lub w altanie ogrodowej. Wtedy jednak warto wybrać modele z tapicerką, z ekoskóry oraz z cokołem, który ułatwi utrzymanie mebla w czystości i zapewnia jego większą wytrzymałość.

Pufy do sypialni ocieplą wnętrze

Pufy do sypialni odpowiednio dopasowane do innych elementów wystroju wnętrza choćby tylko pod względem kolorystycznym, swoim łagodnym zaokrąglonym kształtem znacznie zwiększają wrażenie przytulności, co właśnie w sypialni (lub w pokoju dziecięcym) ma chyba najbardziej istotne znaczenie.

Oprócz budowania poczucia bezpieczeństwa i komfortu, zwłaszcza w przypadku wyboru miękkiego aksamitnego, a jednocześnie wytrzymałego obicia pufy do sypialni dobrą tkaniną (właściwości każdej z nich podajemy w zakładce WZORNIKI), będą niezastąpione przy toaletce lub jako miejsce do odłożenia ubrania, czy przycupnięcia przy chorym dziecku. W dzień mogą one posłużyć za przenośne siedziska, a w nocy skutecznie zastąpić blat szafki nocnej, która nie zawsze zmieści się tuż przy łóżku.

Pufy ze schowkiem lub bez zawsze się sprawdzą

Pufy ze schowkiem czy bez niego, czy to w domu, czy w przestrzeni zawodowej, zawsze znajdą szerokie zastosowanie. Zostały wymyślone po to, aby ułatwić życie użytkownikom, a do tego dobrze jest, aby tak jak proponowane u nas w Górnej Półce były eleganckie i po prostu piękne.

Biorąc pod uwagę kwestie użytkowe, wbrew pozorom pufy ze schowkiem to jednak nie zawsze rozwiązanie idealne. Tak samo, jak nie zawsze sprawdzą się te bez niego. Wybierając pufy do domu, warto zastanowić się, które z nich będą najodpowiedniejsze w konkretnych, indywidualnych okolicznościach i do czego oprócz siedzenia będą przeznaczone.

Dzięki pufom ze schowkiem zyskamy co prawda miejsce do przechowywania, ale przez fakt możliwości otwarcia się mebla, będą one mniej bezpieczne zwłaszcza dla osób starszych i małych dzieci, a wypełnione różnego rodzaju przedmiotami staną się ciężkie i niewygodne do przemieszczania z miejsca na miejsce.