Słupki

Słupek Odis OS1

1,199.00
Wartości stałe: Wysokość słupka: 202 cm Od szerokości 65 cm mebel wyposażony jest w dwa fronty i przegrodę pionową w dolnej części.
Dopasuj i kup

Słupek Odis OS2

1,199.00
Wartości stałe: Wysokość słupka: 202 cm Od szerokości 65 cm mebel wyposażony jest w cztery fronty i przegrodę pionową w dolnej części.
Dopasuj i kup

Słupek Odis OS3

1,199.00
Wartości stałe: Wysokość słupka: 202 cm
Dopasuj i kup

Słupki meblowe z Górnej Półki styl i wygoda w każdym calu

Słupki meblowe to piękny i wygodny zarazem element wyposażenia pomieszczeń, który można zastosować do ciekawych aranżacji zarówno w domu, jak i w pracy. Te dostępne w ciągle poszerzanej ofercie naszego sklepu to propozycje o szerokim spektrum użyteczności – odkryte, zamknięte, łączone, pojedyncze lub podwójne, z także możliwością wyboru słupka z lustrem na drzwiczkach. Do tego zależnie od potrzeb z wygodnymi uchwytami lub bez uchwytów, na pięknych nogach lub stojące bezpośrednio na podłodze.

Mamy też ofertę będącą niewątpliwą gratką dla wszystkich właścicieli zwierząt – słupki z wbudowanym miękkim i wygodnym legowiskiem w dolnej partii lub ze sprytnym, a zarazem łatwo dostępnym schowkiem na akcesoria dla mieszkających z nami pupili. Wszystkie słupki meblowe marki Górna Półka to opcje do samodzielnego złożenia i wygodnej personalizacji, które sprawdzony przewoźnik bezpiecznie dostarczy dokładnie tam, gdzie klient wskaże w swoim zamówieniu, jeśli nie wybierze odbioru osobistego z naszego nowoczesnego magazynu.

Słupki meblowe na wymiar ze sklepu to możliwe

Dzięki nam, słupki meblowe na wymiar możesz zamówić i kupić jak ze sklepu, a zostaną wykonane na indywidualne zamówienie, przez naszych fachowców stolarzy, według naszego autorskiego projektu. Choć wyjdą one spod ręki fachowca (a nie z linii masowej produkcyjnej), będziesz mógł się nimi cieszyć szybciej, niż gdyby były zamówione u stolarza z polecenia lub z ogłoszenia.

Nasze sygnowane słupki meblowe na wymiar mają gwarantowaną jakość producencką, a sprawdzony proces zakupowy Górnej Półki zakłada pełne bezpieczeństwo transakcji, także przy zakupach na raty. Na realizację zamówienia, bez względu na jego wielkość dajemy sobie maksymalnie 60 dni od jego finalizacji (nie licząc niezależnego od nas czasu dostawy). Potem wystarczy tylko złożyć poszczególne elementy mebla (lub mebli) zgodnie z dołączoną, precyzyjną instrukcją montażu, ustawić go w wybrane miejsce i przy odpowiedniej pielęgnacji cieszyć się jego funkcjonalnością wiele, wiele dni.

Słupki meblowe personalizowane do personalizowania przestrzeni

Słupki meblowe personalizowane pozwalają w sposób maksymalnie indywidualny zagospodarować niemal każdą przestrzeń zgodnie z nawet najbardziej wyszukanymi potrzebami użytkowników. Mogą znaleźć swoje zastosowanie zarówno w przedpokoju, w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, ale także w biurze lub pracowni. Będą idealne nie tylko do przechowywania ubrań, ale także jako miejsce do ekspozycji ulubionych bibelotów, książek czy innych przedmiotów, którymi warto się pochwalić. Gdy trzeba, ukryją w swoich wnętrzach za solidnymi drzwiczkami naprawdę duże zapasy sezonowych ubrań i akcesoriów.

Nasze sygnowane słupki meblowe personalizowane zgodnie z życzeniem klienta będą ozdobą każdej przestrzeni, w której się znajdą. Łatwo można je łączyć ze sobą, a w razie potrzeby nadstawiać i rozstawiać lub przestawić w inne miejsce albo do innego pokoju. Możliwości aranżacyjne naszych mebli, zwłaszcza jeśli skomponowane są w obrębie określonej serii, są praktycznie nieograniczone. W razie potrzeby można też w każdej chwili zamówić ponownie kolejne elementy dosłowne kilkoma kliknięciami.

Zestaw słupków meblowych zamiast stałej zabudowy

Zestaw słupków meblowych z Górnej Półki odpowiednio dopasowany do przestrzeni, którą trzeba zagospodarować, może z powodzeniem zastąpić stałą zabudowę, która ogranicza możliwość aranżacji przestrzeni, gdy ma się ochotę lub konieczność zmian. Zastosowane materiały wysokiej jakości, w tym płyty meblowej o poszukiwanej grubości 18mm, pozwolą przechowywać w nich nawet ciężkie i sporej wielości przedmioty.

Ruchome półki wewnątrz z nawiertami co 5 cm ułatwią dopasowanie wewnętrznej kubatury do aktualnych potrzeb, bez konieczności angażowania fachowca i kosztownych przeróbek całego mebla. Co ważne, nawierty do osadzenia drzwiczek, jeśli wybór padnie na mebel w nie zaopatrzony, na wszelki wypadek również są robione uniwersalnie po to, aby w razie potrzeby uczynić każdą szafkę otwieraną lewo lub prawostronnie we własnym zakresie – tylko z użyciem śrubokręta lub wkrętarki, nawet po latach użytkowania.

Zestaw słupków meblowych na wymiar niezbędny pomocnik

Słupki meblowe w zestawie produkowane na wymiar będą niezbędnym pomocnikiem w utrzymaniu ładu i porządku, także w miejscach narażonych na trudne warunki ze względu na zwiększony poziom wilgoci lub narażenie na zabrudzenia, a więc w łazience lub w przedpokoju. Dobierając poszczególne elementy do wielkości pomieszczenia zestawy słupków z Górnej Półki wraz z innymi elementami, jak szafki na buty z wygodnym siedziskiem lub bez można swobodnie zabudować nawet mały korytarzyk, ale także sporą garderobę dla całej rodziny, nie wyłączając potrzeb ukochanego zwierzaka.

Gdy zajdzie potrzeba elementy zakupionego zestawu można także ustawić obok siebie, aby w jednej chwili w domu lub mieszkaniu pojawiła się funkcjonalna komoda, gotowa do wypełnienia wieloma przedmiotami natychmiast, nawet przez najmłodszych. Dzięki temu w nieoczekiwany sposób nasze meble mogą rosnąć wraz z ich właścicielami, jednocześnie będąc niezbędnymi pomocnikami w utrzymaniu porządku na co dzień.

Zestaw słupków meblowych personalizowanych dobry na wszystko

Wybierając zestaw słupków meblowych personalizowanych marki Górna Półka, w połączeniu z innymi elementami meblowymi danej serii z naszej oferty zyskasz pewność, że wszystko dopasuje się w sposób idealny, dokładnie tak, jak chcesz. Dzięki modułowości każdy użytkownik i projektant doceni ten sposób aranżacji ergonomicznego wykorzystania przestrzeni, który świetnie sprawdzi się w różnych warunkach. Śmiało możemy powiedzieć, że nasz zestaw słupków personalizowanych jest dobry na wszystko, dlatego polecamy go dziś w sposób szczególny tym, którzy cenią sobie elegancki wygląd i walory użytkowe mebli w jednym.

Aby odpowiednio zadbać o każdy zestaw słupków meblowych personalizowanych, także w zakresie wymiarów, czy słupki naszej marki kupowane pojedynczo, szczególnie rekomendujemy preparat do pielęgnacji mebli GÓRNA PÓŁKA. Dzięki niemu przedłużysz się znacznie żywotność zakupionych u nas mebli, a samo dbanie o czystość będzie dziecinnie proste.