Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Szafki z umywalką i nie tylko – meble łazienkowe prosto z Górnej Półki

Szafki z umywalką, różnego typu słupki, dedykowane łazienkom, czy większym, ale coraz bardziej popularnym pokojom kąpielowym, to niezbędne wyposażenie tych pomieszczeń, bez których dziś naprawdę niełatwo się obyć. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić je też do szerokiej oferty sklepu Górna Półka.

Szafki z umywalką i inne meble łazienkowe naszej marki, dostępne w różnych konfiguracjach i seriach, można łatwo dopasowywać do indywidualnych wymogów (w zakresie wskazanym przy każdym modelu podczas standardowego procesu zakupowego), bez konieczności dodatkowych zapytań, czy innych czynności. Do wykorzystania w łazience pozostawiamy meble o podwyższonej odporności na wilgoć, z uchwytami, bez uchwytów, zamknięte, otwarte lub półotwarte, o różnych gabarytach.

Szafki łazienkowe z umywalką – dwie najpopularniejsze opcje wkrótce także naszej marki

Niezależnie, czy mamy do czynienia z jedną, czy kilkoma łazienkami, w domu, w mieszkaniu, czy w miejscu pracy, każdą z nich warto odpowiednio wyposażyć w solidne szafki łazienkowe z umywalką, zamontowaną na blacie lub wpuszczoną wewnątrz mebla. Można też zdecydować się na opcję rozszerzoną – z dwiema lub więcej umywalkami, co sprawdzi się szczególnie w domu, w którym mieszka większa rodzina.

Zdając sobie sprawę z potrzeb czasu i oczekiwań naszych klientów, w szerokim wachlarzu różnego typu mebli z możliwością indywidualnej personalizacji podczas zakupu, zdecydowaliśmy się umieścić także nasze autorskie szafki łazienkowe z umywalką. Zależnie od wybranego modelu –  przystosowane do intensywniejszego, niż w innych pomieszczeniach, kontaktu z wilgocią.

Szafka z umywalką stojąca klasyka na indywidualny wymiar

Szafka z umywalką stojąca, znana ludziom od wieków, była używana już w czasach, gdy jeszcze nie było powszechnego dostępu do bieżącej wody. Właśnie dlatego, nadal nie wychodząc z mody, różne modele tych użytecznych mebli, obecnie dostępne będą także u nas, w Górnej Półce. Oczywiście z możliwością dość elastycznej personalizacji, w wielu ważnych aspektach, już na poziomie koszyka e-sklepu.

Decydując się na zakup szafki z umywalką stojącej naszego projektu i wykonania – z solidnych materiałów, na odpowiednio zabezpieczonych od niekorzystnych warunków (wilgoci i podwyższonej temperatury) nogach, zyskasz pewność otrzymania mebla o wysokiej jakości i bezpieczeństwie użytkowania. Ten dobrze dopasowany do Twoich potrzeb elegancki mebel do samodzielnego złożenia przy odpowiedniej pielęgnacji (np. dedykowanym preparatem z Górnej Półki) z pewnością zachwyci wielu na bardzo długo.

Słupki łazienkowe z Górnej Półki porządek w dobrym stylu

Słupki łazienkowe naszej marki gwarantują łatwość utrzymania porządku, w naprawdę dobrym stylu, w każdej łazience, czy pokoju kąpielowym. Jak już wcześniej podkreślaliśmy, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w naszej ofercie postanowiliśmy umieścić słupki łazienkowe stojące. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym będą one bardzo łatwo komponować się także z innymi meblami z naszych wyjątkowych kolekcji.

Podobnie jak inne propozycje z Górnej Półki, słupki łazienkowe do samodzielnego złożenia, będą z czasem osiągalne w coraz szerszej gamie opcji do indywidualnej personalizacji, także pod konkretny wymiar. Przedział możliwych do dopasowania wielkości zostanie wskazany każdorazowo przy konkretnym słupku łazienkowym dostępnym w naszym sklepie internetowym.

Słupki łazienkowe stojące gwarancja ładu na co dzień

Słupki łazienkowe stojące z Górnej Półki pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni łazienki, czy pokoju kąpielowego od góry do dołu. Bez względu na to, czy wybierzesz model odkryty – bez drzwiczek, dzięki któremu wyeksponujesz wszystkie łazienkowe akcesoria i bibeloty, czy też z drzwiczkami, lub drzwiczkami i szufladami, gdzie wszystko sprytnie ukryjesz, spełnią one swoje zadanie.

Zapewniamy, że nasze słupki łazienkowe do postawienia produkowane pod wybrany wymiar, kolor i styl, po samodzielnym złożeniu, będą długo cieszyć użytkowników, jednocześnie upiększając przestrzeń, a tym samym uprzyjemniając Twój pobyt w łazience. Zastosowane do ich produkcji płyty meblowe sprawdzonych dostawców, okleinowanie termoutwardzalnym klejem żywicznym bez dodatków oraz wysokie, chroniące wnętrze słupka nogi (z litego drewna lub metalu odpornego na korozję, malowanego proszkowo), pozwolą cieszyć się nim przez lata.