Naszą misją jest pomoc w tworzeniu wnętrz dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

2

ZWIĘKSZAJ, ZMIENIAJ, BAW SIĘ

Od ponad 8 lat pomagamy Polakom urządzać wnętrza dopasowane do ich potrzeb. Na początku istenienia firmy specjalizowaliśmy się w produkcji mebli do przedpokoju. Zauważyliśmy, że brakuje na naszym rynku produktów prostych, przystępnych cenowo oraz z możliwością dopasowania mebla do każdej przestrzeni.

Teraz mamy w ofercie ponad 300 produktów z każdej kategorii, od mebli do przedpokoju, przez salon, sypialnię, aż po produkty biurowe. Praktycznie każdy mebel posiada możliwość wybrania szerokości, głębokości, koloru oraz uchwytów, co pozwala na stworzenie dowolnej aranżacji w każdym stylu.

Producent mebli na wymiar z pomysłem już od 2014 roku na rynku

Choć na rynku polskim i pewnie zagranicznym, można znaleźć wiele podmiotów oferujących w mniejszym, czy większym wachlarzu ofertowym różne meble na wymiar, to brakuje miejsc, dających szansę w łatwy sposób zaopatrzyć się w takie meble na dobrze znanych i poszukiwanych zasadach zakupu przez Internet. My jako Górna Półka z siedzibą w Białymstoku (Polska) od 2014 roku dajemy już taką wyjątkową możliwość.

Dzięki nam nasi Klienci mogą mieć swoje meble taniej, dużo szybciej, w z góry ustalonej jakości, a co najważniejsze bez konieczności indywidualnego szukania i angażowania stolarza, który nie zawsze da gwarancję na długo wyczekiwany efekt swojej pracy.

Działamy stopniowo, ale na coraz szerszej płaszczyźnie, oferując możliwość personalizacji coraz to nowych grup mebli na najwyższym poziomie. Jednocześnie dbamy, by czas realizacji zamówień nie przekraczał 2 miesięcy od finalizacji zakupu. Nasze niestandardowe meble są starannie pakowane i bezpiecznie dostarczane przez sprawdzonych w praktyce kurierów.

Jesteśmy dziś już na takiej pozycji i w takim miejscu, że możemy powiedzieć, iż jesteśmy gotowi i otwarci na współpracę zarówno z osobami prywatnymi, profesjonalnymi projektantami wnętrz, jak również różnego typu podmiotami w zakresie zamówień detalicznych, ale też hurtowych.

cwiartka
produkcja-polska
zero-waste
personalizacja

Producent mebli personalizowanych, czyli jak to się zaczęło?

Jak to się stało, że opisana wyżej idea ujrzała światło dzienne pod nazwą Górna Półka? Najlepszą odpowiedzią będzie streszczenie historii naszych początków przedstawiane przez Właściciela firmy – Kamila Zielińskiego.

Nazwa i profil to autorski projekt Pana Kamila, który zrodził się w niezwykle dynamicznych okolicznościach – w spieszącym do celu pociągu na trasie Białystok – Warszawa, którym wtedy jeszcze jako student podróżował. Ta podróż towarzyszy nam do dziś. Jest inspiracją do działania i realizacji naszych producenckich i dystrybucyjnych marzeń każdego dnia. Nasz pociąg nie tylko się rozpędza, ale też zwiększa swój skład osobowy i tabor, jednocześnie mknąc coraz dalej, przemierzając coraz większe i dalsze przestrzenie zarówno w kraju, ale też w Europie, Ameryce, a nawet w Indiach.

Warto dodać, że obok Górnej Półki niejako równolegle rozwija się też inna ekskluzywna marka o nazwie Zieliński Interior specjalizująca się w usługach stolarskich na indywidualne zamówienie w klasie premium, ale to już zupełnie inna historia.

trojkat
4

Górna Półka – nasze cele i marzenia zawsze z górnej półki

Można śmiało powiedzieć, że w Górnej Półce mamy wiele marzeń, które sięgają wyłącznie przysłowiowej górnej półki. Te zawodowe, to w dalszym ciągu ułatwiać Polakom praktykowanie dobrze pojętego patriotyzmu gospodarczego, oddając w ich ręce oryginalny produkt wytworzony w naszej białostockiej (na razie stosunkowo niewielkiej) stolarni, nie zapominając tym, aby coraz bardziej poznawał nas świat.

Stosując bezpieczne rozwiązania pro eco jednoczesną z dbałością o jakość i elastyczność w zakresie produkcji, chcemy się jeszcze prężniej rozwijać. Z tego też powodu powiększamy naszą Kadrę, zapraszamy do współpracy znanych projektantów, ilustratorów oraz architektów.

Poszerzając ofertę personalizowanych przez samych Klientów mebli na wymiar naszej produkcji, która już dziś liczy niemal 450 modeli (i będzie poszerzana) czujemy, że dajemy światu dokładnie to, czego potrzebuje. Jednocześnie nie zapominamy o dbałości o formę, o której może nawet wielu nie śniło.

Marzy nam się, by logo Górnej Półki na szafkach, stołach, czy innych meblach do samodzielnego złożenia za kilkadziesiąt lat było nadal obecne w domach i różnego typu podmiotach. W Polsce i na świecie. By było przekazywane z pokolenia na pokolenie, jak cenna pamiątka rodzinna, którą warto wyeksponować w ważnym miejscu, niezależnie, czy będzie to dotyczyć mieszkania w bloku, domu, albo firmy.

Jesteśmy przekonani, że tak stawiane sobie cele w formie realizacji marzeń, pozytywnie wpływają także na tych, którzy zdecydują się, aby swoją przestrzeń wypełnić właśnie naszymi, starannie wyselekcjonowanymi i dopasowanymi do indywidualnych potrzeb produktami, będącymi w swej istocie kwintesencją artyzmu na życzenie.

IMG_1321
opinia-3
opinia-2
opinia

O co naszej Górnej Półce mówią inni?

Docenia nas już wiele osób i podmiotów zarówno krajowych, ale też zagranicznych w tym europejskich, a nawet amerykańskich. Zaczyna pisać branżowa prasa (warto wymienić ELLE), portale (biznes.meble.pl, czy LinkedIn), mówić telewizja (kilkakrotnie byliśmy gośćmi TVN, w programie Dzień Dobry TVN), doceniają krytycy (m. in. wyróżnienie w plebiscycie „Pierwszy Milion” magazynu Forbes). Wierzymy, że robią to nie bez powodu. Daliśmy się też poznać z dobrej strony z sukcesem uczestnicząc między innymi w prestiżowych targach Warsaw Home & Contract 2021.

Nie ukrywamy, że daje to nam też dużo siły napędowej do działania, nawet w tych trudnych czasach globalnego kryzysu. Możemy powiedzieć, że jest nieustannym motorem do coraz większej kreatywności, ale też do coraz bardziej śmiałego, acz na łagodnego wdrażania na rynek polski i zagraniczny, nowych pomysłów projektowych, aranżacyjnych i handlowych Górnej Półki. Za to dziękujemy i jesteśmy wdzięczni.

Dziś czujemy się ekspertem od meblowych zadań specjalnych, który z każdym wyprodukowanym segmentem urzeczywistnia to, co inni uznają za niemożliwe. Jesteśmy dostępni na wyciągnięcie ręki, niezależnie od tego, gdzie będziesz nas potrzebować. Na miejscu w Białymstoku oraz (a może przede wszystkim) w intuicyjnym producenckim Sklepie internetowym.

Aby poznać nas jeszcze lepiej, zapraszamy do kontaktu w dowolnie wybranej formie, zaznajomienia się z naszą coraz szerszą ofertą, która pozwala dotknąć prawdziwej pasji miłości, jaką wkładamy każdego dnia w nasze wyjątkowe meble, tworzone z pasją, dla Twojego komfortu i wygody na co dzień.

Dołącz do szerokiego grona naszych klientów i kontrahentów. Daj się przekonać, że warto sięgać wysoko – po i na Górną Półkę.

 

1
3
przegladaj oferte 03 2

 

str glowna 02