Zestaw próbek płyt laminowanych

60.00

Opakowanie zawiera do 7 próbek płyt laminowanych w wybranych przez Państwa kolorach

Realizacja

48H

Dostawa

Darmowa


Kategorie: , Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Inne z tej kolekcji

Opis

Jeśli nie możesz zdecydować w jakiej kolorystyce wykonać swoje meble, dajemy Wam możliwość zamówienia próbników. Dzięki nim możecie sprawdzić strukturę, wykończenie oraz dokładny odcień materiału, co pozwala na idealne dopasowanie całości zgodnie ze swoimi preferencjami oraz stylem pomieszczenia! Nie będziecie mieć już żadnych wątpliwości, że właśnie ta kolorystyka pasuje do Waszych wnętrz!

Producentami płyt laminowanych są firmy Egger, Swiss Krono oraz Kronospan. W naszym mniemaniu gwarantujące najwyższą jakość materiałów meblarskich dostępnych na Polskim rynku. Płyty laminowane producentów, z których korzystamy, posiadają:

• grubość 18 mm;
• szereg atestów higieny i bezpieczeństwa;
• wysoką jakość;
• bogatą kolorystykę;
• różnorodność struktur powierzchni;
• przyjazność środowisku.

Każda próbka ma wymiar około 18 cm x 12 cm x 0,18 cm i jest to fragment oryginalnej płyty. Opakowanie zawiera do 7 próbek płyt laminowanych w wybranych przez Państwa kolorach.

Zaprezentowane przez Nas wzorniki materiałów są profesjonalnymi skanami, a ich odzwierciedlenie zależy od ustawień i kalibracji monitora.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw próbek płyt laminowanych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DOSTAWA

cwiartka 05Dostarczamy nasze produkty na terenie całej Polski

cwiartka 05Jesteśmy eko - do pakowania mebli używamy materiałów z odzysku dając im drugie życie

cwiartka 05 Produkty przeznaczone są do samodzielnego montażu, w każdym kartonie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu

paczki-1-648x455

Najczęściej zadawane pytania

Wybrałem opcje dostawy za pobraniem. Kurier nie przywiózł mi wszystkich paczek, czy powinienem odebrać niepełne zamówienie?

Zawsze rekomendujemy odbiór nawet jeśli zamówienie jest niepełne. Najpewniej doszło do rozdzielenia paczek na sortowni i pozostała część zamówienia zostanie dostarczona w najbliższych dniach roboczych. Zawsze otrzymujecie Państwo nasze pełne wsparcie i pomoc w zlokalizowaniu pozostałej części zamówienia.

NOWE Obszar roboczy 1 kopia 5 07 Obszar roboczy 1 kopia 5 09 1 150x150 1

Czy można umówić godzinę wizyty kuriera?

Niestety nie zawsze jest to możliwe. Zależy to od dyspozycyjności oraz dobrej woli kierowcy. Z doświadczenia wiemy jednak, że kurierzy starają się dostosować do Państwa możliwości odbioru. Zachęcamy do zainicjowania kontaktu z Państwa kurierem. Numer do kierowcy będzie widoczny w SMS-ie, który otrzymacie Państwo w dniu doręczenia.

Ile ważą paczki?

Maksymalna waga paczki wynosi 31,5 kg. Jeden mebel może być spakowany w kilka paczek.

NOWE Obszar roboczy 1 kopia 5 07 Obszar roboczy 1 kopia 6 1 150x150 1

Czy mogę zamówić przesyłkę "za pobraniem"?

Tak, jest taka możliwość. Proszę wybrać taką opcję płatności podczas składania zamówienia. Koszt wysyłki za pobraniem to 20 zł niezależnie od ilości paczek.

Jaki jest koszt dostawy?

Przy przedpłacie dostawa jest darmowa. Przy wyborze płatności za pobraniem, koszt to 20 zł niezależnie od ilości paczek.

Czy Kurier wniesie przesyłki pod drzwi mieszkania?

Kurier ma obowiązek wniesienia paczek nie przekraczających wagi 31,5 kg oraz długości 150 cm.

Jakim kurierem zostanie nadana przesyłka?

Przesyłka nadana zostanie kurierem DPD.

Zobacz również