Meblami fabrycznie przystosowanymi do przechowywania obuwia są szafki na buty. Wyróżniamy ich kilka modeli, różniących się wielkością, materiałami użytymi do produkcji, a także budową.

  • Szafki na buty do garderoby – ich wielkość pozwala na wygodne przenoszenie w rękach. Zazwyczaj nie mają pełnej konstrukcji ścian, ale składają się z ażurowych elementów, które ważą mniej, w dalszym ciągu zapewniając bezpieczeństwo i stabilność.
  • Szafki na buty do przedpokoju – ten model szafek wykonuje się z pełnych elementów – płyt meblowych. Chodzi o to, aby wielkość i wytrzymałość szafek była odpowiednio duża w stosunku do ewentualnych obciążeń. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że może to być szafka z siedziskiem, ułatwiająca zakładanie i zdejmowanie butów. Odpowiednia wytrzymałość mebla jest wówczas konieczna, aby był on bezpiecznych i stabilny. Szafki na buty do przedpokoju z siedziskiem są najchętniej kupowanymi w ofercie, znajdują zastosowanie tak i w domach, jak i mniejszych mieszkaniach.

Nowość w ofercie  – szafki na buty do przedszkola

Konieczność higienicznego i bezpiecznego przechowywania butów dotyczy nie tylko mieszkań, ale i placówek edukacyjnych. Przedszkole jest tego doskonałym przykładem. Każde dziecko powinno mieć swoją własną szafkę na obuwie zamienne, w którym może być ono przechowywane. Tego typu szafki najczęściej produkowane są na wymiar, co pozwala precyzyjnie wkomponować je w przestrzeń korytarza. Ten sam rodzaj mebli może być używany w szkołach podstawowych, z tą różnicą że można wówczas zwiększyć ich wysokość, podnosząc tym samym pojemność. Szafki na buty do przedszkola powinny również być wyposażone w miejsce, w którym można przymocować karteczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka lub numerkiem szafki.

Szafki na buty do wąskiego przedpokoju – tylko od producenta

Wąskie przedpokoje to domena wielu polskich mieszkań. Szczególnie tych znajdujących się w budynkach z wielkiej płyty. Wydają się one do tego stopnia klaustrofobiczne, że ciężko wyobrazić sobie w nich szafki na buty na przedpokój. Na szczęście można się nimi cieszyć, pod warunkiem że są to szafki na buty od producenta. Jakie korzyści daje ich zamówienie bezpośrednio w firmie?

  • otrzymają Państwo szafki na buty na wymiar – głębokość, szerokość i wysokość będą dokładnie takie, jak określone w zamówieniu klienta. Pozwala to np. wpasować szafkę we wnękę ścienną,
  • dowolne wykończenie – nasi klienci dzielą się na dwie grupy – pierwsza z nich to ci, którzy wybierają szafki na buty na wysoki połysk, druga która wybiera matowe wykończenie. Musimy przyznać że proporcje rozkładają się proporcjonalnie pół na pół. Szafka na wysoki połysk ma wiele zalet – jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości, prezentuje się bardziej glamour, ale i odbija światło, przez co jest lepszym wyborem do ciemnych wnętrz,
  • szafki na buty na nóżkach lub wieszane – to kolejny dylemat wielu użytkowników, którzy nie wiedzą na który model się zdecydować. Jako ich producent zalecamy szafki na nóżkach, które dodatkowo posiadają regulację. Ułatwia to ich precyzyjne wypoziomowanie, dzięki czemu nawet na krzywej podłodze będą stać prosto i stabilnie.

Wszystkim Państwu, którym zależy na otrzymaniu produktu najwyższej jakości, spełniającego wszystkie normy bezpieczeństwa i jakości, polecamy szafki na buty od producenta. Gwarantuje to uzyskanie konkurencyjnej ceny i pewności solidnego wykonania z wytrzymałych materiałów.

zostaw komentarz

Your email address will not be published.