Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zestaw szafka na buty ZRW12 z siedziskiem RAGNAR

1,649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 204cm
DOPASUJ I KUP

Zestaw szafka na buty ZRW12B z siedziskiem RAGNAR

1,849.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 204cm
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5PPŁ + szafka na buty SBH1PŁ połysk

1,469.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 55cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu) Od 105cm szerokości w szafce montowana jest przegroda pionowa

 Dostawa już od 0 zł

DOPASUJ I KUP

Zestaw wieszak W06B z panelami P02 + szafka na buty SBD2

1,529.00
Wartości stałe: Wysokość zestawu: 229 cm Wysokość szafki: 59 cm Wysokość wieszaka: 15 cm Wysokość panelu: 35 cm Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5PPŁ + szafka na buty SBE1PŁ połysk

1,499.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 45cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu)
DOPASUJ I KUP

Zestaw szafka na buty ZRW2BPŁ z siedziskiem RAGNAR

1,899.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 49cm Wysokość panelu: 35cm Wysokość wieszaku: 15cm Wysokość zestawu: 204cm
DOPASUJ I KUP

Zestaw szafka na buty ZRW2PŁ z siedziskiem RAGNAR

1,649.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 49cm Wysokość panelu: 35cm Wysokość wieszaka: 15cm Wysokość zestawu: 204cm
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5PPŁ + szafka na buty SBC1PŁ

1,469.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 50cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu)
DOPASUJ I KUP

Zestaw szafka na buty ZRW1BPŁ z siedziskiem RAGNAR

1,599.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 49cm Wysokość panelu: 35cm Wysokość wieszaka: 15cm Wysokość zestawu: 204cm
DOPASUJ I KUP

Zestaw szafka na buty ZR12PŁ z siedziskiem RAGNAR

1,849.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 49 cm Wysokość panelu: 35 cm Wysokość zestawu: 119 cm
DOPASUJ I KUP

meble do przedpokoju w stylu angielskim

U góry zestawiliśmy wybrane dla Ciebie produkty scharakteryzowane jako meble do przedpokoju w stylu angielskim

 meble do przedpokoju w stylu angielskim

W naszym sklepie proponujemy meble do przedpokoju, a ściślej rzecz ujmując meble do przedpokoju w stylu angielskim. Skoro nas znalazłeś to na pewno interesujesz się tutejszą ofertą i chcesz w odpowiedni sposób zaprojektować swój przedpokój. Gdy męczysz się z trudnościami dotykającymi kompozycji przedpokoju to w kategorii meble do przedpokoju w stylu angielskim bezsprzecznie odnajdziesz fajne dla siebie konstrukcje. Doskonale wiemy, że trudno jest zaaranżować mały przedpokój, stąd też z myślą o naszych klientach w naszej ofercie znajdą się takie meble jak meble do przedpokoju w stylu angielskim, wieszaki do przedpokoju, a ponadto inne składniki wystroju przedpokoju. Stolarstwem imamy się od wielu lat, stąd nasze wyroby to solidne konstrukcje akumulują w sobie funkcjonalność i współczesny design. Dzięki naszych meble do przedpokoju w stylu angielskim udało nam się zagospodarować już setki mieszkań.

Nasz sklep internetowy wytwarza meble do przedpokoju najwyższej klasy i gwarantuję dostawę do Twojego domu. Zamawiając interesujący Cię produkt, zapewniamy możliwie najszybszą dostawę kurierem. Dbamy o szczegóły dlatego nasze produkty są wyjątkowe . Meble, które robimy dla Ciebie. W tej kategorii opublikowaliśmy zestawienie mebli powiązanych ze słowem – meble do przedpokoju w stylu angielskim, naszym zdaniem może Cię zainteresować. Sprawdź nasze sklepowe półki i zamów idealne przedpokojowe meble.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble do przedpokoju ukontentowały każdemu klientom. Z tego względu w swojej ofercie, poza meble do przedpokoju w stylu angielskim i innymi elementami mamy możliwość skonstruowania mebla przez klienta. Wystarczy zdjęcie szkicu z wymiarami lub sugestia prezentowanej przez nas meble do przedpokoju w stylu angielskim.

Jeśli jesteś zainteresowany}produktem takim jak meble do przedpokoju w stylu angielskim, to poniżej zostały wytypowane dla Ciebie dokładnie takie meble