Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

Wieszak na ubrania W05

269.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 18cm Wysokość mebla: 40cm
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5P + szafka na buty SBH1

1,029.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 55cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu)
DOPASUJ I KUP

SZAFKA NOCNA ODIS SN02

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 53 cm
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami ściennymi W5P

479.00
Wartości stałe: Wysokość zestawu: 140cm Głębokość mebla: 18cm Wysokość wieszaka: 40 - 100cm Wysokość pojedynczego panelu: 20cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - załączonym w zestawie)
DOPASUJ I KUP

SZAFKA NOCNA ODIS SN04

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 45 cm
DOPASUJ I KUP

Pawlacz PW1

549.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm Głębokość: 35cm Pawlacze powyżej 100 cm szerokości posiadają zamontowaną w środku przegrodę pionową.
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5P + szafka na buty ODIS SBD2

1,249.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 59cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu) Powyżej 70cm szerokości w szafce montowana jest przegroda pionowa dla wzmocnienia konstrukcji.
DOPASUJ I KUP

Wieszak na ubrania W6

509.00
Wartości stałe: Wysokość wieszaka: 100cm Głębokość wieszaka: 18cm
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak W6 + szafka na buty SBH1

929.00
Wartości stałe: Wysokość wieszaka: 100cm Głębokość wieszaka: 18cm Wysokość szafki: 55cm Głębokość szafki: 30 - 35cm
DOPASUJ I KUP

NADSTAWKA PAWLACZ RAGNAR PR2

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję frontów wyposażamy w dwa siłowniki od 125 cm szerokości włącznie.
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5P + szafka na buty SBS1

1,029.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 55cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu) W szafkach powyżej 100 cm szerokości, w celu dodatkowego wzmocnienia konstrukcji, montowana jest przegroda pionowa.
DOPASUJ I KUP

Pawlacz ODIS PWO1

679.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40cm Pawlacze powyżej 100 cm szerokości posiadają zamontowaną w środku przegrodę pionową.
DOPASUJ I KUP

wieszaki na ubrania do przedpokoju

Powyżej widoczne są uporządkowane dla Ciebie wyroby opisane jako wieszaki na ubrania do przedpokoju

 wieszaki na ubrania do przedpokoju

W tym sklepie oferujemy meble do przedpokoju, czyli wieszaki na ubrania do przedpokoju. Jeśli nas znalazłeś to na pewno interesujesz się tutejszą propozycją i masz na celu w należyty sposób zaaranżować swój przedpokój. W przypadku gdy męczysz się z komplikacjami dotyczącymi wystroju przedpokoju to w zbiorze elementów wieszaki na ubrania do przedpokoju bezsprzecznie odszukasz odpowiednie dla siebie artykuły. Dobrze zdajemy sobie sprawdzę, że ciężko jest urządzić niewielki przedpokój, tak więc z myślą o naszych nabywcach w naszej ofercie znajdą się takie meble jak wieszaki na ubrania do przedpokoju, szafki na buty, a dodatkowo inne składniki wyposażenia przedpokoju. Stolarstwem zajmujemy się od wielu lat, dlatego nasze wyroby to porządne konstrukcje akumulują w sobie poręczność i innowacyjny styl. Za pomocą naszych wieszaki na ubrania do przedpokoju udało nam się urządzić już setki przedpokojów.

Sklep internetowy Górna Półka wytwarza meble najwyższej jakości z dostawą do Twojego domu. Zamawiając wybrany mebel, zapewniamy możliwie najszybszą dostawę kurierem. Dbamy o najdrobniejszy szczegół dlatego nasze produkty są wyjątkowe jak Twój przedpokój. Produkty, które budujemy dla Ciebie. W tej kategorii zamieściliśmy zestawienie produktów powiązanych z frazą kluczową – wieszaki na ubrania do przedpokoju, naszym zdaniem może Cię zainteresować. Sprawdź nasze internetowe półki i zamów odpowiednie dla siebie mebelki.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble do przedpokoju zadowoliły wszystkim odbiorcom. Dlatego w swoimi asortymencie, poza wieszaki na ubrania do przedpokoju i innymi elementami posiadamy możliwość stworzenia mebla przez klienta. Wystarczy zdjęcie szkicu z wymiarami lub sugestia w kwestii polecanej przez nas wieszaki na ubrania do przedpokoju.

Jeżeli jesteś zainteresowany}artykułem takim jak wieszaki na ubrania do przedpokoju, to poniżej zostały wybrane dla Ciebie tylko takie przedmioty