Poszukując idealnego do swojego mieszkania wieszaka, warto nieco dłużej się nad nim zastanowić. Szczegółowa analiza pozwala uniknąć wielu problemów z jego późniejszym użytkowaniem.

Sposób mocowania wieszaka na ubrania

  • Wieszaki do przedpokoju na ścianę – jak sama nazwa wskazuje, taki wieszak jest mocowany bezpośrednio do ściany. Montażu można dokonać przy pomocy kołków i śrub, po wcześniejszym wywierceniu otworów. W ofercie posiadamy wiele modeli takich wieszaków. Minimalistyczne wersje to pozioma listwa z metalowymi haczykami. Bardziej rozbudowane wersje wieszaków dysponują ścianką z płyty meblowej, chroniącej ścianę przed zabrudzeniem. Do płyty może być przymocowane lustro.
  • Stojący wieszak z półką na buty – jeśli chcemy za jednym razem zyskać więcej przestrzeni, warto wybrać stojące wieszaki do przedpokoju na zamówienie, wraz z półką na buty. Mebel składa się z dwóch podstawowych elementów. Pierwszy z nich to masywna i pojemna szafka na obuwie, mogąca występować z miękkim lub twardym siedziskiem. Na niej mocowany jest wieszak, który dodatkowo można przymocować do ściany.

Style wieszaków – wybierz swój ulubiony

  • Wieszak do przedpokoju w stylu skandynawskim – jego motto brzmi prostota i funkcjonalność. Projekt wyróżnia się nieskompilowanym kształtem geometrycznym, brakiem ozdobników i bardzo solidnym wykonaniem. Jest wygodny w użytkowaniu, bardzo stabilny nawet po mocnym obciążeniu i wykonany został z najlepszej jakości materiałów dostępnych na rynku.
  • Wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim – styl prowansalski jest rozpoznawalny na całym świecie. Nasze wieszaki sięgają głęboko do korzeni tego stylu, co daje naprawdę zachwycający efekt, w postaci autentycznych, oryginalnych wieszaków. Można je swobodnie łączyć z innymi meblami prowansalskimi, nie obawiając się o efekt końcowy.
  • Wieszaki do przedpokoju w kształcie drzewa – nowością, która od stosunkowo krótkiego czasu gości w naszej ofercie, są wieszaki na ścianę imitujące drewno. To innowacyjne spojrzenie na wieszaki, które nadaje im zupełnie nową formę, przy zachowaniu wysokich wartości estetycznych oraz pełnej funkcjonalności.

Dla wymagających – wieszaki do przedpokoju na ścianę retro

Mieszkania utrzymane w stylu loft wymagają specjalnie zaprojektowanych mebli. Również dla takich klientów mamy coś wyjątkowego. Tym czymś są nasze wieszaki do przedpokoju pojedyncze. Utrzymane w industrialnym i lekko przemysłowym stylu, prezentują się naprawdę wyśmienicie. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie stal i naturalne drewno, które nadaje im nietuzinkowy wygląd i trwałość. Uzupełnieniem tej kolekcji jest również nieodzowny w każdym mieszkaniu wieszak do przedpokoju na klucze. Jeśli w twoim mieszkaniu klucze nie mają swojego miejsca, pora to zmienić. Z takim wieszakiem raz na zawsze zaprowadzisz porządek we wszystkich pękach. Polecamy również pozostałe wieszaki do przedpokoju na zamówienie, które możemy dla was wykonać w dowolnych rozmiarach i kolorach, tak aby idealnie pasowały do potrzeb waszych mieszkań i domów.

zostaw komentarz

Your email address will not be published.