Trwałe i nieskomplikowane wieszaki do przedpokoju bez lustra

Jest to najprostszy model wieszaków, który sprawdzi się w każdym miejscu. Brak lustra klasyfikuję tę konstrukcję jako jedną z najbezpieczniejszych i wytrzymałych. Może być bez obaw stosowana w mieszkaniach, w których przebywają małe dzieci. Wieszaki tego typu często składają się z jednego poziomego elementu – listwy, do którego zostają przymocowane stalowe haczyki. Całość mocuje się do ściany wkrętami.

Wieszaki do przedpokoju drewniane

Drewno jest najbardziej popularnym materiałem do produkcji wieszaków. Jest wygodne w obróbce, trwałe i naturalne. Wykonane z niego wieszaki prezentują się naprawdę wyjątkowo, a dodatkowo mogą być pomalowane na dowolny kolor. W tej kategorii wieszaków drewnianych możemy wyróżnić kilka podgrup.

  • Proste w montażu wieszaki do przedpokoju na drzwi – nie wszystkie wieszaki musimy mocować do ściany lub ustawiać na podłodze. Część z nich może być mocowana bezinwazyjnie, np. do drzwi. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które można stosować w każdym mieszkaniu i pomieszczeniu. Drewniany wieszak został w górnej części wyposażony w specjalnie wyprofilowany uchwyt. Wystarczy nałożyć go na górną krawędź drzwi, aby cieszyć się stabilnie i bezpiecznie zamocowaną konstrukcją. W przegródkach przypominających kieszonki, umieszczamy dowolne obuwie.
  • Wieszaki do przedpokoju na wymiar – bardzo dużą zaletą drewna jest to, że można z niego wykonać dowolne meble o takim wymiarze, który najbardziej nam odpowiada. Warto o tym pamiętać np. wtedy, kiedy twój przedpokój ma niegeometryczny kształt lub znajduje się w nim nietypowa wnęka. Nie mogąc dopasować do niej gotowego wieszaka, nie pozostaje nic innego jak zamówiony na wymiar wieszak z szafką na buty. Może to być prosta półka lub zamykana szafka, w których drzwiczkach można osadzić zamek meblowy.
  • Wieszak z półka na buty do przedpokoju – nie trzeba się tego wstydzić. Zapach wydostający się z obuwia nie zawsze jest przyjemny. Wie to każdy z nas. Pozostawienie takiego obuwia na widoku, nie tylko może psuć estetykę pomieszczenia, ale również narażać domowników na nieprzyjemne zapachy. Aby tego uniknąć, wystarczy wieszak z szafka na buty. Jej zamykana drzwiczkami konstrukcja, pozwala eliminować wydostawanie się zapachów do pomieszczenia. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, a dodatkowo jest to bezpieczny i higieniczny sposób przechowywania butów.

Wieszak z siedziskiem do przedpokoju – wystarczy sobie przypomnieć jedną sytuację ze swojego życia, w której miałeś problem z ubraniem butów na stojąco. Traciłeś równowagę, ryzykowałeś upadkiem, skręceniem kostki lub jej złamaniem. Szczęśliwie do tego nie doszło. Nie pozwól aby taka sytuacja mogła się powtórzyć. Co gorsza, może ona dotyczy również twoich dzieci lub rodziców. Ich wiek może dodatkowo potęgować zagrożenie, czyniąc ewentualne skutki upadku groźniejszymi. Siedzisko i wieszak z szafką na buty w jednym, gwarantuje Ci bezpieczne ubieranie i zakładanie obuwia. Możesz na nim usiąść całym ciężarem ciała, skupiając się tylko na sznurowaniu butów. Wygodny i trwały wieszak z szafką na buty do przedpokoju wraz z siedziskiem, polecany jest również rodzicom mającym małe dzieci. Jeżeli samodzielnie sznurujesz im buty, to takie siedzisko znacząco ułatwi ci to zadanie.

zostaw komentarz

Your email address will not be published.