Ile razy wchodząc do swojego mieszkania, zastanawiasz się gdzie odłożyć kurtkę i odstawić buty. Jest to wynikiem pewnych zaniedbań na etapie urządzania domu lub mieszkania. Jeśli w przedpokoju brakuje odpowiednich mebli, to prawdopodobne jest, że odzież wierzchnia i obuwie są bezładnie rozrzucone po całym mieszkaniu. To oczywiście powoduje nieuchronny bałagan. Jak sobie z tym problemem szybko i skutecznie poradzić? Odpowiedź jest prosta? Zamawiając meble na wymiar do przedpokoju. Ich wybór jest naprawdę bardzo duży.

Wygodne i eleganckie wieszaki do przedpokoju

To co najważniejsze, czyli wieszak ścianka na kurtki i płaszcze. Mebel potrzebny w każdym, nawet największym mieszkaniu. Wieszak może mieć różną postać – samej ścianki z górną półką, wówczas mocuje się go do ściany. Może również być wyposażony w dolną szafkę na buty, również zintegrowaną z siedziskiem. W tym przypadku mebel może być postawiony na podłodze, bez potrzeby mocowania do ściany. Wieszaki do przedpokoju powinny przede wszystkim mieć wystarczającą ilość haczyków. To na nich odwieszane będą kurtki lub płaszcze, nierzadko na wieszakach. Dzięki temu że meble do przedpokoju można zamawiać na wymiar, nie jest problemem zakup wieszaka wystarczającego dla wieloosobowej rodziny. Meble tego typu mogą oferować wiele innych korzyści. Jedna z nich to lustro zamocowane na ściance. Chyba każdy z nas przed wyjściem w domu przegląda się w lustrze. Sprawdza swój wygląd, ewentualnie poprawia ułożenie fryzury lub krawata. Lustro w przedpokoju jest tak naturalne, że odruchowo szukamy go w każdym mieszkaniu, do którego wchodzimy. Zamawiając wieszaki ścianki, warto wybierać te z lustrem oraz górną półką. To właśnie ona będzie miejscem dla Waszych czapek, szalików i rękawic.

Szafki na buty do przedpokoju – na wymiar  i gotowe

Poświęćmy jeszcze chwile obuwiu. Z butami jest dość duży problem w każdym mieszkaniu. Jeżeli nie mają swojego miejsca i są rozrzucone po podłodze, nie trudno o potknięcie się o nie i upadek. Szafki na buty pomieszczą każdy rodzaj obuwia, a ich wielkość również nie jest problemem. Zasada jest prosta – im większe mieszkanie i więcej domowników, tym szafki na buty powinny mieć większy rozmiar. Znalezienie gotowych szafek nie jest trudne, ale czasami lepiej jest zamówić szafki na buty na wymiar. Wówczas ich wielkość będzie idealnie dopasowana do rozmiarów pomieszczenia, optymalnie go wykorzystując. Jeżeli chodzi o koszty, to zakup szafki na wymiar wcale nie musi być droższy od kupna gotowej szafki w sklepie. Szczególnie wtedy, jeśli zdecydujesz się na zakupy bezpośrednio u producenta,  pomijając wysoką marżę narzucaną przez cały łańcuch sprzedawców.

Dodaj komentarz