Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B02

999.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady od 75 cm szerokości.
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B04

1,099.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B05

1,099.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B03

999.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie komory od 75 cm szerokości.
DOPASUJ I KUP
Idealny gabinet i przestrzeń do pracy – nowoczesne biurka

Nasze meble do nowoczesnego biura zostały wykonane z dbałością o detale przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Zapewniają one doskonały wygląd mebli i sprawiają, że nigdy nie będą one wyglądać tandetnie czy tanio, a wszyscy domownicy i goście będą zachwyceni ich prezencją. Nasze biurka są połączenie, nowoczesnego designu i wysokiego komfortu użytkowania. Idealnie sprawdzą się do stworzenia domowej przestrzeni do pracy jak i wyposażenia nowoczesnego biura. Biurko industrialne ODIS to idealna propozycja dla osób doceniających wysoki komfort podczas pracy przy komputerze. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że biurko ODIS doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Świetnie nadaje się także do wnętrz młodzieżowych. Ze względu na możliwość wyboru szerokości mebla – można dopasować go do każdego wnętrza, nawet takiego w którym mało jest wolnej przestrzeni.

Jak zbudowane jest biurko?

Nasza oferta zawiera kilka wariantów klasycznego biurka. Mamy do wyboru klasyczny blat, blat z dwoma szufladami, z jedną szufladą, z otwartą przestrzenią. Klient decyduje jaka opcja będzie dla niego tą najbardziej odpowiednią. Co więcej, istnieje możliwość dostosowania biurka pod względem szerokości blatu. (Szerokość może wynosić od 75 cm do 120 cm). Dodatkowo, można dowolnie wybrać kolor biurka –  kolor można wybierać spośród płyt laminowanych firm Egger, Swiss Krono oraz Kronospan – w naszej ocenie gwarantujących najwyższą jakość materiałów meblarskich dostępnych na polskim rynku. Płyty laminowane producentów, z którymi współpracujemy, mają grubość 18mm oraz wszystkie atesty higieny i bezpieczeństwa. Dostępne kolory można znaleźć w zakładce WZORNIKI. W naszych biurkach stosujemy eleganckie metalowe nóżki, które stanowią idealne wykończenie mebla. Dzięki temu biurko pasuje do każdego rodzaju pomieszczenia – klasycznego, nowoczesnego, minimalistycznego lub skandynawskiego.

Nasze biurka idealnie sprawdzą się również jako wyposażenie biur, hoteli oraz apartamentów do wynajęcia.