Biurka

 

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B02

1,249.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady od 90 cm szerokości.
Dopasuj i kup

Biurko SIGI BS2

1,349.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 82 cm Głębokość: 62 cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, od 100 cm szerokości konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady. rergrgrtr
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B05

1,399.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B04

1,399.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B03

1,149.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie komory od 90 cm szerokości.
Dopasuj i kup

Biurka na wymiar — ważny element oferty Górnej Półki

Biurka na wymiar mogą być różne i są poszukiwane przez klientów praktycznie przez cały rok. Zdając sobie z tego sprawę, chętnie proponujemy je w szerokiej ofercie mebli sygnowanych logo Górnej Półki. Mamy biurka na wymiar w różnych opcjach – z jedną lub dwiema szufladami podblatowymi na poszukiwanych prowadnicach BLUM, z półką lub półkami podblatowymi, albo też opcje łączone – szuflada plus półka. Tak więc, na pewno każdy użytkownik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich potrzeb.

Można je także personalizować w zakresie kolorów stosowanej płyty meblowej o grubości 18mm, sprawdzonych producentów takich jak Egger, Swiss Krono, jak również Kronospan oraz co najważniejsze, wymiarów – szerokości (wysokość i głębokość jest już zoptymalizowana do wygodnej pracy przy meblu), w przedziale wskazanym przy danym modelu. Jeśli chodzi o lekką, a jednocześnie niezwykle bezpieczną podstawę – nogi, są starannie przygotowane, w przypadku biurek loftowych ze stali malowanej proszkowo przez naszych lokalnych, doświadczonych współpracowników.

Biurka na wymiar z naszego producenckiego sklepu idealnie pasują do pozostałych elementów autorskich kolekcji meblowych na wymiar do samodzielnego montażu z darmową dostawą, które proponujemy. W momencie kiedy trzeba będzie wypełnić przestrzeń innymi meblami, przykładowo dobrać do kompletu na przykład półkę, komodę albo witrynę później, nasi klienci zawsze do nas mogą wrócić i łatwo spersonalizować inne potrzebne moduły wyposażenia wnętrza, dopasowując ich elementy do własnych potrzeb.

Biurka personalizowane na wyciągniecie ręki

Biurka personalizowane u nas są praktycznie na wyciągnięcie ręki. Można je bardzo łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb, mając pewność, że będą wyglądały dobrze, lekko, a zarazem solidnie na tyle, że przy odpowiedniej pielęgnacji, na przykład preparatem do pielęgnacji mebli sygnowanym logiem Górnej Półki, będą służyły użytkownikom przez wiele lat. Aby je spersonalizować, wystarczy wybrać konkretny produkt i potem kilkoma kliknięciami dopasować odpowiednie do potrzeb parametry.

Po sfinalizowaniu zamówienia trafi ono w ręce naszych specjalistów stolarzy, którzy przygotują je, najszybciej jak to będzie możliwe, w sposób nieprefabrykowany, a więc w pełni indywidualnie. Potem zamówienie zostanie skompletowane, opakowane w sposób zgodny z zasadą zero waste i przekazane do doręczenia współpracującej z nami firmie kurierskiej lub będzie oczekiwać na odbiór osobisty w naszym nowoczesnym, bezpiecznym magazynie w Białymstoku.

Aby dopasować w odpowiedni sposób biurko personalizowane, bardzo istotne jest wymierzenie przestrzeni, w którym mebel będzie po złożeniu ustawiony oraz zastanowienie się, czy jeśli z biurka będą korzystały dwie osoby, decydować się na oddzielne meble, czy może jeden wspólny, ale odpowiednio szerszy. Wszystko będzie zależało także od możliwości lokalowych i założeń aranżacyjnych oraz zdania przyszłych użytkowników, zwłaszcza jeśli są to dzieci, tak by zachęcić je do nauki i pracy przy nowym meblu.

Biurka industrialne na wymiar do różnych wnętrz

Biurka industrialne na wymiar z oferty Górnej Półki pasują nie tylko do wnętrz nowoczesnych – industrialnych właśnie. Jeśli zostaną odpowiednio dopasowane kolorystycznie, sprawdzą się w dosłownie każdym typie aranżacji wnętrza – także obok już wymienionych w klasycznym, loftowym, minimalistycznym lub skandynawskim.

Są one na tyle elastyczne aranżacyjne i eleganckie, że staną się prawdziwą ozdobą wszędzie tam, gdzie znajdą swoje miejsce po złożeniu, zapewniając użytkownikom maksymalny komfort pracy lub nauki, niejako automatycznie budując klimat przestrzeni biurowej, co bardzo istotne, zwłaszcza gdy nasze biurka industrialne będą wykorzystywane w pracy zdalnej wykonywanej w sypialni lub salonie, gdy nie ma warunków do urządzenia oddzielnego pokoju – pracowni, czy gabinetu przeznaczonego na wykonywanie obowiązków służbowych (też tych z wykorzystaniem sprzętu komputerowego) w mieszkaniu lub w domu.

Wybierając biurka industrialne na wymiar sygnowane logiem Górnej Półki, nasi klienci zapewnią sobie lub innym użytkownikom, optymalny komfort pracy, który w połączeniu z odpowiednio dobranym do wzrostu siedziskiem, pozytywnie wpłynie też z pewnością na zwiększenie koncentracji i poprawi efektywność wykonywanych zadań, a także sprawi, że przyjemniej będzie do nich powracać każdego dnia.

Biurka industrialne personalizowane warto je mieć

Biurka industrialne personalizowane po prostu warto mieć. Przydadzą się one w domowym biurze, w biurze w siedzibie firmy, w pokoju dzieci, nastolatków, studentów. Generalnie biurka industrialne personalizowane będą świetnymi miejscami do pracy i relaksu dla każdego, kto potrzebuje wygodnego blatu do pisania, czytania, korzystania z komputera, czy uprawiania ulubionego hobby, które wymaga pracy na solidnym blacie właśnie. Tak więc, na pewno przydadzą się one również osobom starszym, które już nie pracują zawodowo.

Biurka industrialne personalizowane z oferty Górnej Półki ze względu na wykorzystanie materiałów wysokiej jakości do ich produkcji i projekcie zakładającym częste korzystanie z nich w różnych warunkach, świetnie sprawdzą się także w przestrzeni intensywnego wykorzystywania na co dzień przez wielu użytkowników, a więc we wszelkiego rodzaju biurach, przestrzeniach biurowych, coworkingu oraz w hotelach, akademikach, czy przykładowo apartamentach na wynajem.

Wybierając nasze biurka industrialne personalizowane proponowane przez projektantów współpracujących z naszą stolarnią i internetowym sklepem producenckim z siedzibą w Białymstoku, w przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości dotyczących produktu lub procesu zakupowego, nasi klienci (zarówno osoby prywatne, jak i podmioty oraz architekci lub projektanci wnętrz) mogą skontaktować się z nami za pomocą infolinii w dni robocze od godziny 8.00 do 16.00 lub drogą elektroniczną – poprzez dedykowany formularz kontaktowy albo e-mailowo.