Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Filters

 

Kolekcja
  • There are no filter terms yet
Opcje
  • There are no filter terms yet
SORTUJ WEDŁUG

Stolik pomocniczy drewniany FOLD SP5

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 45 cm Średnica: 35 cm

Stolik pomocniczy drewniany LINE2 SP4

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 42 cm Średnica: 35 cm

Stolik kawowy drewniany FOLD SK5

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 50 cm

Stolik pomocniczy drewniany LINE SP3

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 42 cm Średnica: 35 cm

Stolik kawowy drewniany FLAT SK2

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 50 cm

Stolik pomocniczy drewniany FLAT SP2

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 45 cm Średnica: 35 cm

Stolik pomocniczy drewniany BEND SP1

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 45 cm Średnica: 30 cm

Stolik kawowy drewniany LINE SK3

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 50 cm

Stolik kawowy drewniany LINE2 SK4

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 50 cm

Stolik kawowy drewniany BEND SK1

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 40 cm

Stoliki drewniane z Górnej Półki aranżacyjne perełki prosto do domu lub biura

Stoliki drewniane dziś przeżywają swoje pięć minut i po wielu latach z dużą siłą wracają do aranżacyjnych łask. Trudno się temu dziwić, zwłaszcza że ich funkcjonalność w połączeniu z wyszukanym, często wręcz niepowtarzalnym designem jest naprawdę szeroka.

Stoliki drewniane dostępne w ofercie naszego producenckiego sklepu internetowego marki Górna Półka to swego rodzaju kolekcja, która na chwilę obecną składa się ze stolików pomocniczych oraz stolików kawowych. Każda z form występuje w kilku rodzajach o pięknych charakterystycznych detalach ujętych w autorskich projektach naszych znanych w świecie wnętrzarskim designerów.

Nasze stoliki drewniane można stosować praktycznie do każdej aranżacji osobno lub w zestawach. Będą świetnie wyglądać w salonie, pokoju młodzieżowym, czy przedpokoju, ale sprawdzą się również jako stylowe, niebanalne uzupełnienie aranżacji gabinetu, poczekalni, korytarza lub recepcji. Dzięki naszym drewnianym propozycjom można łatwo zbudować nową aranżację dowolnego pomieszczenia, którą da się modyfikować zależnie od potrzeby chwili i nastroju, przenosząc z miejsca na miejsce.

Decydując się na zakup stolików drewnianych, niezależnie czy znajdą swoje zastosowanie w przestrzeni prywatnej, czy też zawodowej, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich funkcjonalność, możliwość personalizacji oraz usłojenie, które stanowi wartość dodaną mebla i nie wpływa na ich jakość.

Stoliki drewniane kawowe i pomocnicze do personalizacji w e-sklepie

Stoliki drewniane kawowe i pomocnicze dostępne u nas to meble robione tak, jak u dobrego stolarza detalisty z możliwością personalizacji w zakresie koloru. Klient może je kupić prosto ze sklepu na bezpiecznych warunkach sprzedaży gwarantowanych przez Górna Półkę, wcześniej dokonując samodzielnie indywidualnej personalizacji wybranego modelu stolika w koszyku.

Tak więc wystarczy kilka kliknięć, by te eleganckie, pięknie wybarwione meble – stoliki drewniane kawowe i /lub pomocnicze, niezależnie, czy będą nabywane osobno, czy w zestawie, po starannym przygotowaniu przez naszych fachowców stolarzy i tokarzy trafiły prosto na wybrane przez klienta miejsce. Z darmową dostawą kurierem lub możliwością odbioru osobistego z nowoczesnego magazynu w siedzibie Górnej Półki.

Nasze stoliki drewniane kawowe i pomocnicze w zamyśle projektantów zostały w ofercie skomponowane tak, aby można było je kompletować pod względem stylu, zachowując zróżnicowanie co do wymiarów jednego i drugiego rodzaju. Dodatkowo oczywiście personalizować, jeśli chodzi o kolorystykę.

Stoliki drewniane do salonu, saloniku i gabinetu

Stoliki drewniane do salonu czy innego pomieszczenia to naprawdę meble niezbędne. Ich funkcjonalność mierzy się chyba tylko wyobraźnią użytkowników. Mogą one służyć jako stoliczki codzienne zawsze pod ręką obok siedziska, ze względu na zoptymalizowane wymiary można na nich spokojnie spożyć posiłek w niewielkim gronie, ustawić ulubione kwiaty czy bibeloty, położyć najczęściej czytane książki, a gdy trzeba, nawet usiąść.

Stoliki drewniane do salonu, a zwłaszcza saloniku, mogą okazać się świetną alternatywą dla tradycyjnego stołu z krzesłami, jeśli dysponujemy w nim wygodną kanapą, sofą, narożnikiem czy fotelami i nie chcemy zamieniać salonu, czy strefy typowo do wypoczynku w swego rodzaju w jadalnię.

Dzięki indywidualnie spersonalizowanym stolikom drewnianym z Górnej Półki nawet najmniejszy salon zyska wyjątkowy klimat, zachowując przy tym wszystkie walory miejsca, gdzie w razie potrzeby można wygodnie coś zjeść lub napić się dobrej kawy czy herbaty.

Jeśli salon jest pomieszczeniem wielofunkcyjnym służącym przykładowo za sypialnię, czy pokój rodzinny nasze stoliki drewniane z pewnością mogą spełniać funkcję na przykład szafki nocnej, niewielkiego biurka, blatu roboczego do robótek ręcznych, miejsca do gry w szachy lub inne planszówki, czy nawet budować przytulny kącik dla najmłodszych.

W przestrzeni zawodowej stoliki drewniane do salonu zmienią się w eleganckie i przydatne meble, bez których trudno się obyć w poczekalni, czy gabinecie. Tu, podobnie jak w przypadku listy zastosowań na gruncie domowym ich funkcjonalność jest praktycznie nieograniczona.

Dzięki precyzji wykonania, atrakcyjnym, modnym i trwałym kolorom oraz stabilności, przy zachowaniu swobodnej mobilności, mogą one być istotnym elementem budującym pozytywny wizerunek firmy, urzędu czy innego rodzaju podmiotu, na każdym etapie działalności.

Stolik kawowy drewniany jako ozdoba

Stolik kawowy drewniany, jeśli jest dobrze zaprojektowany i wykonany, tak jak nasz, sam w sobie może być niebanalną ozdobą przestrzeni, a zarazem kształtować ją w oryginalny oraz wręcz artystyczny sposób nie tracąc absolutnie nic ze swoich walorów użytkowych.

Każdy nasz stolik drewniany kawowy i pomocniczy jest w stanie wypełnić kolorem i formą pomieszczenie tak, aby bez dodatkowych środków czy kosztownych zabiegów ją skutecznie upiększyć, a nawet zbudować od podstaw, dodając zależnie od kształtu i wybarwienia mebla powagi, elegancji, ciepła, czy przytulności.

Zabawa i gra kolorem, kształtem oraz wielkością w połączeniu z ilością zastosowanych elementów daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne, które warto dostrzec i wykorzystać, nawet jeśli nie jest się specjalistą w dziedzinie architektury czy aranżacji wnętrz, inspirując się choćby tylko naszymi katalogowymi podpowiedziami.

Co ciekawe, stolik kawowy drewniany może być też dobrym „wzmacniaczem” wizerunku już zbudowanej lub dopiero budującej się marki, czy istotnym znakiem rozpoznawczym profilu działalności danej firmy, gdy zostanie odpowiednio dopasowany do innych elementów jej identyfikacji wizualnej.

Kolekcja stolików drewnianych — warto ją mieć

Kolekcja stolików drewnianych projektu oraz autorstwa Górnej Półki to ten rodzaj domowego, czy firmowego „zbioru”, który warto mieć pod ręką dosłownie i w przenośni. Wybierając konkretny egzemplarz drewnianego stolika pomocniczego z danej serii od razu bez wysiłku, można dopasować do identycznego, jeśli chodzi o kształt oraz styl drewnianego stolika kawowego, który będzie pasował do niego idealnie.

Taka kolekcja stolików drewnianych będzie niebanalnym pomysłem na szybką i tanią odmianę aranżacji wnętrza, ale też dobrym prezentem do nowego mieszkania, domu czy firmy. Ucieszą się z niej również dziadkowie, dzieci i rodzice, bo takie wszechstronne, piękne i solidne meble po prostu zawsze warto mieć w zasięgu ręki.