Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Ławka KABE LK02 w stylu JAPANDI

849.00 764.10
Wartości stałe: Wysokość mebla: 45 cm
Dopasuj i kup

Ławka KABE LK03 w stylu JAPANDI

1,099.00 989.10
Wartości stałe: Wysokość mebla: 45 cm
Dopasuj i kup

Ławka KABE LK01 w stylu JAPANDI

649.00 584.10
Wartości stałe: Wysokość mebla: 45 cm
Dopasuj i kup

Ławki na wymiar z Górnej Półki uzupełnią aranżację

Ławki na wymiar to kolejny istotny element dobrej oferty stolarni i sklepu producenckiego Górnej Półki, które pozwolą zwiększyć funkcjonalność przestrzeni w mieszkaniu, domu lub posiadanego podmiotu (na przykład salonu fryzjerskiego, czy przedszkola), jednocześnie ją upiększając, i uzupełniając w dobrym, charakterystycznym dla konkretnej kolekcji stylu.

Mogą być one i są ciekawą alternatywą dla naszych szafek na buty z siedziskiem oraz szafek na buty klapowych sygnowanych logiem Górna Półka, jeśli zależy nam tylko na wygodnym miejscu do siedzenia, pozwalającym wygodnie założyć lub zdjąć obuwie w okolicach drzwi wejściowych, lub ubrać nawet kilkoro dzieci, jeśli wybór padnie na ławkę dłuższą.

Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy ławki o różnych wymiarach do wyboru: z tapicerowanym siedziskiem, z siedziskiem twardym, szersze lub węższe, w wielu kolorach mebla, jak i tapicerki materiałowej lub ekoskóry do wyboru (jeśli ławka jest z miękkim siedziskiem lub siedziskami).

Ławki personalizowane do kupienia w producenckim e-sklepie

Ławki personalizowane dostępne w naszym producenckim sklepie internetowym są, podobnie jak inne nasze propozycje, meblami nieprefabrykowanymi do samodzielnego złożenia. Świetnie się komponują z innymi częściami danej autorskiej kolekcji, z której pochodzą i do której oczywiście pasują idealnie.

Wyróżnikiem ławek personalizowanych na poziomie konkretnego produktu jest jakość materiałów, z których zostały wykonane. Obok wytrzymałych, pięknie wybarwionych kolorów tapicerki, którą można dobrać, analizując próbki w sekcji EKOSKÓRY lub TAPICERKA MATERIAŁOWA, trzeba wymienić solidne, bo 18 mm płyty meblowe o podwyższonej wytrzymałości znanych i cenionych w Polsce dostawców, takich jak Egger, Swiss Krono oraz Kronospan, a także grubą jednomilimetrową okleinę mocowaną termoutwardzalnym klejem na bazie żywicy.

Próbki aktualnie dostępnych kolorów płyty można znaleźć we WZORNIKACH, a nawet je zamówić, co szczególnie polecamy architektom i osobom zajmującym się aranżacją wnętrz zawodowo.

Po przygotowaniu zamówionego produktu, ławki personalizowane w Górnej Półce zostaną starannie skompletowane i zapakowane, aby potem za pośrednictwem kuriera (dostawa jest darmowa) lub po odbiorze indywidualnym przez klienta, jeśli wybierze taką opcję, trafić na swoje miejsce docelowe.

Ławki bez oparcia na wymiar idealne do przedpokoju

Ławki bez oparcia na wymiar, które sygnujemy logiem Górnej Półki, będą idealnym wyborem do małego i dużego przedpokoju mieszkania, czy domu prywatnego lub poczekalni, czy holu, jeśli zostaną umieszczone przykładowo w lokalu usługowym. Są tak pomyślane, aby pod siedziskiem można było w razie potrzeby postawić buty, torbę czy wsunąć pudełko, które na chwilę akurat pojawiło się w domu. Na siedzisku oczywiście można postawić torebkę lub położyć parasol, aby go nie zapomnieć przed wyjściem z domu.

Dzięki ich lekkiej konstrukcji pomieszczenie niezależnie od wielkości zyska solidne miejsce do siedzenia dla od jednej do nawet trzech/ czterech osób (zależnie od wybranego dopasowanego do potrzeb wymiaru). Jeśli potrzebne będzie funkcjonalne oparcie, wystarczy zamontować na ścianie nasze piękne panele tapicerowane i gotowe.

Ławki bez oparcia personalizowane także do jadalni

Ławki bez oparcia personalizowane marki Górna Półka, które na co dzień stoją w przedpokoju, można śmiało wykorzystać jako dodatkowe miejsce do siedzenia dla gości w salonie, czy jadalni podczas świąt, jubileuszy, czy innych okazji. Ich solidna konstrukcja i kompaktowość pozwoli na przenoszenie mebla tam, gdzie akurat jest potrzebny.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasze ławki bez oparcia personalizowane pomogły również w „organizacji” przyjęcia w ogrodzie, czy na tarasie, pod warunkiem że nie będą potem pozostawione na długotrwałe działanie deszczu lub śniegu. Aby dłużej służyły, warto je więc po przyjęciu zabrać do suchego pomieszczenia.

Jeśli dysponujemy swobodnie miejscem przeznaczonym do spożywania posiłków, które jest zupełnie odrębne, albo też łączy się z salonem, czy kuchnią warto zaopatrzyć się w takie ławki bez oparcia personalizowane do indywidualnych upodobań, które będą stanowiły zamiennik krzeseł, zwykle ustawianych wokół stołu. Pozwolą one zbudować niezapomniany klimat, zamieniając nawet najmniejsze przyjęcie w prawdziwą biesiadę.

Ławka drewniana na wymiar ma alternatywę

Ławka drewniana na wymiar służąca jako mebel do siedzenia wewnątrz ma obecnie świetną alternatywę, której nie sposób nie docenić, a mianowicie ławki na wymiar z naszej stolarni i sklepu producenckiego Górna Półka do samodzielnego złożenia według dołączonej do mebla intuicyjnej i przejrzystej instrukcji montażu.

Wiele z nich to meble tapicerowane. Dzięki wyjątkowo wygodnemu siedzisku na pewno przypadną do gustu zarówno domownikom, którzy będą korzystać z tej alternatywy ławki drewnianej na wymiar wiele razy w ciągu dnia, jak i ich gościom, którzy zetkną się z naszym meblem okazjonalnie.

Ławka drewniana personalizowana a nasza

Ławka drewniana personalizowana może się okazać dobrym, ale drogim pomysłem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Warto zastanowić się, czy nie lepiej skorzystać z naszej propozycji, ławek personalizowanych na wymiar, które dzięki wysokiej jakości materiałom przy odpowiedniej pielęgnacji preparatem do pielęgnacji mebli marki Górna Półka, będą równie wytrzymale i solidne, co te z litego drewna, a może nawet jeszcze lepsze.

Trzeba brać pod uwagę fakt, że w odróżnieniu od ławki na wymiar z dobrej jakości płyty meblowej opatrzonej mocną odporną na wilgoć okleiną, ławka drewniana personalizowana musi być sezonowo konserwowana i czyszczona często nieobojętnymi dla zdrowia preparatami, co niestety nie jest obojętne dla zdrowia ludzi i zwierząt. Do tego ławka personalizowana z Górnej Półki miękkie i solidne siedzisko ma (zależnie od modelu) już w komplecie, więc nie trzeba już martwić się o zakup poduszek, czy innych podkładek do wygodnego siedzenia.