Meble Biurowe

 

PÓŁKA INDUSTRIALNA ODIS PA1

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 14cm Uwaga! W celu wzmocnienia konstrukcji, mebel z tyłu posiada dodatkowy element stalowy montowany od 75 cm szerokości mebla (włącznie).
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B02

1,249.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady od 90 cm szerokości.
Dopasuj i kup

Biurko SIGI BS2

1,349.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 82 cm Głębokość: 62 cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, od 100 cm szerokości konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady. rergrgrtr
Dopasuj i kup

Szafa SIGI SZS4

2,049.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B05

1,399.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B04

1,399.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
Dopasuj i kup

Szafa SIGI asymetryczna SZSA4

2,149.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm Szerokość lewej strony: 50 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Regał SIGI biurowy słupek wysoki SRWPRO1

1,399.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 217 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Regał SIGI biurowy wysoki SRWPRO2

2,049.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 217 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Regał SIGI biurowy SRPRO2

1,949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 102,5 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Kontenerek SIGI biurowy SKPRO2

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Regał SIGI biurowy SRPRO1

1,149.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 102,5 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Kontenerek SIGI biurowy na kółkach SKKPRO2

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 55 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B03

1,149.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie komory od 90 cm szerokości.
Dopasuj i kup

Regał SIGI biurowy wysoki SRWPRO3

3,199.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 217 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Kontenerek SIGI biurowy SKPRO3

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Kontenerek SIGI biurowy na kółkach SKKPRO3

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 55 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Kontenerek SIGI biurowy SKPRO4

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Kontenerek SIGI biurowy SKPRO1

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Kontenerek SIGI biurowy na kółkach SKKPRO4

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 55 cm rergrgrtr
Dopasuj i kup

Meble do biura na wymiar oferta Górnej Półki

Meble do biura na wymiar z Górnej Półki to inwestycyjny strzał w dziesiątkę. Wprowadzając je do oferty, zależało nam na wysokim poziomie funkcjonalności, jakości oraz motywującej estetyce, która będzie ułatwiała wykonywanie zadań związanych z pracą zawodową, zarówno w przestrzeni stacjonarnej na miejscu w firmie, jak i w domu, przy wykonywaniu pracy zdalnie, jeśli taka jest potrzeba.

Do dyspozycji klientów w dziale mebli biurowych pozostawiamy biurka, półki oraz szafy w różnych stylach i o różnych funkcjonalnościach, na nogach, podstawach, z szufladami na prowadnicach BLUM, uchwytami, półkami o podwyższonej wytrzymałości. Nie znaczy to, że przykładowo słupki, witryny, komody, czy stoliki z naszych autorskich kolekcji w biurze się nie sprawdzą.

Meble do biura personalizowane ze sklepu internetowego

Meble do biura personalizowane nie muszą już dziś wychodzić spod ręki stolarza z malutkiej stolarni, który często ma długie terminy realizacji. Znając potrzeby i specyfikę pracy przyszłych użytkowników w zestawieniu z możliwościami lokalowymi, można biuro urządzić, personalizując meble we własnym zakresie, a potem je po prostu kupić, jak w sklepie.

Wystarczy skorzystać z propozycji naszego producenckiego sklepu internetowego, by dopasować odpowiednie meble do biura personalizowane na poziomie poszczególnych elementów, by po zakupie zostały one przygotowane zgodnie z indywidualną specyfikacją w naszej nowoczesnej stolarni, starannie skompletowane, bezpiecznie zapakowane i gratisowo doręczone przez kuriera na miejsce wskazane podczas zakupu lub oczekiwały w nowoczesnym magazynie Górnej Półki w Białymstoku na osobisty odbiór.

Szafka do biura na wymiar może być różna

Szafka do biura na wymiar może mieć różne oblicza – wysoka w postaci słupka lub szafy, niska kontenerowa znajdzie się spośród komód czy szafek nocnych. Wystarczy usiąść przed ekranem komputera, czy smartfonu i dokładnie przejrzeć bogatą ofertę Górnej Półki, wybrać interesującą nas kolekcję, a potem sprawnie dokonać personalizacji poszczególnych elementów wyposażenia biura, które aktualnie będą niezbędne.

Jeśli stanie się tak, że za jakiś czas potrzebna będzie kolejna szafka do biura na wymiar, czy inny mebel biurowy z tej samej kolekcji, nie ma problemu, do naszego sklepu można wracać zawsze, zawsze otrzymując wysokiej jakości produkt, na jasnych zasadach współpracy.

Szafka do biura personalizowana kilkoma kliknięciami

Szafka do biura personalizowana w tak łatwy sposób, jak w sklepie Górnej Półki pozwala mieć wpływ na każdy element firmy, czy działań zawodowych, co niewątpliwie spodoba się wielu szefom. Dzięki autorskim projektom i zróżnicowanym elementom wielu modnych kolekcji nasze propozycje, sygnowane producenckim logiem z pewnością będą nie tylko pod względem użyteczności, ale też wizerunkowo istotnym wsparciem w budowaniu niejednej marki według zasady: „Jak cię widzą, tak cię piszą”.

Każda nasza szafka do biura personalizowana niezależnie, czy będzie to szafa na dokumenty, komoda, witryna, biurko, czy też może stolik, to dobry wybór na lata. Produkując meble (także te do biura), wykorzystujemy materiały o podwyższonej trwałości i wytrzymałości znanych dostawców.

Biurko do biura na wymiar z Górnej Półki ułatwia pracę

Biurko do biura na wymiar niezależnie od kolekcji proponowanej przez Górną Półkę, a jest ich wiele, na pewno ułatwi i uprzyjemni pracę, która ma być przy nim wykonana. Lekka, ale zarazem solidna konstrukcja odporna na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne pozwoli zapomnieć o problemach technicznych na wiele lat, by zająć się wyłącznie efektywną pracą lub nauką.

Odpowiednio dopasowane do potrzeb i możliwości przestrzennych biurko do biura na wymiar z uwzględnieniem wyboru optymalnej przestrzeni do przechowywania spośród modeli z półkami podblatowymi, szufladami na prowadnicach BLUM lub łączone, zawsze będą dobrym wyborem.

Biurko do biura personalizowane także do domu

Biurko do biura personalizowane w sklepie producenckim Górnej Półki to mebel do samodzielnego złożenia, który podobnie jak inne elementy naszych kolekcji, można dopasowywać do indywidualnych potrzeb na poziomie produktowym, we wskazanym przy każdym meblu zakresie. Będzie ono idealne także do domu i mieszkania, gdy trzeba urządzić dobre miejsce do pracy zdalnej na przykład w salonie, czy w sypialni lub oddzielne dedykowane biuro, a nawet klimatyczny gabinet do własnej działalności gospodarczej.

Półki do biura na wymiar do kompletu

Półki do biura na wymiar najlepiej wyglądają w dedykowanym komplecie, zestawione z innymi elementami mebli biurowych lub rozmieszczone po kilka sztuk na jednej ścianie, w różnych zestawieniach, tworząc swego rodzaju regał, który możemy zbudować tak, jak chcemy lub potrzebujemy (regulując odległość półek od siebie, na poziomie zarówno szerokości, jak i wysokości). A to automatycznie, niemal przy okazji, kreuje klimat i zwiększa potrzebną przestrzeń do przechowywania dokumentów, artykułów biurowych, czy sprzętu biurowego, której nie sposób nie docenić.

Dzięki założeniom działania i projektowania mebli personalizowanych do samodzielnego złożenia przez Górną Półkę skompletowanie odpowiednich półek na wymiar do kompletu z pasującymi do nich innymi elementami wyposażenia biura będzie naprawdę proste. (W razie potrzeby zawsze służymy radą i pomocą w procesie zakupowym drogą elektroniczną lub poprzez infolinię — w godzinach pracy biura).

Półki do biura personalizowane pomogą

Półki do biura personalizowane niewątpliwie pomogą nie tylko zagospodarować w dobry sposób pustą przestrzeń ścian, ale też znacznie zwiększą funkcjonalność każdej przestrzeni biurowej. Możliwość swobodnego dopasowania wymiarów, koloru i miejsca zawieszenia mebla pozwala odpowiedzieć na bardzo indywidualne potrzeby biura, niezależnie, czy będzie ono zlokalizowane stacjonarnie, czy też w urządzonej w domu lub mieszkaniu przestrzeni do pracy zdalnej, czy nauki.

Półki do biura personalizowane autorstwa fachowców z Górnej Półki w swoim zamyśle miały pasować i pasują do innych elementów z konkretnej kolekcji mebli, dzięki temu można skompletować cały biurowy zestaw w wybranym stylu tak łatwo, jak meble modułowe, automatycznie budując dobry klimat, który sprzyja koncentracji i efektywności pracy.