Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

PÓŁKA INDUSTRIALNA ODIS PA1

549.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 14cm Uwaga! W celu wzmocnienia konstrukcji, mebel z tyłu posiada dodatkowy element stalowy montowany od 75 cm szerokości mebla (włącznie).
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B02

1,099.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady od 90 cm szerokości.
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B04

1,249.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
DOPASUJ I KUP

Szafa SIGI asymetryczna SZSA4

1,399.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm Szerokość lewej strony: 50 cm
DOPASUJ I KUP

Szafa SIGI SZS4

1,299.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B05

1,249.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B03

999.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie komory od 90 cm szerokości.
DOPASUJ I KUP

Meble do biura

Zagospodarowanie funkcjonalnej przestrzeni biurowej w domu jest sporym wyzwaniem, nasze meble ułatwią to zadanie. Biurka w naszym asortymencie, zostały zaprojektowane, tak aby praca przy nich była komfortowa  – duża powierzchnia blatu i stabilność – to dwie niezwykle ważne cechy dla powierzchni roboczej. Posiadają funkcjonalną szufladę, idealną na przechowywanie drobnych biurowych gadżetów. Mele do biura takie jak biurka idealnie komponują się z półką na ścianę, która pomieści wszystkie dodatkowe akcesoria. 

Jak zbudowane są nasze biurka?

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy ponad 30 000 zamówień w kategorii meble przedpokojowe. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy spójną ofertę mebli salonowych. Konstrukcja stolika jest niezwykle stabilna – można go swobodnie przesuwać po całym salonie. Jest też nadzwyczaj “pojemny” – idealnie sprawdzi się jako klasyczny stolik kawowy, ale także stolik na małe przyjęcia. Jest praktyczny i stylowy: stawiamy na jego użyteczność, lecz nie zapominamy także o estetycznym wyglądzie. Kolor blatu można wybrać spośród płyt laminowanych firm Egger, Swiss Krono oraz Kronospan – w naszym odczuciu gwarantujących najwyższą jakość materiałów meblarskich dostępnych na polskim rynku. Płyty laminowane producentów, z których korzystamy, posiadają grubość 18mm oraz szereg atestów higieny i bezpieczeństwa. Biurka są niezwykle solidne – ich konstrukcja musi pozwalać na wygodną i swobodną pracę. Projektując je chcieliśmy stworzyć jak największą powierzchnię roboczą zachowując nowoczesny styl.