Meble Przedpokój

 

Szafka na buty SBE1 z siedziskiem

549.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 45 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBO2 z siedziskiem

549.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 53 cm Od szerokości 55 cm włącznie szafka wyposażona jest w przegrodę.
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBS1 z siedziskiem

549.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 55cm W szafkach powyżej 100 cm szerokości, w celu dodatkowego wzmocnienia konstrukcji, montowana jest przegroda pionowa.
Dopasuj i kup

Skrzynia na buty SKF1 z siedziskiem

549.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 41cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK4 wisząca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 94 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK6 wisząca

579.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 112 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK4C stojąca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 101 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK6C stojąca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 119 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Lustro nanoszone na panel L02 50CM

359.00
Wartości stałe: Szerokość mebla: 50cm Głębokość mebla: około 2cm
Dopasuj i kup

Lustro nanoszone na panel L02 60CM

429.00
Wartości stałe: Szerokość mebla: 60cm Głębokość mebla: około 2cm
Dopasuj i kup

Lustro nanoszone na panel L02 70CM

499.00
Wartości stałe: Szerokość mebla: 70cm Głębokość mebla: około 2cm Szerokość ramy: 2cm
Dopasuj i kup

Lustro nanoszone na panel L02 80CM

579.00
Wartości stałe: Szerokość mebla: 80cm Głębokość mebla: około 2cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK6CD stojąca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 117 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK2D wisząca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 76 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK5S wisząca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 112 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK5CS stojąca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 119 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK4DS wisząca

599.00
Wartości stałe: termin_realizacji Wysokość mebla: 94 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK4CDS stojąca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 101 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK6W wisząca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 131 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK3DS wisząca

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 58 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Meble personalizowane do przedpokoju z Górnej Półki

Meble personalizowane do przedpokoju naszej produkcji to przede wszystkim: szafki na buty z siedziskiem, szafki na buty klapowe, wieszaki do przedpokoju, szafy, słupki, pawlacze, komody, a także panele tapicerowane i lustra. Mamy również specjalnie przygotowane, ułatwiające wybór autorskie zestawy do przedpokoju w atrakcyjnych cenach.

Nasze meble personalizowane do przedpokoju cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wielu klientów Górnej Półki, szukającym funkcjonalnego umeblowania nawet najtrudniejszej aranżacyjnie i najmniejszej przestrzeni wokół drzwi wejściowych, które nie tylko jest trwałe, ale także po prostu estetyczne, a przy tym odpowiadające aktualnym trendom meblarskim.

Meble na wymiar do przedpokoju — zakupy w naszym e-sklepie

Meble na wymiar do przedpokoju produkowane w naszej stolarni po indywidualnym zamówieniu i dopasowaniu w e-sklepie Górnej Półki są przygotowywane indywidualnie – nieprefabrykowane tak, jakby wyszły spod ręki stolarza. Tyle że po zamówieniu klient dostanie je znacznie szybciej, niż byłoby to w przypadku korzystania z usług rzemieślnika z mniejszą stolarnią, bo już po maksymalnie 60 dniach, jeśli nie liczyć czasu darmowej dostawy pod wskazany w zamówieniu adres.

Ponadto warto podkreślić, że meble na wymiar do przedpokoju projektu i autorstwa Górnej Półki, robione są z materiałów wysokiej jakości o podwyższonej wytrzymałości zarówno na wilgoć, ale też inne niekorzystne warunki, według najnowszych technik meblarskich. Można je i trzeba spersonalizować na poziomie danego produktu podczas zamawiania, aby po samodzielnym złożeniu cieszyć się ich funkcjonalnością.

Przedpokój meble personalizowane go urządzą

Przedpokój meble personalizowane zwykle bardzo lubi. Dzieje się tak dlatego, że to zwłaszcza w starszych domach, czy mieszkaniach w bloku, przedpokoje są wyjątkowo nieustawne i wymagają indywidualnego dopasowania wyposażenia pod każdym względem.

Niezależnie od stylu użytego do aranżacji przedpokoju meble personalizowane z naszej oferty na pewno się w nim sprawdzą. Mamy wiele kolekcji, które po odpowiednim dopasowaniu poszczególnych modułów, niejako same urządzą niejeden przedpokój, ciesząc użytkowników, także tych na czterech łapkach, jeśli trzeba.

Przedpokój meble na wymiar czasem jedyne wyjście

W przedpokoju meble na wymiar są dobrą wizytówką pozostałej części mieszkania, domu lub firmy. Dlatego tak ważne jest dopasowanie tu każdego szczegółu, także pod względem estetycznym. Często jest tak, że aby spełnić oczekiwania projektowe, nawet dysponując sporą przestrzenią przedpokoju, meble na wymiar okazują się jedynym wyjściem, właśnie od strony czysto estetycznej.

Tu z pomocą przychodzą meble z autorskich pięknych kolekcji proponowanych przez Górną Półkę. Można je swobodnie łączyć, lub skorzystać z już ułożonych przez naszych specjalistów zestawów przedpokojowych, dopełniając wystrój niewielkimi bibelotami lub plakatami zaprzyjaźnionych Ilustratorów, które gorąco polecamy.

Pawlacz do przedpokoju – ekstra miejsce do przechowywania

Pawlacz do przedpokoju to dobry pomysł, kiedy brakuje już przestrzeni na składowanie różnych rzeczy, czy akcesoriów. Bez względu na styl aranżacyjny przedpokoju, w naszej ofercie można znaleźć taki egzemplarz do indywidualnej personalizacji, który pozwoli na wygospodarowanie ekstra miejsca do przechowywania pod sufitem oraz łatwe korzystanie z niego na co dzień.

Każdy z pawlaczy do przedpokoju sygnowany logiem Górna Półka jest otwierany klapowo do góry z zabezpieczeniem niekontrolowanego opadania dobrym siłownikiem hydraulicznym. Poza tym, co istotne świetnie komponuje się z szafami lub komodami naszego autorstwa, które również można zamówić w naszym producenckim sklepie internetowym.

Szafka na buty do przedpokoju dobrze ją mieć

Szafka na buty do przedpokoju, niezależnie czy będzie otwierana klapowo, czy klasycznie, to mebel wręcz niezbędny, który pozwala zadbać o porządek, ale też (jeśli to szafka na buty z siedziskiem), na łatwe zakładanie lub zdejmowanie obuwia przez domowników, lub gości. Niejedna szafka na buty z logiem Górnej Półki to mebel tapicerowany, co dodatkowo podwyższa komfort użytkowania go każdego dnia przez wszystkich domowników.

Jeśli nasza szafka na buty do przedpokoju do samodzielnego montażu, stanie w towarzystwie choćby kilku paneli tapicerowanych położonych na ścianie, zmieni przestrzeń nie do poznania, w ciekawą, bardzo wygodną, wyciszoną i ciepłą, nawet jeśli nie będzie ona pokaźna. Wystarczy wtedy dodać minimalistyczny wieszak, aby przedpokój zyskał oczekiwaną funkcjonalność niewielkim nakładem sił i środków.

Komoda do przedpokoju może być ciekawą opcją

Komoda do przedpokoju może być ciekawą propozycją, zwłaszcza jeśli przestrzeń aranżacyjna przedpokoju jest dość duża lub bardzo duża. Dzięki możliwości szerokiej personalizacji komód do samodzielnego złożenia z naszym logo Górna Pólka łatwo można dopasować wymiary i format mebla do możliwości lub potrzeb, zamieniając to miejsce w swego rodzaju dodatkowy salonik gościnny.

Dajemy naszym klientom wybór spośród kilkunastu modeli w rozmaitych kolekcjach, o różnych funkcjonalnościach – z półkami, szufladami, schowkami lub szafeczkami. Choć są do kupienia w sklepie producenckim, trzeba je przed zakupem spersonalizować, aby potem projekt z koszyka można było oddać w ręce naszych stolarzy.

Konsola do przedpokoju przyda się wszystkim domownikom

Konsola do przedpokoju to mebel może się wydawać z jednej strony nieco ekstrawagancki z nazwy, z drugiej z pewnością będzie służył wszystkim domownikom każdego dnia, jeśli zapadnie decyzja o jej zakupie. Taka odpowiednio spersonalizowana konsola marki Górna Półka dzięki szufladzie lub schowkowi otwieranemu klapowo jest meblem wyjątkowo funkcjonalnym.

W przestrzeni przedpokojowej może jednocześnie służyć za mini-toaletkę, stoliczek, półkę, schowek na klucze, dokumenty, akcesoria dla zwierząt, czy inne drobiazgi, które warto mieć pod ręką, zarówno wchodząc, jak i wychodząc z domu lub mieszkania. Zdarza się, że konsola do przedpokoju to też dobre miejsce na legowisko dla małego psa lub kota, który w bliskości drzwi będzie czekać na powrót swojego właściciela ze szkoły lub z pracy.