Wyświetlanie 1–20 z 113 wyników

Komoda OKK2 duża ODIS

999.00
Wartości stałe: Głębokość: 37 cm Wysokość: 93 cm
Dopasuj i kup

Komoda OKK3 duża ODIS

899.00
Wartości stałe: Głębokość: 37 cm Wysokość: 93 cm
Dopasuj i kup

Komoda OKK1 duża ODIS

1,249.00
Wartości stałe: Głębokość: 37 cm Wysokość: 93 cm
Dopasuj i kup

Komoda OKK6 duża ODIS

1,049.00
Wartości stałe: Głębokość: 37 cm Wysokość: 93 cm
Dopasuj i kup

Komoda OKK7 duża ODIS

999.00
Wartości stałe: Głębokość: 37 cm Wysokość: 93 cm
Dopasuj i kup

Toaletka Odis T01

1,249.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62 cm Wysokość mebla: 80 cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady od 75 cm szerokości.
Dopasuj i kup

SZAFKA NOCNA ODIS SN01

649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 34 cm
Dopasuj i kup

SZAFKA NOCNA ODIS SN02

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 53 cm
Dopasuj i kup

SZAFKA NOCNA ODIS SN03

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 53 cm
Dopasuj i kup

SZAFKA NOCNA ODIS SN04

649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 45 cm
Dopasuj i kup

Szafa S01

1,329.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 180 cm Głębokość mebla: 35 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna SIGI SNS01

799.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna SIGI SNS02

799.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna SIGI SNS03

759.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna SIGI SNS04

799.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

Szafa SIGI SZS1

1,949.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm
Dopasuj i kup

Szafa SIGI SZS2

2,049.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm
Dopasuj i kup

Szafa SIGI SZS3

1,849.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm
Dopasuj i kup

Szafa SIGI SZS4

1,749.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm
Dopasuj i kup

Szafa SIGI asymetryczna SZSA1

1,849.00
Wartości stałe: Wysokość szafy: 217 cm Szerokość lewej strony: 50 cm
Dopasuj i kup

Meble do sypialni na wymiar w ofercie Górnej Półki

Meble do sypialni na wymiar proponowane przez naszą nowoczesną stolarnię to przede wszystkim: komody, szafki nocne, toaletki, panele tapicerowane, a także szafy, które można personalizować w różnym zakresie. Oczywiście na wymienionych wyżej kategoriach możliwość zapełnienia pomieszczenia przeznaczonego na wypoczynek i sen się nie kończy, niemniej jednak to właśnie one najbardziej się z sypialnią kojarzą. Aby urządzić ją kompleksowo i modnie, a zarazem funkcjonalnie, wystarczy do mebli do sypialni na wymiar z wybranej kolekcji naszego autorstwa dodać mebel do spania — łóżko, kanapę albo nawet tylko materac.

Meble do sypialni personalizowane prosto z e-sklepu

Meble do sypialni personalizowane w bardzo prosty sposób, bo na poziomie każdego konkretnego egzemplarza jedynie kliknięciem lub rozwinięciem listy, to filozofia działania producenckiego sklepu internetowego Górna Półka, w którym mamy do dyspozycji klientów nasze autorskie kolekcje. Nasze meble do sypialni personalizowane w konkretnym zamówieniu, dopiero po nim są starannie przygotowywane, kompletowane, a potem pakowane, aby mogły bezpiecznie trafić w miejsce docelowe, niezależnie, czy zostaną dostarczone bezpłatnym kurierem, czy też odebrane osobiście z naszego magazynu na miejscu w Białymstoku.

Meble na wymiar do sypialni — czasem konieczność

Meble na wymiar do sypialni nie zawsze są kaprysem właścicieli domów czy mieszkań. Częściej, a nawet najczęściej zdarza się tak, że konieczność indywidualnego dopasowania mebli na konkretny wymiar zostaje niejako wymuszona przez przestrzeń samej sypialni, która nie musi być wcale łatwa do aranżacji. Zdając sobie z tego sprawę, wprowadziliśmy i my w Górnej Półce meble na wymiar do sypialni do naszej oferty, złożonej z wielu ciekawych autorskich kolekcji, przykładowo SIGI, INEA, FENRIS, czy RAGNAR.

Meble personalizowane do sypialni to się opłaca

Meble personalizowane do sypialni z Górnej Półki to się opłaca, nie tylko jeśli chodzi o zawartość portfela, w porównaniu z usługami świadczonymi przez stolarzy z mniejszych stolarni. Korzyści podstawowe z mebli personalizowanych do sypialni takich jak: komody, szafy, szafki nocne, toaletki czy panele tapicerowane to przede wszystkim łatwe dopasowanie wymiarów, koloru, stylu każdego z mebli do indywidualnych potrzeb, z gwarancją, że odbierając zamówiony, mebel do samodzielnego złożenia będzie taki, jakiego potrzebujemy i o jakim marzyliśmy, ze sprawdzonych materiałów wysokiej jakości. W razie potrzeby dysponujemy profesjonalnymi wzornikami, które można zamówić tutaj.

Szafka nocna do sypialni na wymiar robi klimat

Szafka nocna do sypialni na wymiar odpowiednio dopasowana pod względem indywidualnych potrzeb przyszłego użytkownika, koloru i stylu nie mówiąc już o wymiarach, sprawi, że nawet w najskromniej urządzonej przestrzeni dedykowanej zaspokojeniu potrzeby snu, zagości przytulny i sprzyjający odpoczynkowi klimat. Szafki nocne do sypialni na wymiar do samodzielnego złożenia z naszych autorskich kolekcji opatrzone logiem Górnej Półki pojedynczo, czy w duecie na pewno świetnie się do tego nadają, dodatkowo zapewniając sporo nadprogramowego miejsca do przechowywania.

Szafka nocna do sypialni personalizowana tak jak chcesz

Szafka nocna do sypialni personalizowana w zakresie określonym przy każdym meblu – produkcie proponowanym w naszym producenckim sklepie internetowym, pozwala dopasować zarówno jej wygląd, jak i funkcjonalność. Do wyboru w wielu kolekcjach pozostawiamy szafki nocne do samodzielnego montażu w różnych stylach: na ciekawych nogach, w różnych kolorach, z uchwytami lub bez z szufladami na prowadnicach BLUM, z półkami, drzwiczkami lub łączone, a nawet z legowiskiem lub schowkiem na akcesoria dla zwierzaków, które na pewno spodobają się wszystkim domownikom.

Szafa na wymiar do sypialni — w to warto zainwestować

Szafa na wymiar do sypialni autorstwa Górnej Półki to mebel, w który na pewno warto zainwestować. Przemawiają za tym elastyczne i szerokie możliwości personalizacji w zakresie wymiarów, koloru, doboru podstawy uchwytów (jeśli są przewidziane), a także ruchome półki wewnątrz oraz możliwość wyboru kierunku otwierania drzwi mebla zależnie od potrzeb. Każda szafa na wymiar sygnowana naszym logo, to dobrze przemyślany układ wnętrza, optymalnie dopasowany do wybranych podczas personalizacji mebla wymiarów, wynikający z założeń konkretnej kolekcji proponowanej w naszej ofercie i do niej dopasowany.

Szafa personalizowana do sypialni wygoda na miarę

Szafa personalizowana do sypialni zapewnia wyjątkową wygodę korzystania, dopasowaną do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz możliwości i ograniczeń związanych z nie zawsze dużą przestrzenią przeznaczoną na sypialnię właśnie. Oferta Górnej Półki na solidne, bezpieczne i po prostu piękne szafy, personalizowane jest na tyle bogata, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Dzięki materiałom wysokiej jakości oraz precyzji wykonania zgodnie z podaną w trakcie zakupu specyfikacją, po samodzielnym złożeniu mebla, będzie można cieszyć się jego zaletami przez wiele lat.

Panele tapicerowane do sypialni podstawą nowoczesnej aranżacji

Panele tapicerowane do sypialni to aktualnie absolutna podstawa, klimatycznej, a zarazem modnej aranżacji tego pomieszczenia. Przy odrobinie chęci odpowiednio dopasowane oraz spersonalizowane pod względem rozmiaru, kolorystyki i struktury, a także rodzaju materiału (ekoskóra/ tkanina) można układać i zestawiać je ze sobą tworząc nawet wzory, czy obrazy. Na przykład, aby urządzić nowoczesną, minimalistyczną sypialnię, jeśli tylko dysponujemy odpowiednimi warunkami lokalowymi, nie trzeba wiele. Wystarczy wygodny materac i właśnie panele tapicerowane marki Górna Pólka oraz dedykowany im klej montażowy, i gotowe.

Panele tapicerowane do sypialni na wymiar – same zalety

Panele tapicerowane do sypialni na wymiar z naszej oferty sygnowanej logiem Górna Półka mają same zalety. Nie dość, że są po prostu piękne, wykonane z najwyższą starannością, niezależnie od wybranego wymiaru pojedynczej sztuki, czy zestawu, to doskonale wyciszają, ocieplają pomieszczenie. Nie można zapomnieć o tym, że panele tapicerowane do sypialni mogą budować wezgłowie łóżka, czy łoża lub swego rodzaju kanapę, gdy zostaną zamontowane w odpowiedniej liczbie, na odpowiedniej wysokości od materaca, czy tapczanu. Dzięki swojej miękkiej strukturze ochronią ścianę od zabrudzeń i uszkodzeń, a przy tym zapobiegną wielu urazom, zwłaszcza w pokojach dzieci.