Osłony Donic

 

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN01

529.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 37 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN02

529.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 47 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN03

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 84 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN04

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 94 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN06

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 114 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN05

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 104 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy Fenris na nogach drewnianych DF04

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 60 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy Fenris na nogach drewnianych DF03

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 50 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy Fenris na nogach drewnianych DF02

499.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 50 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy Fenris na nogach drewnianych DF01

499.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 40 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy Fenris na nogach drewnianych DF05

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 84 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy Fenris na nogach drewnianych DF06

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 94 cm
Dopasuj i kup

Osłony na doniczki w dobrej ofercie Górnej Półki

Osłony na doniczki cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem ze względu na wiele zalet, jakimi się niewątpliwie charakteryzują. Są to walory zarówno użytkowe, jak i czysto estetyczne, których nie sposób nie docenić. Dlatego też postanowiliśmy włączyć je do stałej oferty Górnej Półki. Nasze osłony na doniczki to swego rodzaju „meble” autorskie, wyróżniające się wyjątkowym stylem, jakością oraz rozpiętością wachlarza opcji do wyboru, dzięki możliwości szerokiej personalizacji.

Jednocześnie zostały pomyślane tak, aby łatwo je było skomponować z pozostałymi elementami dostępnych w Górnej Półce kolekcji meblowych, co nie znaczy, że wyłącznie do nich pasują.

W naszej aktualnej ofercie znajdują się osłony na doniczki wysokie, niskie, szersze i węższe, na nogach drewnianych i stalowych, w różnych kolorach, do samodzielnego złożenia, które można bez przeszkód eksponować we wnętrzach.

Osłony na doniczki personalizowane kup w e-sklepie

Osłony na doniczki personalizowane produkowane u nas można, bez konieczności specjalnego angażowania do ich wykonania stolarza, kupić w sklepie internetowym Górnej Półki, dopasowując do indywidualnych potrzeb i wymogów przestrzeni, na poziomie konkretnego produktu we wskazanym przy nim zakresie. Wybór jest na tyle szeroki, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą coś w swoim guście, a najtrudniejsza do aranżacji przestrzeń, da się skutecznie upiększyć naszymi osłonami na doniczki personalizowanymi dosłownie kilkoma kliknięciami.

Wybierając osłony na doniczki personalizowane, warto wcześniej dobrze przyjrzeć się przestrzeni, konkretnemu miejscu, gdzie będą umieszczone i je starannie wymierzyć, a następnie zastanowić się, jaki efekt aranżacyjny chcemy uzyskać. Czy chcemy a częściej, czy możemy zastosować tylko jedną osłonę, czy może od razu zainwestować w zestaw kilku z nich? A gdy da się ustawić zestaw, to czy zróżnicować kształt, wysokość, czy może tylko kolor?

Osłony na doniczki na nogach — ekspozycja na medal

Osłony na doniczki na nogach autorstwa Górnej Półki to meble idealne, jeśli chodzi o ekspozycję roślin niezależnie od miejsca, gdzie zostaną ustawione. Będą świetnie wyglądać eksponując rośliny osób prywatnych, w domowym zaciszu cały rok, ale także we wszelkich budynkach użyteczności publicznej i firm, budując klimat oraz wizerunek właściciela lub danej marki.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej wielkości oraz optymalnej proporcji — wysokości, szerokości i głębokości, nasze osłony na doniczki na nogach są stabilne, bezpieczne w użytkowaniu, a zarazem komfortowe dla różnych gatunków roślin, nawet tych zwisających.

Niezależnie, czy wybór padnie na osłony na doniczki na nogach drewnianych, czy na nogach stalowych, jeżeli będą odpowiednio czyszczone, pielęgnowane i chronione z pewnością posłużą wiele lat. (Do tego, by odpowiednio zadbać o nasze osłony na doniczki na nogach, polecamy preparat do pielęgnacji mebli marki Górna Półka.)

Osłony na doniczki na nogach drewnianych warte uwagi

Osłony na doniczki na nogach drewnianych marki Górna Półka sprawdzą się świetnie w kompozycji z meblami w stylu skandynawskim oraz nawiązującym do natury, a także w stylu klasycznym. 

Będą one warte uwagi każdego, komu zależy na wprowadzeniu do otoczenia ciepłego klimatu, delikatności oraz elementów stylu rustykalnego. W połączeniu z odpowiednio dobranymi, ulubionymi sadzonkami, będą zwłaszcza późną jesienią i zimą niezastąpionym wspomnieniem wiosennego słońca i letnich dni.

Osłony na doniczki na nogach stalowych niezależnie od stylu

Osłony na doniczki na nogach stalowych będą doskonale pasować do aranżacji w stylu nowoczesnym, industrialnym oraz minimalistycznym, niemniej jednak odpowiednio spersonalizowane, wpasują się w przestrzeń i będą jej funkcjonalną ozdobą niezależnie od niego.

Odpowiednio dopasowana podstawa zbudowana ze stylowych nóg malowanych proszkowo, będzie dodatkową ozdobą solidnej skrzyni na rośliny o wybranej wysokości (podczas procesu personalizacji w trakcie zakupu), a przy tym pięknie wyeksponuje je na przykład ponad stołem, obok wyższych mebli, czy pod półkami, jednocześnie budując aranżację łatwą do korekty w razie ochoty lub potrzeby, gdy trzeba jesienią zabrać rośliny do domu, by je późną wiosną znów wyeksponować na zewnątrz.

Osłony na doniczki drewniane, a może lepiej te z płyty meblowej?

Osłony na doniczki drewniane z litego drewna nie zawsze będą tą jedyną, najlepszą i najkorzystniejszą opcją do zastosowania. Nasze osłony sygnowane logiem Górnej Półki, zbudowane są z bezpiecznych płyt, posiadają bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, ich krawędzie są dodatkowo oklejone specjalną okleiną, dzięki czemu w górnej części mebel jest dodatkowo zabezpieczony także przed wilgocią, bez zastosowania preparatów chemicznych, charakterystycznych dla ochronienia osłon na doniczki drewniane – z litego drewna.

Osłony na doniczki z naszej interesującej cenowo oferty są prawdziwą ozdobą, a zarazem „meblem” wygodnym w użytkowaniu i co istotne dla wielu klientów, pochodzącym z konkretnych kolekcji proponowanych przez naszą stolarnię robiącą meble personalizowane. Pozwalają łatwo zaaranżować przestrzeń, skupiając w jednym miejscu co najmniej kilka roślin, malować nimi otoczenie (dzięki wielu opcjom kolorystycznym do wyboru), a przy tym ułatwić pielęgnację i skrócić czas potrzebny do podlewania, czy nawożenia ulubionych nasadzeń tym, którzy kochając zieleń, a może nie zawsze o tych zabiegach pamiętają.