Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Stolik kawowy BJORN SD1 90CM

849.00
Wartości stałe: Szerokosć mebla: 90 cm Wysokość mebla: 50 cm Głębokosc mebla: 50 cm
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B02

1,149.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady od 90 cm szerokości.
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B03

1,049.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie komory od 90 cm szerokości.
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B04

1,299.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
Dopasuj i kup

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B05

1,299.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
Dopasuj i kup

Stolik SIGI kawowy SSK1

1,099.00
Wartości stałe: Wysokość: 50 cm Szerokość: 50 cm Głębokość: 50 cm
Dopasuj i kup

Stolik SIGI kawowy SSK2

1,249.00
Wartości stałe: Wysokość: 50 cm Szerokość: 100 cm Głębokość: 50 cm
Dopasuj i kup

Stolik kawowy FENRIS SF1

799.00
Wartości stałe: Wysokość: 39 cm Szerokość: 90 cm Głębokość: 50 cm
Dopasuj i kup

Stolik kawowy drewniany BEND SK1

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 40 cm
Dopasuj i kup

Stolik kawowy drewniany FLAT SK2

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 50 cm
Dopasuj i kup

Stolik kawowy drewniany LINE SK3

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 50 cm
Dopasuj i kup

Stolik kawowy drewniany LINE2 SK4

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 50 cm
Dopasuj i kup

Stolik kawowy drewniany FOLD SK5

2,249.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 2249 zł Wartości stałe: Wysokość: 53 cm Średnica: 50 cm
Dopasuj i kup

Biurko SIGI BS2

1,249.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 82 cm Głębokość: 62 cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, od 100 cm szerokości konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady.
Dopasuj i kup

Stolik SIGI kawowy z półką SSK3

949.00
Wartości stałe: Wysokość: 36 cm Głębokość 50 cm
Dopasuj i kup

Stoliki kawowe personalizowane z Górnej Półki – wymarzony dodatek

Stoliki kawowe personalizowane z naszej oferty to meble, które zasługują na szczególną uwagę ze względu na swoje walory użytkowe, ale też przemyślany piękny design. To wymarzony dodatek zarówno do małych, jak i większych przestrzeni salonu, który przyda się również w poczekalni lub w biurze, ocieplając wizerunek podmiotu.

Nawet tam, gdzie jest naprawdę niewiele miejsca na stolik, stoliki kawowe personalizowane spełnią swoje zadanie – będą doskonałym meblem, na którym można wypić poranną kawę, wieczorną herbatkę z przyjaciółmi, a nawet przygotować małe przyjęcie. Pokochają je z pewnością także dzieci.

Stoliki kawowe na wymiar prosto ze sklepu

Stoliki kawowe na wymiar można dzięki nam kupić w sklepie, bez konieczności wychodzenia z domu. W naszej ofercie mamy propozycje w wymiarze do personalizacji w pełnym zakresie z pełną szufladą lub z szufladą i praktyczną podblatową półką, na nogach lub stalowym stelażu, z praktycznym rantem na blacie lub bez niego w wielu poszukiwanych kolorach do wyboru.

Nasze stoliki kawowe na wymiar pasują do innych elementów autorskich kolekcji sygnowanych logiem Górna Półka, dlatego jeśli nie zostały kupione razem z innymi elementami kolekcji od razu, można je bez problemu dokupić nawet później.

Stolik kawowy personalizowany do salonu i saloniku

Stolik kawowy personalizowany do salonu i saloniku marki Górna Półka został zaprojektowany tak, by służyć jako stolik właśnie, ale także jako praktyczny schowek na podręczne bibeloty, przykładowo pilot do telewizora, serwetki, czy chusteczki. Jego kompaktowa budowa pozwala, aby stał się on w razie potrzeby również szafką nocną, jeśli akurat trzeba będzie kogoś przenocować.

Sprawdzi się także w pokoju nastolatków, którzy często w swoich „salonikach” spędzają czas ze znajomymi. Stolik kawowy personalizowany okazuje się wtedy wyjątkowo cenionym, wręcz niezbędnym meblem, na którym można postawić przekąski, czy pograć w ulubione gry planszowe.

Stolik kawowy na wymiar do salonu dla Ciebie

Stolik kawowy na wymiar do salonu z naszej oferty będzie świetnym dodatkiem i meblem w Twoim domu lub mieszkaniu nawet wtedy, gdy w pomieszczeniu umieszczona została tylko kanapa lub kanapy. Pozwoli on w łatwy sposób po samodzielnym złożeniu dopełnić przestrzeń w wyjątkowo stylowy sposób, dając stosunkowo sporo miejsca do przechowywania, które doceniają nawet ci, którzy na początku zdają się być nieprzekonani.

Dodatkową zaletą stolika kawowego na wymiar marki Górna Półka jest jego stabilność i lekkość zarazem. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom można je też swobodnie przemieszczać z miejsca na miejsce.

Biurko personalizowane w ofercie gornapolka.com

Biurko personalizowane z naszej autorskiej oferty to prawdziwa gratka, dla wszystkich tych, którzy potrzebują w sposób nowoczesny i maksymalnie dopasowany do możliwości oraz potrzeb użytkownika urządzić miejsce do pracy. Niezależnie czy będą z niego korzystać osoby wykonujące wszelkie prace biurowe, studenci, uczniowie, a nawet całkiem małe dzieci, na pewno spełni ono swoje zadanie.

Aktualnie proponujemy modele z przydatnym rantem nablatowym, z blatem równym umożliwiającym dosunięcie mebla do ściany, z praktycznymi szufladami podblatowymi, z szufladą i półką, lub dwiema półkami. Każde z naszych biurek do samodzielnego złożenia można personalizować w zakresie wymiarów w określonym przedziale oraz koloru.

Biurko na wymiar a do kupienia w sklepie

Biurko na wymiar może być kupione w sklepie i to prosto od polskiego producenta. Wystarczy wybrać odpowiadający indywidualnym potrzebom model, dopasować potrzebną szerokość, kolor i formę, by po sfinalizowaniu zamówienia w ciągu maksymalnie 60 dni przygotowali go nasi doświadczeni stolarze.

Potem biurko na wymiar i do samodzielnego złożenia z logo naszej marki będzie niezwłocznie odpowiednio zapakowane, przygotowane do odbioru z naszego magazynu w Białymstoku lub darmowego doręczenia przez kuriera na wskazany w zamówieniu adres.

Biurko personalizowane do biura lub pracy w domu

Biurko personalizowane do biura lub pracy w domu to mebel, którego zwykle używamy codziennie lub co najmniej pięć razy w tygodniu przez wiele godzin. Stąd każde z naszych biurek personalizowanych do biura jest niezwykle solidne – ich konstrukcja musi pozwalać na wygodną i swobodną pracę przez wiele godzin z wykorzystaniem sprzętu komputerowego lub tylko dokumentów, zeszytów czy książek.

Projektując je, chcieliśmy zapewnić użytkownikom jak największą powierzchnię roboczą, zachowując nowoczesny styl oraz podwyższoną odporność na ścieranie, odkształcanie się pod ciężarem nacisku na blat oraz uszkodzenia mechaniczne okleiny.

Biurko na wymiar do biura – dopasowanie idealne

Biurko na wymiar do biura, niezależnie gdzie będzie się ono mieściło – w firmie, czy też w domowym zaciszu, zawsze się sprawdzi. Często jest tak, że to o gabarytach standardowych, choćby najbardziej chcieć, nie mieści się w zaplanowanym wcześniej miejscu. Wtedy warto kupić biurko na wymiar do biura, dopasowane idealnie do potrzeb lokalowych, a przy tym po prostu piękne i doskonale komponujące się z innymi propozycjami mebli biurowych, oczywiście marki Górna Półka.