Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtry

 

Kolekcja
  • Nie ma jeszcze określeń filtrów
Opcje
  • Nie ma jeszcze określeń filtrów
SORTUJ WEDŁUG

Stolik pomocniczy drewniany BEND SP1

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 45 cm Średnica: 30 cm
Dopasuj i kup

Stolik pomocniczy drewniany FLAT SP2

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 45 cm Średnica: 35 cm
Dopasuj i kup

Stolik pomocniczy drewniany LINE2 SP4

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 42 cm Średnica: 35 cm
Dopasuj i kup

Stolik pomocniczy drewniany LINE SP3

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 45 cm Średnica: 35 cm
Dopasuj i kup

Stolik pomocniczy drewniany FOLD SP5

1,349.00
Najniższa cena tego produktu w ostatnich 30 dnia: 1349 zł Wartości stałe: Wysokość: 45 cm Średnica: 35 cm
Dopasuj i kup

Stoliki pomocnicze personalizowane z Górnej Półki piękno z natury

Stoliki pomocnicze personalizowane to ciekawy dodatek do każdej aranżacji. Jak sama nazwa wskazuje, są one małe, mają służyć i służą użytkownikom w różnych sytuacjach. W wielu momentach mogą się okazać meblami wręcz niezbędnymi, zwłaszcza tam, gdzie miejsca stosunkowo niewiele.

Każdy ze stolików personalizowanych sygnowanych logiem Górna Półka, odpowiednio dopasowany formą i kolorem, będzie zależnie od założenia harmonijnym dopełnieniem projektu lub centralnym punktem kontrastowym w pomieszczeniu, niezależnie od jego rodzaju, przyciągającym uwagę każdego, zarówno formą, jak i te drewniane, naturalnym usłojeniem.

W naszej ofercie proponujemy stoliki pomocnicze personalizowane w wielu formach, które można swobodnie łączyć i zestawiać zarówno ze sobą, jak i z innymi meblami, bez względu na ich stylistykę.

Stoliki pomocnicze na wymiar prosto z naszego e-sklepu

Stoliki pomocnicze na wymiar można dziś kupić w naszym do personalizacji w zakresie koloru na poziomie każdego konkretnego produktu po kliknięciu „dopasuj i kup”. Dokładne wymiary oraz zakres personalizacji danego egzemplarza podane są na karcie produktu.

Ze względu na szeroki asortyment kształtów oraz form stolików, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego Górnej Półki śmiało, można stwierdzić, że są to stoliki pomocnicze na wymiar, ponieważ mają zróżnicowane gabaryty.

Jak wszystkie nasze meble, tak i stoliki pomocnicze na wymiar są robione na każdorazowe indywidualne zamówienie kupującego, niezależnie czy będzie to klient krajowy, zagraniczny, osoba prywatna, firma, czy instytucja, nabywająca jeden produkt w sprzedaży detalicznej, czy też większą ilość jednorazowo. Po wyprodukowaniu stoliki zostają odpowiednio zapakowane i przygotowane do transportu w miejsce docelowe przez kuriera darmową dostawą lub przez klienta, po odbiorze osobistym z naszego białostockiego magazynu.

Stolik pomocniczy ma wiele twarzy

Stolik pomocniczy o odpowiednio dopasowanych zoptymalizowanych wymiarach to mebel choć mały, to naprawdę wszechstronny. Można go wykorzystać dosłownie wszędzie i do ustawienia na nim niemal wszystkiego. Dobry stolik pomocniczy odpowiednio wyważony nie będzie się przewracał, ale też będzie na tyle lekki, by go w miarę swobodnie przestawiać z miejsca na miejsce zależnie od potrzeb. Może być on okrągły, kwadratowy, wysoki, niższy drewniany lub z innego materiału.

Po personalizacji stolik pomocniczy będzie przydatną ozdobą przestrzeni prywatnej, w domu lub mieszkaniu w każdym pomieszczeniu, lub też w przestrzeni zawodowej, budując wizerunek podmiotu celowo lub przy okazji, jeśli przy kreowaniu danej aranżacji ważniejsza będzie funkcja użytkowa.

Stoliki pomocnicze drewniane to jest to

Stoliki pomocnicze drewniane to prawdziwa perła wśród tego typu mebli. Te nasze, marki Górna Półka, produkowane są z odpowiednio przygotowanego i wytoczonego według autorskich projektów drewna sosnowego, następnie starannie malowanego.

Nie dziwi fakt, że właśnie one cieszą się obecnie wyjątkowym zainteresowaniem specjalistów zajmujących się zawodowo architekturą i aranżacją wnętrz. Proponowane w naszym producenckim sklepie stoliki pomocnicze drewniane sprawdzą się w każdej stylizacji, niezależnie od tego, czy znajdą się w salonie, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowym, czy gabinecie zawsze się przydadzą. Będą wyglądać pięknie nawet w większej łazience lub pokoju kąpielowym, niezależnie czy wystąpią po kilka sztuk jednocześnie, czy solo.

Stoliki pomocnicze z metalu dodatek na dodatek

Stoliki pomocnicze z metalu owszem mogą w sposób wygodny uzupełnić aranżację, ale niestety nie zawsze każdą. Dobierając je, trzeba mieć na uwadze całość wyposażenia, zwłaszcza salonu. Jeśli wnętrze jest klasyczne lub w stylu skandynawskim, lepiej będzie wykorzystać stolik pomocniczy z drewna niż ten z metalu. Stoliki pomocnicze z metalu przydadzą się w tych stylach bardziej jako ciekawy, lekki konstrukcyjnie dodatek na dodatek, używany okazjonalnie tylko wtedy, gdy to konieczne, na przykład, gdy odwiedzi nas większa liczba gości.

Wybierając stoliki pomocnicze, niezależnie, czy będą one z metalu, czy też z drewna lub łączone, bo i takie mogą się zdarzyć, warto rozważyć, kto będzie z nich korzystał oraz kiedy. Stoliki pomocnicze drewniane w odróżnieniu od stolików z metalu nie nagrzewają się ani nie przenikają tak szybko zimnem, dlatego są bardziej uniwersalne i w sprzyjających okolicznościach do zastosowania na zewnątrz.

Stolik pomocniczy okrągły nie tylko w salonie

Stolik pomocniczy okrągły znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w salonie, czy mniejszym — saloniku, z którym się zwykle kojarzą. Sprawdzi się on w przedpokoju jako piękna półka na lampę, wazon jednocześnie dobre miejsce do odłożenia kluczy czy torebki przed wyjściem lub po wejściu z zewnątrz.

Kupując stolik pomocniczy okrągły, warto pamiętać, że kształt ten pozwoli na swobodne wykorzystanie blatu jako piękny stolik kawowy, przy którym każdy z użytkowników poczuje się doceniony i potraktowany z jednakową uwagą. Będzie to szczególnie istotne w pokojach dziecięcych lub młodzieżowych, w których mini-przyjęcia odbywają się bardzo często. Jego zastosowanie ograniczy tak naprawdę wyobraźnia.

Stolik pomocniczy wysoki na każdą okazję

Stolik pomocniczy wysoki z oferty naszego producenckiego sklepu będzie świetny jako podstawa na kwiaty, ulubione dekoracje, lampę czy świece, która może przydać się do odstawienia na nim pięknej filiżanki kawy, czy kubka aromatycznej herbaty. Przyda się też do czegoś jeszcze. Może być niebanalnym prezentem dla przyjaciół, ukochanych krewnych praktycznie na każdą okazję. Z dużą kolorową kokardą na pewno pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę i nie pozwoli zapomnieć miłych chwil spędzonych razem przez wiele lat.

Taki stolik pomocniczy wysoki marki Górna Pólka oczywiście, będzie także świetną podstawą do różnego rodzaju gier planszowych, zwłaszcza że w ofercie naszego sklepu mamy egzemplarze, które swoim kształtem bardzo przypominają piękne figury szachowe. Trzeba zaznaczyć, że nasze stoliki pomocnicze wysokie wykonane z drewna pozwolą cieszyć się ich pięknem i użytecznością w cieplejsze, suche dni także na zewnątrz.