Wyświetlanie 1–20 z 50 wyników

Szafka na buty SBK6 wisząca

579.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 112 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBD4 duo ODIS

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 97cm Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK6CDS stojąca

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 137 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK4 wisząca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 94 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa ODIS SBK4O

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 106 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa FENRIS SBK4F

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 109 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK4CDS stojąca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 101 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK5CS stojąca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 119 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK6W wisząca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 131 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa FENRIS SBK6DF

749.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 127cm Głębokość mebla: 27cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa FENRIS SBK6F

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 127 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa ODIS SBK4DSO

749.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 106 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty wisząca SBK6H FINNES

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 112 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa FENRIS SBK4DSF

749.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 109 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK2 wisząca

599.00
Wartości stałe: termin_realizacji Wysokość mebla: 76 cm Głębokość mebla: 17 cm

 Dostawa już od 0 zł

Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK4DS wisząca

599.00
Wartości stałe: termin_realizacji Wysokość mebla: 94 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa ODIS SBK6O

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 124 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBK6C stojąca

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 119 cm Głębokość mebla: 17 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa ODIS SBK6DO

749.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 124 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty wisząca SBK6DH FINNES

749.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 112 cm Głębokość mebla: 27 cm
Dopasuj i kup

Szafka na buty klapowa z Górnej Półki – dobre rozwiązanie dla ceniących efekt wow

Szafka na buty klapowa to idealne rozwiązanie dla ceniących wygodę i piękno niezależnie od wielkości przestrzeni, jaką dysponujemy w okolicach drzwi wejściowych domu, mieszkania, czasem też miejsca pracy. Zależy Ci na utrzymaniu porządku, a przy tym zrobieniu dobrego wrażenia na tych, którzy wejdą do Twojego holu, przedsionka lub przedpokoju? Nic prostszego – wystarczy wybrać szafkę klapową na buty marki Górna Półka, by oprócz walorów użytkowych zyskać efekt wow.

Obszar wewnątrz domu, czy mieszkania przy drzwiach wejściowych to bardzo ważne pomieszczenie, w którym wiele się dzieje każdego dnia, niezależnie od pogody czy pory dnia. Nie bez przyczyny więc warto szczególnie zadbać o to, aby ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie w nim, wykorzystując nie zawsze dużą przestrzeń maksymalnie, jak się tylko da. Dzięki przemyślanej i wygodnej szafce na buty klapowej z Górnej Półki do samodzielnego złożenia będzie to dziecinnie proste. Nasze szafki na buty to idealne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na zarówno ergonomicznym, jak i eleganckim wnętrzu. Nasze szafki odmienią Twoją przestrzeń i pozwolą na uporządkowanie wszystkich butów.

Szafki na buty klapowe do postawienia i do powieszenia

Duża przestrzeń do przechowywania zarówno letniego, jak i zimowego obuwia, zamknięta w prostej formie sprawia, że szafki na buty zaopatrzone w dedykowaną klapę, pozwalającą ukryć to, co znajduje się w środku mebla, stają się bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie zawsze jednak dysponujemy odpowiednimi możliwościami architektonicznymi, żeby w przedpokoju umieścić szafkę do postawienia. Wtedy warto wybrać równie stylowy model do powieszenia.

W ofercie Górnej Półki nasze autorskie, sygnowane szafki na buty klapowe można dodatkowo personalizować w zakresie wyraźnie wskazanym przy każdym modelu mebla dostępnego w e-sklepie. Zależnie od kolekcji proponujemy szafki w konwencji mat, połysk, na cokole, na nóżkach wysokich, niskich, bez nóżek – z mocnymi uchwytami do powieszenia, z uchwytami, bez uchwytów lub z uchwytem frezowanym, co zapewnia dodatkową wentylację obuwia. Mogą to być modele pojedyncze, podwójne, zależnie od opcji z dodatkowym schowkiem pod blatem. Dzięki funkcjonalnym półkom wewnątrz szafki, bez problemu można uporządkować całą kolekcję butów dla dorosłych i dzieci, a uchylna i lekka klapa ułatwią do nich dostęp.

Szafki na buty wiszące niewidoczne wsparcie na co dzień

Szafki na buty wiszące robione pod wymiar, konkretnie spersonalizowane, to coraz bardziej doceniane meble, które doskonale spełniają rolę dyskretnego schowka na obuwie lub kapcie dla gości w najbardziej kapryśnej aranżacyjnie przestrzeni. Sprawdzą się, wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości, żeby zastosować model stojący, gdzie podłoga jest już zajęta, na przykład przez nisko osadzony grzejnik, stojak na parasole, czy legowisko pupila. Będą też wsparciem w utrzymaniu porządku ze względu właśnie na posiadane zwierzęta lub na małe dzieci.

W Górnej Półce bardzo dbamy o to, aby wszystkie łączenia poszczególnych elementów naszych szafek na buty były niewidoczne, co bez wątpienia wpływa na ogólną estetykę i elegancką linię mebla, dostrzegalną natychmiast po zmontowaniu go i umieszczeniu w wybranym przez Ciebie miejscu. To sprawia, że zwłaszcza szafki na buty wiszące stanowią same w sobie ciekawą ozdobę przestrzeni zlokalizowaną nieopodal drzwi wejściowych. Niezależnie od wybranego modelu do zawieszenia, warto pamiętać, że blat mebla może być wykorzystany też jako dobre miejsce, by na nim coś postawić lub położyć.

Szafki na buty stojące – nie tylko na obuwie

Jeśli jeszcze nie posiadasz szafki na buty klapowej do postawienia i masz odpowiednią na nią przestrzeń w przedpokoju, holu lub korytarzu, zmień to, a z pewnością szybko docenisz wielofunkcyjność takiego mebla. Nasza propozycja szafek na buty stojących ma na tyle szeroki wachlarz, jeśli chodzi o wybór modelu, koloru oraz wielkości, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie lub Twoich bliskich. (Jeśli planujesz zrobić im niecodzienny prezent na przykład na „wchodziny”, czy „parapetówkę” nie ma lepszej opcji). Już wyjaśniamy dlaczego?

Dodatkowe wykorzystanie powierzchni w formie wąskiego, ale praktycznego blatu szafki na buty, do przechowywania drobiazgów lub ustawienia na nim pasujących do wnętrza dekoracji sprawi, że ta prosta szafeczka stanie się wielofunkcyjnym rozwiązaniem, idealnym do każdego przedpokoju. Zarówno w tym małym, jak i w tym przestrzennym, nadplanowe miejsce blisko wyjścia/ wejścia, mogące służyć jako wygodna półka na klucze, telefon, wiadomość do domowników, czy drugie śniadanie przygotowane domownikom do zabrania do szkoły lub pracy jest bezcenne.

Jak zadbać o klapową szafkę na buty z Górnej Półki?

Żadne meble, a więc też szafki na buty klapowe zarówno stojące, jak i wiszące, nie lubią kontaktu z wodą. Dzieje się tak dlatego, że drewno i materiały drewnopochodne bardzo szybko chłoną wilgoć. Wystarczy nawet niewielkie uszkodzenie mechaniczne wewnątrz lub na zewnątrz, aby suche wypełnienie mebli absorbowało wilgoć. Dlatego do produkcji szafek klapowych na buty z Górnej Półki wykorzystujemy bardzo mocne płyty meblowe oraz identycznie wybarwione okleiny PCV o podwyższonej trwałości. Stosowane przez nas materiały posiadają bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a ich krawędzie są szczególnie dokładnie zabezpieczane specjalistyczną okleiną, co ma ogromne znaczenie dla ochrony szafki klapowej na buty przed wilgocią.

Aby szafka do przechowywania obuwia służyła Ci jeszcze dłużej, ograniczaj jej kontakt z wilgocią, wycierając miękką ściereczką. Staraj się nie dopuszczać, aby woda z ubrań lub obuwia zalegała na podłodze, zwłaszcza w sąsiedztwie szafki na buty. Do jej czyszczenia używaj jedynie miękkich tkanin, zwilżonych wodą z dedykowanym delikatnym detergentem do mebli, a jeszcze lepiej preparatu do pielęgnacji mebli marki Górna Półka. Od czasu do czasu sprawdzaj mocowania wachlarzowych koszy i w razie potrzeby dokręć je.