Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników

Szafka nocna SIGI SNS02

799.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

SZAFKA NOCNA ODIS SN02

699.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 53 cm
Dopasuj i kup

SZAFKA NOCNA ODIS SN04

649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 45 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna SIGI SNS04

799.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna SIGI SNS01

799.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna SIGI SNS03

759.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

SZAFKA NOCNA ODIS SN01

649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 34 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna Fenris SNF04

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 48 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna Fenris SNF02

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 56 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna KABE SNK03 w stylu JAPANDI

749.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 45 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna INEA ISN1

649.00
Wartości stałe: Wysokość: 38 cm Głębokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna Fenris SNF01

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 46 cm
Dopasuj i kup

SZAFKA NOCNA ODIS SN03

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 53 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna INEA ISN2S

749.00
Wartości stałe: Wysokość: 65 cm Głębokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna KABE SNK01 w stylu JAPANDI

799.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 60 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna KABE SNK02 w stylu JAPANDI

849.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 60 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna Fenris SNF06

649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna Fenris SNF05

649.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna INEA ISN3S

749.00
Wartości stałe: Wysokość: 65 cm Głębokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Szafka nocna INEA ISN2

749.00
Wartości stałe: Wysokość: 65 cm Głębokość: 40 cm
Dopasuj i kup

Szafki nocne na nóżkach, szafki nocne z szufladami – o szerokim asortymencie Górnej Półki

Szafki nocne czy to na nóżkach, czy z szufladami z Górnej Półki to małe, eleganckie formy, które w wyjątkowo dobry sposób uzupełniają umeblowanie każdego miejsca przeznaczonego na relaks i sen, niezależnie od jego wielkości oraz zastosowanego już modelu aranżacyjnego. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych, minimalistycznych, jak i tych nowoczesnych, a nawet industrialnych. W naszym e-sklepie proponujemy aktualnie bardzo szeroką gamę szafek nocnych, które można swobodnie personalizować i dopasowywać do nawet bardzo wąskich, indywidualnych potrzeb użytkowników.

Tak więc nasi klienci mogą wybierać spośród szafek: wyższych, niższych, na stalowych lub drewnianych nóżkach, z szufladami, półkami odkrytymi lub zakrytymi drzwiczkami, łączone, z uchwytami lub bez z blatem dosuwanym do ściany, lub praktycznym rantem, a także co ciekawe z wygodnym legowiskiem/schowkiem na akcesoria dla ukochanego czworonożnego pupila.

Z tak szerokiej oferty między innymi szafek nocnych na nóżkach oraz szafek nocnych z szufladami nie sposób nie wybrać czegoś odpowiedniego zarówno do dużej, jak i nawet malutkiej sypialni. Zastosowane do produkcji szafek nocnych na wymiar naszej marki materiały między innymi firm Egger, Swiss Krono, czy Kronospan, w wielu poszukiwanych kolorach, z pewnością też będą argumentem, który ułatwi podjęcie dobrej decyzji zakupowej.

Na uwagę zasługują tu mocna płyta grubości 18 mm, solidne nogi odpowiednio zabezpieczone na wypadek podwyższonego ryzyka kontaktu z wilgocią oraz wzmocnione okleinowanie, które docenią zwłaszcza rodzice małych użytkowników i właściciele wszelkich domowych zwierzaków.

Szafki nocne na wymiar do kupienia w sklepie

Szafki nocne na wymiar wysokiej jakości, jak spod ręki indywidualnie pracującego nad nimi stolarza można kupić u nas tak łatwo, jak te egzemplarze standardowe z masowej linii produkcyjnej. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego modelu szafki, z jednej z naszych autorskich kolekcji, wystarczy ją spersonalizować w dostępnym zakresie, dopasowując do konkretnych sypialnianych potrzeb oraz upodobań kolorystycznych, zapłacić za zakup w dogodny dla siebie w danej chwili sposób i gotowe.

Po maksymalnie 60 dniach, szafka nocna na wymiar sygnowana logiem Górna Półka, będzie przygotowana według indywidualnej specyfikacji, pochodzącej każdorazowo z konkretnego zamówienia, (nigdy przed nim) do darmowego doręczenia przez kuriera lub do odbioru osobistego z naszego magazynu w Białymstoku. Bezpiecznym zapakowaniem zestawu złożonego z zakupionej szafki nocnej na wymiar i przejrzystej instrukcji montażu jej zajmiemy się już sami.

Kiedy choćby jedna z szafek na wymiar z naszej kolekcji czy to na nóżkach, czy z szufladami (choć zachęcamy, by w sypialni z łożem zaopatrzyć się od razu w dwie) zostanie już w konkretnym miejscu samodzielnie złożona, pozostanie tylko ustawić ją przy łóżku obok wezgłowia i cieszyć się podręcznym blatem oraz dodatkowym, często na początku nieplanowanym miejscem do przechowywania wielu bibelotów. Co istotne, z racji na wyjątkową lekkość i stabilność konstrukcji można nasze szafki na wymiar bez przeszkód przemieszczać, nie martwiąc się, że mebel zostanie przez to w jakiś sposób nadwyrężony.

Szafki nocne personalizowane przydadzą się na pewno

Szafki nocne personalizowane z naszych starannie przygotowanych kolekcji odpowiednio dopasowane pod względem aranżacyjnym do konkretnego pomieszczenia, z sukcesem będą służyć zarówno paniom, jak i panom, w każdym wieku. Ich walory użytkowe na pewno docenią także nastolatki, czy maluchy, które mogą dzięki naszym szafkom nocnym specjalnie personalizowanym pełniej wyrazić siebie, nawet jeśli dzielą pokój ze starszym, bądź młodszym rodzeństwem, jednocześnie ucząc się regularnej dbałości o własną życiową przestrzeń.

Co można przechowywać w szafce nocnej lub na niej? Pomysłów zapewne będzie tyle, ilu użytkowników tego poręcznego mebla. Wszystko też będzie zależało, jaki model szafki nocnej personalizowanej zostanie wybrany, niemniej każda z nich została wyposażona w mocny blat, na którym zmieści się w razie potrzeby lampka nocna, ale też telefon, czy ulubiona książka, lub szklanka wody ewentualnie ulubionej herbaty.

W szufladach można przechowywać dosłownie wszystko — od okularów, ładowarki do telefonu, czy lekarstw, po biżuterię lub nawet piżamę. Odkryte półki będą idealne do ustawienia ulubionych książek, albumów ze zdjęciami, maskotek albo do przechowywania czasopism. Zamknięte pomieszczą na przykład ulubiony kocyk, czy piłkę.

Szafki nocne do sypialni – jak z ekskluzywnego katalogu

Szafki nocne do sypialni projektu i wykonania naszych fachowców, to prawdziwe meblowe perełki. Jesteśmy przekonani, że bez względu na to, która z nich znajdzie się w Twoim wnętrzu, natychmiast zamieni je w sypialnię jak z ekskluzywnego katalogu. Aby się o tym przekonać, wystarczy po prostu kupić choćby jedną, tak na próbę, żeby potem już nie móc się bez niej obyć, niezależnie od pory roku, czy dnia.

Zapewniamy, że zastosowane w procesie projektowania i produkcji rozwiązania zastosowane w naszych propozycjach do samodzielnego złożenia, pozwolą cieszyć się funkcjonalnością oraz walorami estetycznymi naszych szafek nocnych do sypialni, nie tylko przez wiele miesięcy, ale i lat.

Jeśli szafki nocne do sypialni produkowane na wymiar, polskiej marki Górna Półka znajdą swoje zastosowanie w pokoju dziecięcym, a będą odpowiednio „traktowane”, to znaczy pielęgnowane i utrzymywane w czystości, co ułatwią nóżki (najlepiej dedykowanym preparatem do pielęgnacji mebli również przez nas sygnowanym), na pewno spędzą wiele lat razem ze swoimi pierwszymi właścicielami, stanowiąc w dorosłości użyteczną pamiątkę z dzieciństwa, w której będzie można przechowywać inne cenne sentymentalnie przedmioty.

Mogą być też one świetnym prezentem dla najbliższych, którzy do tej pory nie posiadali własnej szafeczki nocnej lub właśnie przeprowadzili się do nowego lokum, czy skończyli remont. Jeśli posiadają oni ukochanego zwierzaka, warto wybrać taką, która jednocześnie ucieszy także pupila. Dzięki temu będzie on mógł mieć własne sypialniane miejsce tuż obok właścicieli, niekoniecznie już w ich łóżku.