Szafki RTV (100)

Szafki na buty z siedziskiem (45)

Szafki z umywalką, słupki łazienkowe (35)

Szafki nocne (28)

Komody (26)

Witryny (29)

Szafy (56)

Konsole (11)

Szafki na buty klapowe (64)

Stoliki kawowe, biurka (15)

Słupki (27)

Toaletki (1)

Wieszaki do przedpokoju (15)

Osłony Donic (12)

Pawlacze (25)

Lustra (17)

Panele tapicerowane (14)

Półki (6)

Ławki (3)

Stoliki pomocnicze (5)

Kontenerki (9)

Wybierz mebel – z nami to naprawdę proste

Choć przystępując do zakupów online, klienci często roztaczają przed sobą nieciekawą perspektywę żmudnego szukania odpowiednich rodzajów mebli zajmującą wiele godzin, a czasem nawet dni, my w Górnej Półce udowadniamy, że odnajdywanie asortymentu mebli dopasowanego idealnie do własnych potrzeb wcale nie musi być trudne, ani czasochłonne. Do tego, jest łatwe i naprawdę przyjemne.

Bez względu na to, czy trzeba urządzić dom, mieszkanie lub firmę od podstaw, czy też ją doposażyć lub tylko nieco ożywić wymianą jednego, ewentualnie kilku elementów wystroju, konieczne jest dokonanie dobrego wyboru, który postanowiliśmy Państwu maksymalnie ułatwić. Umożliwiliśmy wyszukiwanie naszych mebli pod względem rodzaju na 2 sposoby — obrazowy i intuicyjny.

Bogatą ofertę mebli personalizowanych na wymiar dostępnych w aktualnej sprzedaży, starannie pogrupowaliśmy powyżej, niezależnie od kolekcji.

Meble z Górnej Półki – od rodzaju do konkretnych indywidualnych potrzeb

Klikając w konkretne ikony obrazujące asortyment, a więc na przykład: SZAFKI RTV, SZAFKI NA BUTY Z SIEDZISKIEM, SZAFKI NOCNE, STOLIKI POMOCNICZE, KOMODY, WITRYNY, SZAFY, KONSOLE, SZAFKI NA BUTY KLAPOWE, STOLIKI KAWOWE, BIURKA, SŁUPKI, TOALETKI, WIESZAKI DO PRZEDPOKOJU, OSŁONY DONIC, PAWLACZE, LUSTRA, PANELE TAPICEROWANE, PÓŁKI, PUFY, czy SZAFKI Z UMYWALKĄ, SŁUPKI ŁAZIENKOWE, od razu widać dostępne w naszym sklepie propozycje, które można łatwo personalizować, po jednym kliknięciu „dopasuj i kup” pod wybranym meblem.

Podobny efekt wyszukiwania, z którego można łatwo przejść do procesu personalizacji upatrzonego mebla, da się osiągnąć, korzystając z listy rozwijanej, po najechaniu na ikonkę MEBLE.

Wybór najlepszego sposobu wyszukiwania naszych mebli co do rodzaju, oczywiście pozostawiamy Państwu.

Gdy mimo wszystko potrzebna pomoc…

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci zarówno krajowi, jak również zagraniczni, po zakupach w naszym producenckim e-sklepie byli po prostu zadowoleni i chętnie do nas wracali zawsze, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Dlatego, w przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie asortymentu, procesu zakupowego kontrahentów krajowych – osoby prywatne i podmioty zachęcamy do kontaktu z nami w dowolnie wybranej formie – poprzez infolinię (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00) e-mailowo lub poprzez dedykowany formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.

Klienci zagraniczni mogą łatwo wybrać język strony z listy rozwijanej, dostępnej w górnej belce naszego e-sklepu, po lewej stronie ekranu. Dodatkowo, wszyscy klienci zainteresowani współpracą międzynarodową posługujący się językiem angielskim mają do dyspozycji specjalną zakładkę WSPÓŁPRACA MIEDZYNARODOWA.

Wszystkim osobom i podmiotom zajmującym się projektowaniem wystrojem wnętrz lub architekturą natomiast polecamy dodatkowo odwiedzenie dedykowanej specjalnie Państwu STREFY ARCHITEKTA, gdzie oprócz ciekawych warunków współpracy zamieściliśmy wiele materiałów do pobrania, łącznie z aktualnym katalogiem kolekcji mebli z Górnej Półki w pięknych aranżacjach.