FAQ

Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

W celu sprawdzenia statusu zamówienia prosimy o wysłanie wiadomości na maila sklep@gornapolka.com (w tytule wiadomości należy wpisać numer zamówienia). Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje nad tym, aby jak najszybciej odpowiadać na Państwa wiadomości, obecnie zajmuje to ok. 1-2 dni robocze. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego – 799 356 722.

Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Standardowy czas realizacji zamówienia to 7-8 tygodni. Wynika to z faktu, iż nasze wszystkie meble są produkowane po opłaceniu zamówienia. Każdy z elementów jest wykonywany przez nas pojedynczo, z ogromną starannością oraz dbałością o szczegóły. Staramy się, aby każdy mebel wychodzący z naszej Pracowni był w 100% dopracowany.

Jaki jest koszt wysyłki zamówienia?

Koszt wysyłki zamówienia w przypadku wyboru kuriera z przedpłatą jest darmowy. Przesyłka pobraniowa to koszt 20zł.

Jak mogę zgłosić reklamację?

Prosimy o wiadomość na maila reklamacje@gornapolka.com – w wiadomości prosimy wpisać nr Państwa zamówienia. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy Klient był zadowolony z zamówienia złożonego w naszej Firmie.

Jak mogę się z Państwem skontaktować?

Zapraszamy do kontaktu – mail: sklep@gornapolka.com, telefon: 799 356 722. Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00.

Czy mogę zamówić próbki laminatów?

Istnieje możliwość zamówienia próbników laminatów oraz tkanin. Mają Państwo wybór spośród trzech zestawów:
1. “Zestaw próbek płyt laminowanych” w cenie 60 zł (z wysyłką) – do 7 sztuk wybranych kolorów laminatów (łącznie standardowych i niestandardowych)
2. “Zestaw próbek tkanin” w cenie 50 zł (z wysyłką) – 7 wybranych kolorów
3. “Zestaw próbek tkanin i laminatów” w cenie 90 zł (z wysyłką) – próbki laminatów+próbki materiałów. 7 sztuk wybranych kolorów laminatów i 7 sztuk tapicerek.
Aby złożyć zamówienie na próbniki, należy wpisać w wyszukiwarce ZESTAW PRÓBEK i wybrać odpowiedni produkt.

Czy jest możliwość odbioru osobistego?

Wszystkie meble dostępne na naszej stronie internetowej można odebrać osobiście. Przy każdym meblu istnieje możliwość wybrania sposobu dostawy.

Czy Państwa meble przychodzą już złożone?

Meble wysyłane są w częściach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją oraz niezbędnymi elementami montażowymi. Prosimy zaopatrzyć się w śrubokręt/wkrętarkę, młotek i metrówkę 🙂