Wyświetlanie 1–20 z 22 wyników

OUTLET Szafka na buty SBR2 z siedziskiem RAGNAR

519.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 49 m Szerokość mebla: 100 cm Głębokość mebla: 37 cm
DOPASUJ I KUP

OUTLET Stolik barowy na nogach stalowych mały

900.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 115 cm Szerokość mebla: 65 cm Głębokość mebla: 65 cm
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka nocna SIGI SNS03

679.00
Wartości stałe: Szerokość szafki: 40 cm Wysokość szafki: 62 cm Głębokość szafki: 40 cm
DOPASUJ I KUP

OUTLET Słupek KABE SK02 w stylu JAPANDI

899.00
Wartości stałe: Szerokość szafki: 40 cm Wysokość szafki: 210 cm Głębokość szafki: 46 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.  
DOPASUJ I KUP

OUTLET Komoda szafka RTV SIGI KSTV1S

999.00
Wartości stałe: Szerokość szafki: 150 cm Wysokość szafki: 82,5 cm Głębokość szafki: 35 cm
DOPASUJ I KUP

OUTLET Konsola wysoka SIGI KSW1

1,319.00
Wartości stałe: Szerokość szafki: 120 cm Wysokość szafki: 117 cm Głębokość szafki: 40 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka RTV Fenris FTV4K

839.00
Wartości stałe: Szerokość szafki: 150 cm Wysokość szafki: 52,5 cm Głębokość szafki: 35 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.  
DOPASUJ I KUP

OUTLET Zestaw przedpokojowy z siedziskiem ławka wieszak

2,999.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 210 cm Szerokość mebla: 170 cm Głębokość mebla: 45 cm
DOPASUJ I KUP

OUTLET Stalowy Wieszak INEA W14

1,439.00
Wartości stałe: Głębokość: 20 cm Szerokość 100 cm Wysokość: 135 cm Wymiary lustra: Szerokość: 30 cm Wysokość 90 cm
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka na buty INEA ISB2PF

1,329.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 65 cm Szerokość szafki: 100 cm Szerokość modułu pet friendly: 50 cm Głębokość szafki: 40 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka na buty SBK3 wisząca

719.00
Wartości stałe: Szerokość szafki: 100 cm Wysokość szafki:  40 cm Głębokość szafki: 17 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka na buty SBD4 duo ODIS

959.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 97 cm Szerokość mebla: 70 cm Głębokość mebla: 30 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka nocna Fenris SNF04

879.00
Wartości stałe: Szerokość szafki: 50 cm Wysokość szafki: 48 cm Głębokość szafki: 35 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.
DOPASUJ I KUP

OUTLET Wieszak na ubrania W06 RAGNAR + 8 paneli

999.00
Wartości stałe: Szerokość zestawu: 120 cm Wysokość panelu: 35 cm Wysokość wieszaka: 15 cm Wysokość zestawu: 155 cm
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka na buty SBD3 z siedziskiem FENRIS

1,269.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 62 cm Szerokość mebla: 160 cm Głębokość mebla: 30 cm termin_realizacji Mebel złożony, wysyłany w całości.
DOPASUJ I KUP

OUTLET Pawlacz SIGI PWS2

559.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 40 cm Szerokość szafki: 70 cm Głębokość szafki: 35 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.
DOPASUJ I KUP

OUTLET SZAFKA NOCNA ODIS SN03

719.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 53 cm Szerokość szafki: 60 cm Głębokość szafki: 30 cm Front otwierany w prawą stronę. Mebel złożony, wysyłany w całości. 
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka RTV INEA INTV1

769.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 38 cm Szerokość szafki: 100 cm Głębokość szafki: 40 cm Mebel złożony, wysyłany w całości.
DOPASUJ I KUP

OUTLET Stalowy wieszak Sigi W13

1,839.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 142 cm Głębokość mebla: 30 cm
DOPASUJ I KUP

OUTLET Szafka na buty Sigi SBG2

1,039.00
Wartości stałe: Wysokość szafki: 62 cm Szerokość szafki: 120 cm Głębokość szafki: 40 cm
DOPASUJ I KUP

Outlet meble na wymiar z Górnej Półki

Outlet meble na wymiar” takie ogłoszenia i miejsca w sieci są szczególnie lubiane przez wielu klientów, choć dość rzadko spotykane na co dzień. Na szczęście w naszym sklepie mamy taką możliwość, aby proponować, zarówno nabywcom prywatnym, jak i zainteresowanym podmiotom, różne opcje mebli na wymiar na zasadzie wyprzedaży każdego dnia. Staramy się, aby tu, w specjalnej strefie przeznaczonej na nasze wyjątkowe okazje, zawsze znalazło się co najmniej kilka propozycji w naprawdę interesujących cenach.

Nasze outletowe meble na wymiar to produkty pochodzące z końcówek kolekcji, nadwyżki magazynowe lub wykorzystywane do różnych ekspozycji. Tak więc mogą to być zarówno meble pełnowartościowe, jak i noszące normalne ślady użytkowania związane z eksponowaniem.

W naszym outlecie meble na wymiar wystawiane są do sprzedaży zależnie od sytuacji, potrzeb i możliwości magazynowych. Mogą się tu znaleźć różne meble, od stołków barowych, szafek na buty, po lustra z naszych autorskich kolekcji.

Outlet meble personalizowane do zakupu w e-sklepie

Outlet meble personalizowane z Górnej Półki sprzedaje na podobnych zasadach, jak ofertę stalą w zakresie postępowania, niemniej sam proces personalizacji jest tu w oczywisty sposób ograniczony. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, warto uważnie prześledzić opis danego produktu wstawionego do naszego OUTLETU z meblami personalizowanymi, aby móc sprawdzić, czy upatrzony mebel odpowiada przykładowo warunkom lokalowym, czy zmieści się tam, gdzie chcielibyśmy go ustawić. Choć wizualnie to będzie przysłowiowy strzał w dziesiątkę, odpowiednie dopasowanie do indywidualnych potrzeb jest również bardzo istotne.

Outlet meblowy – nasza mini wersja

Outlet meblowy to miejsce, które i nasi klienci bardzo sobie cenią. Dlatego nie mogliśmy się oprzeć, aby taka mini wersja nie znalazła się też w Górnej Półce, jako ważne dopełnienie standardowej oferty naszego sklepu producenckiego. Dzięki naszemu outletowi meblowemu właśnie, obok stałej oferty każdy znajdzie coś dla siebie i łowcy okazji, i ci, którzy po prostu odwiedzają sklep, aby zrobić zakupy, bo taka jest potrzeba chwili.

Cieszymy się z niego bardzo, bo naszym w outlecie meblowym możemy praktykować też zasadę zero waste. Każdy tu coś zyskuje – klienci dobre zakupowe okazje, środowisko naturalne mniej odpadów, a my jako sklep satysfakcję, że robimy coś dobrego, nie mówiąc już o tym, że dzięki możliwości sprzedaży końcówek kolekcji, mebli z naszych ekspozycji, czy nadwyżek zwiększa się nasza powierzchnia magazynowa.

Outlet meble do salonu w okazyjnej cenie

Outlet meble do salonu to opcja, która pozwala znaleźć ciekawy element wyposażenia tego rodzaju pomieszczenia w okazyjnej cenie. Przy odrobinie szczęścia, można natrafić na taką zakupową gratkę w chwili, gdy akurat robimy lub planujemy zmianę aranżacji, ale częściej w outlecie meble do salonu klienci kupują jako dodatek do istniejącej kolekcji, jej rozszerzenie, tak przy okazji, wychodząc z założenia, że powiększania powierzchni do przechowywania nigdy dość.

Nasz outlet meble do salonu również od czasu do czasu posiada, więc zachęcamy do regularnych odwiedzin nie tylko wtedy, gdy akurat odświeżają Państwo swój salon lub salonik, ale nawet każdego dnia, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy nie uda się właśnie dziś lub jutro coś ciekawego złowić.

Outlet meble do sypialni dla zdecydowanych

Outlet meble do sypialni, a ściślej poszczególne modele szafek też oczywiście czasem posiada. Jako że w Górnej Półce są to prawdziwe okazje, zazwyczaj pojedyncze egzemplarze, na zakup warto decydować się szybko. 

Outlet meble do łazienki na zawołanie

Outlet meble do łazienki podobnie jak te do salonu, przedpokoju czy sypialni też może mieć w swojej dobrej ofercie. Zależy, czego szukamy i czego potrzebujemy lub będziemy potrzebować. Odwiedzając nasz outlet po meble do łazienki raczej trudno ze względów choćby wielkości tego rodzaju pomieszczenia, korzystać z okazji i przez to, że akurat trafia nam się gratka, dokonywać wcześniej nieplanowanego zakupu. Niemniej jeśli by tak było, zachęcamy do kreatywnego podejścia do tematu. Może chociaż na dodatkowe piękne lustro z Górnej Półki miejsce uda się jednak znaleźć?

Tanie meble personalizowane last minute

Tanie meble personalizowane w Górnej Półce są zawsze, niemniej jeszcze taniej nasze meble personalizowane można wyszukać właśnie tu w OUTLECIE. Zachęcamy do regularnych odwiedzin wszystkich łowców dobrych okazji, którzy szukają wyposażenia salonu, sypialni, łazienki czy przedpokoju last minut, ale też do regularnego zaglądania do naszego producenckiego sklepu internetowego, ponieważ nigdy nie wiadomo, co dobrego przygotujemy na jutro, kiedy pojawi się jakaś nowa propozycja, co obejmie naszą kolejną na przykład sezonową promocję.

Kupując nasze tanie meble personalizowane z promocją czy bez zawsze zyskują Państwo wiele. Oprócz dobrych autorskich mebli z ciekawych kolekcji, które idealnie wpisują się w aktualne trendy meblarskie i aranżacyjne wnętrz, zawsze dajemy naszym klientom bezpieczne opakowanie mebli z Górnej Półki, dokładną instrukcję montażu zamówionych elementów oraz darmową dostawę, sprawdzoną, zewnętrzną firmą kurierską, o ile nie wybiorą Państwo opcji odbioru osobistego z naszego magazynu w Białymstoku, która również jest możliwa.

Tanie meble na wymiar z nami to naprawdę łatwe

Tanie meble na wymiar – z nami to naprawdę proste. Nie trzeba szukać stolarza, czekać na często bardzo długi termin realizacji, nie znając efektu jego działań. Wystarczy przejrzeć naszą stałą szeroką ofertę na różnego typu tanie lub jeszcze tańsze (outletowe) meble na wymiar, które przygotowujemy w naszej stolarni każdorazowo na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki zamysłowi naszego producenckiego sklepu internetowego można je spersonalizować dosłownie kilkoma kliknięciami i nabyć tak łatwo, jak gdyby nie były one dopasowywane na bieżąco do konkretnych potrzeb kupującego.