Meble Przedpokój (327)

Meble Salon (236)

Meble Sypialnia (113)

Meble Biurowe (22)

Meble Łazienka (69)

Konkretny podział ułatwi dobry wybór

W naszym sklepie internetowym staramy się maksymalnie ułatwić klientom podejmowanie dobrych decyzji zakupowych, a co za tym idzie i wybór konkretnych mebli z naszych autorskich kolekcji, tak by był on maksymalnie dopasowany także do rodzaju pomieszczeń.

Dlatego proponujemy konkretne opcje mebli do przedpokoju, a więc: zestawy przedpokojowe, szafki na buty klapowe, szafki na buty z siedziskiem, wieszaki, panele tapicerowane, szafy, słupki, lustra, pawlacze, komody, konsole. Do salonu: komody, szafy, witryny, konsole, stoliki kawowe i biurka, stoliki kawowe, szafki RTV oraz toaletki.

Jeśli chodzi o sypialnię, w dedykowanej zakładce umieściliśmy: komody, szafki nocne, toaletki i panele tapicerowane. Meble typowo biurowe to nasze biurka i półki, a łazienkowe… zapraszamy do obejrzenia.

Meble z Górnej Półki – od pomieszczenia do sukcesu

Zdajemy sobie sprawę, że wybrać i dobrać odpowiednie meble do konkretnego pomieszczenia od podstaw wcale nie jest łatwo. Aby zrobić pierwszy krok, czasem wystarczy inspiracja konkretnym elementem wyposażenia wnętrza, bez którego nie wyobrażamy sobie funkcjonowania, czasem będzie to właśnie podpowiedź płynąca z naszej obrazkowej lub intuicyjnej rozwijanej listy pomieszczeń.

Wystarczy kilka kliknięć, aby znaleźć dopasowany do potrzeb przedpokoju, salonu, sypialni, biura, czy łazienki konkretny egzemplarz mebla. Potem każdy kolejny krok będzie już zdecydowanie prostszy.

Jeden i drugi sposób wyszukania mebli dedykowanych do określonych pomieszczeń jest równie skuteczny i prowadzi do aranżacyjnego sukcesu. Tu podobnie jak w zakładce MEBLE, gdzie podzieliliśmy naszą ofertę mebli personalizowanych na wymiar, ze względu na rodzaj mebla, znajdują się różne elementy meblowe niezależnie od kolekcji.

Gdyby trzeba było…

Dopasowując meble z Górnej Półki do konkretnych pomieszczeń, nie wyczerpaliśmy ani nie zamknęliśmy ich katalogu. Powyżej przedstawiliśmy te, o które najczęściej pytają nasi klienci. Zapewniamy, że meble z autorskich kolekcji dostępne w naszym producenckim sklepie internetowym będą też świetną opcją do innych pomieszczeń domu, mieszkania, nie wyłączając firmowych.

Sprawdzą się one również na przykład w przestrzeni jadalni, gabinetu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego czy garderoby. Jednym słowem dosłownie wszędzie tam, gdzie będą potrzebne.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych kontrahentów, w razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferty czy szczegółów współpracy, klientom zagranicznym posługującym się językiem angielskim polecamy specjalnie dedykowane miejsce – WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA. Osoby zajmujące się zawodowo architekturą i wystrojem różnego typu wnętrz zachęcamy do kontaktu przez STREFĘ ARCHITEKTA, w której prezentujemy atrakcyjne warunki kooperacji.

W razie jakichkolwiek pytań związanych ze szczegółami oferty, których nie znaleźli Państwo na stronie naszego sklepu, osoby indywidualne oraz podmioty krajowe, zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną lub poprzez infolinię w godzinach i dniach jej funkcjonowania.