Wyświetlanie jednego wyniku

PÓŁKA INDUSTRIALNA ODIS PA1

549.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 14cm Uwaga! W celu wzmocnienia konstrukcji, mebel z tyłu posiada dodatkowy element stalowy montowany od 75 cm szerokości mebla (włącznie).
DOPASUJ I KUP
Półki wiszące – idealne wykorzystanie pustej przestrzeni

Półki industrialne to doskonały element wyposażenia, który gwarantuje nam dodatkowe miejsce na przechowywanie. Mogą być wykorzystywane do trzymania wielu rzeczy. Oprócz wspomnianej funkcji przechowywania i ekspozycji to także idealne miejsce na książki, lampki lub rośliny doniczkowe. Umieszczenie półki nad innym meblem (np. biurkiem, komodą, toaletką, łóżkiem) to wyśmienity pomysł, który sprawdza się doskonale w niewielkich pomieszczeniach. Jest to sposób na praktyczne zagospodarowanie wolnej, niewykorzystanej przestrzeni. Nieskomplikowana budowa półki wiszącej sprawia, że może być ona wykorzystywana na różne sposoby, a możliwość dopasowania jej wymiarów do wnętrza stwarza możliwość aranżacji każdej ściany. Nasze produkty wyróżnia przystępna cena i wysokiej jakości materiał, użyty do ich produkcji.

Jak zbudowana jest półka wisząca?

Klienci posiadają pełną elastyczność w komponowaniu półki wiszącej, co oznacza, że kolor mebla można wybrać w dowolnym kolorze wybranym z naszej palety. Producentami płyt laminowanych są firmy Egger, Swiss Krono oraz Kronospan. W naszym odczuciu gwarantujące najwyższą jakość materiałów meblarskich dostępnych na polskim rynku. Płyty laminowane producentów, z których korzystamy, posiadają grubość 18mm oraz szereg atestów higieny i bezpieczeństwa. Całość wykańczamy wysoce odporną na uszkodzenia okleiną PCV 1 mm. Pięknym wykończeniem półki wiszącej  są eleganckie metalowe wsporniki, które nadają nowoczesnego wyglądu oraz zapewniają stabilność i wygodne zawieszenie. Półka będzie się idealnie komponowała z zestawami do przedpokoju, komodami, konsolami, biurkami, toaletkami z naszej oferty. Znajdą zastosowanie również w kuchni i łazience. Nasz mebel idealnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, a także w modernistycznych, klasycznych lub skandynawskich.