Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Filtry

 

Kolekcja
Opcje
SORTUJ WEDŁUG

PÓŁKA INDUSTRIALNA ODIS PA1

599.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 14cm Uwaga! W celu wzmocnienia konstrukcji, mebel z tyłu posiada dodatkowy element stalowy montowany od 75 cm szerokości mebla (włącznie).
Dopasuj i kup

Szafka łazienkowa wisząca WL02

599.00
Szafka łazienkowa wisząca WL02 marki Górna Półka to niezwykle ważny moduł naszej najnowszej serii meblowej dedykowanej łazienkom i pokojom kąpielowym,
Dopasuj i kup

Półka stalowa ekspozytor lewy LAYERS LAY81

280.00
Wartości stałe: Wysokość: 11 cm Szerokość: 70 cm Głębokość: 14 cm
Dopasuj i kup

Półka stalowa ekspozytor prawy LAYERS LAY83

280.00
Wartości stałe: Wysokość: 11 cm Szerokość: 70 cm Głębokość: 14 cm
Dopasuj i kup

Półka stalowa ekspozytor LAYERS LAY82

250.00
Wartości stałe: Wysokość: 11 cm Szerokość: 50 cm Głębokość: 14 cm
Dopasuj i kup

Półka stalowa ekspozytor LAYERS LAY80

250.00
Wartości stałe: Wysokość: 11 cm Szerokość: 28,8 cm Głębokość: 14 cm
Dopasuj i kup

Półki wiszące na ścianę prosto z naszej Górnej Półki

Półki wiszące na ścianę proponowane przez Górną Półkę to meble stylowe, solidne i piękne zarazem, które wyróżniają się spośród innych ofert jakością, wytrzymałością oraz autorskimi projektami, pasującymi do różnych stylów meblarskich, posiadające niezbędne atesty. Można je dopasowywać dowolnie — w zestawieniu z konkretną kolekcją opatrzoną logiem Górnej Półki lub kontrastowymi zestawami mebli, nawet o standardowych wymiarach ze sprzedaży masowej.

Niezależnie, czy wybiorą Państwo nasze półki wiszące na ścianę robione w całości z płyty meblowej laminowanej firm Egger, Swiss Krono lub Kronospan, czy też łączone na przykład z elementami metalowymi, szersze, węższa, dłuższe, czy też krótsze, na pewno spełnią one swoje zadanie w sposób idealny. Będą bezpieczne, stabilne i wygodne w użytkowaniu. Jeśli zostaną złożone zgodnie z zaleceniami producenckimi opisanymi w instrukcji montażu, a potem umieszczone na ścianie zgodnie ze wskazaniami oraz odpowiednio pielęgnowane, będą cieszyć oko i służyć użytkownikom przez wiele lat.

Półki wiszące personalizowane można kupić w e-sklepie

Nasze półki wiszące personalizowane w zakresie wymiarów, koloru i formy, wskazanych przy konkretnym egzemplarzu, można zamawiać w bardzo prosty, intuicyjny sposób, jak w klasycznym sklepie internetowym. Po finalizacji zakupu konkretna indywidualna specyfikacja zostanie przekazana do realizacji w naszej nowoczesnej zautomatyzowanej stolarni Górnej Półki.

Tam nasze półki wiszące personalizowane zostaną odpowiednio skompletowane, zaopatrzone instrukcją oraz elementami montażowymi, a następnie zapakowane tak, aby można było je bezpiecznie doręczyć pod wskazany w zamówieniu adres (jeśli zostanie wybrana darmowa dostawa kurierem) lub po wcześniejszym poinformowaniu o możliwości odbioru, wydać klientowi, jeśli zostanie wybrany odbiór osobisty prosto z naszego białostockiego magazynu.

Gdyby potrzebne było wsparcie zakupowe przy doborze odpowiedniej półki wiszącej personalizowanej z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią w godzinach od 8.00 do 16.00 (od poniedziałku do piątku) lub poprzez pocztę elektroniczną, czy formularz kontaktowy na stronie www.

Półki wiszące na wymiar piękne solo i w komplecie

Półki wiszące na wymiar z logiem Górnej Półki wyglądają dobrze zarówno same, jak i w komplecie kilku sztuk lub w zestawie dopasowanym z innymi elementami danej kolekcji meblowej. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, o podwyższonej wytrzymałości na ciężar i niekorzystne warunki, czy intensywne użytkowanie, sprawdzą się one dosłownie w każdym pomieszczeniu, nie wyłączając przedpokoju, salonu, kuchni, sypialni, a nawet łazienki, czy pokoju kąpielowego.

Będą nie tylko ozdobą, ale i ważnym elementem znacznie zwiększającym funkcjonalność przestrzeni, zwłaszcza biurowej, niezależnie gdzie zostaną zamontowane – w biurze stacjonarnym firmy, czy tym domowym miejscu do pracy lub nauki. Można takie półki spersonalizowane na wymiar wykorzystać na różny sposób: do układania dokumentów, ustawiania akcesoriów biurowych, czy przyborów do pisania, które będą zawsze w zasięgu wzroku i ręki.

Ponadto to właśnie dzięki dobrze dobranym półkom wiszącym na wymiar, nawet bez pomocy architekta, czy projektanta wnętrz, da się szybko, tanio i łatwo ocieplić wizerunek, wprowadzając pozytywny klimat do każdego wnętrza. Jeśli zostaną one dodatkowo w ciekawy sposób podświetlone, efekt na pewno będzie jeszcze bardziej spektakularny, co dodatkowo zwłaszcza wieczorem lub nocą, zaskoczy zarówno domowników, jak i ich gości.

Półki ścienne na wymiar więcej miejsca do ekspozycji

Półki ścienne na wymiar pozwalają jak żaden inny mebel tworzyć wygodne miejsce do ekspozycji różnych przedmiotów, bibelotów, nagród, czy elementów kolekcji, jeśli akurat mamy takie hobby. Można je bowiem montować dowolnie, w dowolnej odległości, czy na dowolnej wysokości, dokładnie takiej, jakiej akurat potrzebujemy, a potem w razie potrzeby też łatwo przewiesić w inne miejsce lub nawet do innego pomieszczenia. Lubią je także domowe zwierzęta, zwłaszcza koty lub ptaki, które często znajdują właśnie na wiszących półkach swoje miejsce do snu lub zabawy.

Zastosowanie mocnej płyty o grubości 18 mm oraz 1 mm okleiny utwardzanej termicznie w naszych półkach ściennych na wymiar, produkowanych dopiero na konkretne zamówienie danego klienta, nie wcześniej, pozwala uczynić z nich bezpieczną przestrzeń do urządzenia domowego mini ogródka czy uzupełnienie domowej biblioteczki.

Nasze półki na wymiar pokochają najmłodsi, którzy w przestrzeni własnego pokoju, będą mogli uczyć się utrzymania porządku, odkładania na nich ulubionych zabawek, z czasem zamieniając je na przykład na ulubione książki, czasopisma, czy płyty lub sprzęt elektroniczny. Docenią je również miłośnicy gotowania i amatorzy domowego spa, a także ci, którzy w przestrzeni przedpokoju potrzebują więcej miejsca do odkładania czapek, szalików i rękawic, czy akcesoriów dla zwierząt.

Półki ścienne personalizowane trzeba o nie dbać

Nasze półki ścienne personalizowane, podobnie jak inne meble, wymagają czasem pielęgnacji i utrzymania w czystości. Doświadczenie pokazuje, że niestety to na nich, częściej niż na innych elementach kolekcji meblowej – zamkniętej drzwiczkami, klapą lub frontem szuflady, osiada nielubiany kurz. Choć dostrzegalny jest bardziej na ciemniejszych częściach mebla, niż na tych jasnych, nie znaczy, że te drugie omija.

Na szczęście dziś dbanie o półki ścienne personalizowane niezależnie od koloru i wymiarów jest znacznie łatwiejsze niż kiedyś. Dzięki specjalistycznym preparatom do czyszczenia mebli, które jednocześnie zapobiegają zjawisku elektrostatycznemu, a tym samym odpychają kurz od pokrytych nim powierzchni, sprzątać można zdecydowanie rzadziej.

To ważne zwłaszcza w miejscach, gdzie półka lub półki zostaną zamontowane w bliskości telewizora, czy monitora, które niestety kurz przyciągają. Do skutecznego dbania o meble rekomendujemy produkt do pielęgnacji mebli opatrzony logiem Górnej Półki, który zadba, aby były one nie tylko czyste, ale też nawet po wielu latach użytkowania piękne, o kolorach tak intensywnych, jak w dniu samodzielnego złożenia.