Kolory standard

W cenie

BIAŁY PLATINUM EGGER

BAWEŁNA EGGER

POPIEL SWISS KRONO

SZAMPAŃSKI KRONOSPAN

DĄB CASTELLO MIODOWY KRONOSPAN

DĄB SONOMA KRONOSPAN

LATTE KRONOSPAN

DĄB HAWANA SWISS KRONO

DĄB SŁONECZNY SWISS KRONO

DĄB CRAFT ZŁOTY KRONOSPAN

DĄB RUSTYKALNY SWISS KRONO

SZARY DIAMENTOWY EGGER

CZARNY SWISS KRONO

DĄB BARBERA KRONOSPAN

GLINA SZARA KRONOSPAN

CIEMNY ORZECH KRONOSPAN

KASZMIR KRONOSPAN

MYSI SZARY KRONOSPAN

BŁĘKITNY ZMIERZCH KRONOSPAN

Kolory premium

Za dopłatą

BURGUND EGGER

NIEBIESKI TYROLSKI EGGER

ANTYCZNA RÓŻA EGGER

DĄB HAMILTON EGGER

NUGAT EGGER

DĄB HALIFAX NATURALNY EGGER

EUKALIPTUS WOODSTORIES

KORAL WOODSTORIES

OCHRA WOODSTORIES

CIEMNY SZMARAGD KRONOSPAN

Kolory ultra premium

Za dopłatą

.
CLEAF MILLENNIUM NAGOLD

FORNIR LAKIEROWANY DĘBOWY PÓŁMAT

Zaprezentowane przez Nas wzorniki płyt laminowanych oraz materiałów tapicerskich są profesjonalnymi skanami, a ich wyświetlanie zależy od ustawień i kalibracji monitora. W rzeczywistości kolory i struktura komponentów mogą się nieznacznie różnić. W przypadku wątpliwości, oferujemy możliwość wysyłki próbek wybranych kolorów. Chcesz zamówić próbki? Kiliknij tutaj.

Laminaty do mebli personalizowanych z Górnej Półki

Laminaty do mebli personalizowanych wykorzystywane na co dzień w stolarni Górnej Półki to starannie wyselekcjonowane materiały sprawdzonych w praktyce dostawców, które w naszym przekonaniu opartym na długoletnim doświadczeniu w branży meblowej. Proponujemy wersje półmat w wielu modnych, poszukiwanych obecnie kolorach, zarówno z palety zimnej, jak i ciepłej, nie wyłączając bieli i czerni, a także drewnopodobne w różnych opcjach. Jeśli chodzi o połysk, będą to niektóre modele, na indywidualne zamówienie, po indywidualnej wycenie – na zasadach wskazanych w zakładce WZORNIKI – POŁYSK.

Stosowane u nas laminaty do mebli personalizowanych o grubości 18 mm są łatwe do pielęgnacji i posiadają przewidziane prawem atesty higieny oraz bezpieczeństwa, przez co są bezpieczne dla środowiska, ale także dla dzieci i zwierząt. Jakość całych mebli personalizowanych do samodzielnego złożenia gwarantujemy naszym doświadczeniem i codziennym zaangażowaniem.

Płyty laminowane na wymiar tnie specjalistyczny sprzęt

Płyty laminowane na wymiar mebli, który wybierze klient podczas procesu personalizacji naszych mebli do samodzielnego złożenia, niezależnie od kolekcji są starannie wybierane, kontrolowane pod względem jakości, potem cięte pod konkretnie wskazany w sfinalizowanym zamówieniu wymiar przez zaawansowane technologicznie, nowoczesne maszyny znanych i cenionych w branży stolarskiej marek pod czujnym okiem wyspecjalizowanej załogi.

Biorąc pod uwagę fakt, że stosowane w naszej stolarni płyty laminowane na wymiar mebli do samodzielnego montażu, sprzedawane w naszym producenckim sklepie internetowym nie są przypadkowe, klienci mogą być spokojni o efekt końcowy, zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym. Zostały one starannie wyselekcjonowane w toku codziennych działań wielu pracowników, nie wyłączając także samych projektantów kolekcji naszych wyjątkowych mebli, którzy proponując konkretne rozwiązania designerskie, dobrali też grupy kolorów i faktur materiałów.

Laminaty do mebli na wymiar – o jakości

Laminaty do mebli na wymiar to podstawa każdego elementu kolekcji z naszym firmowym logiem, które wpływają na ogólny wizerunek całej konstrukcji mebla, dlatego ich jakość jest tak bardzo istotna. Wpływają one również na żywotność mebla w czasie mniej lub bardziej intensywnego użytkowania.

Trzeba jednak wiedzieć, że wszelkie uszkodzenia mechaniczne laminatów do mebli na wymiar w połączeniu z długotrwałym kontaktem z wilgocią, czy środowiskiem wręcz mokrym, mogą doprowadzić do wybrzuszenia płyty, zwłaszcza na blatach. Dlatego warto o nie regularnie dbać i unikać kontaktu laminatów do mebli na wymiar z ostrymi pazurkami zwierząt lub ostrymi narzędziami. Jeśli sytuacja wymaga ich zastosowania, warto wszelkie czynności wykonywać na podkładce, choćby tylko kartonowej lub z grubszej folii.

Płyty laminowane meblowe są specjalnie wykańczane

Płyty laminowane meblowe stosowane do produkcji mebli w Górnej Półce są wykańczane na sposób zapewniający wykonanym z nich meblom podwyższoną trwałość i wytrzymałość nawet na trudniejsze warunki zewnętrzne. Robimy to dość grubą, bo aż 1 mm okleiną na bazie termoutwardzalnego kleju żywicznego odpornego na zawilgocenia przy krótkotrwałym kontakcie.

Optymalnie chroni ona stosowane przez nas płyty laminowane meblowe jednak tylko pod warunkiem, że nie ulegnie uszkodzeniu mechanicznemu: zadrapaniu, przedziurawieniu, rozcięciu czy odłupaniu dlatego, aby przedłużyć żywotność mebla, warto nie narażać go na sytuacje, które uszkodzą fabrycznie wykonane okleinowanie.

Laminaty do mebli, jak wybrać odpowiedni kolor i go zachować?

Laminaty do mebli proponowane jako element personalizacji naszych mebli sygnowanych firmowym logiem, powinny być odpowiednio dobrane i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zarówno półmat, jak i połysk charakteryzują się swoimi cechami fizycznymi i odrębnym sposobem odbijania światła. Wybierając pasujący kolor, warto brać to wszystko pod uwagę, pamiętając, że różnią się one również strukturą (na przykład gładka lub z zachowaną strukturą drewna), która nie stanowi wady fabrycznej laminatu. Są raczej jego zaletą, docenianą zwłaszcza w przypadku płyt o wybarwieniu drewnopodobnym, ponieważ dobrze imitują naturalną strukturę usłojenia drewna.

Aby laminaty do mebli robionych w stolarni Górnej Półki na długo zachowały swoje piękno oraz wysycony odpowiednio kolor, polecamy regularne pielęgnowanie ich profesjonalnym preparatem do pielęgnacji mebli najlepiej naszej marki, który z pewnością zadba o czyszczone powierzchnie laminowane w sposób kompleksowy i zapewni zachowanie ich piękna, mimo intensywnego użytkowania mebla nawet w trudniejszych warunkach, na lata.

Laminaty do mebli personalizowane meble wyjątkowo lubią

Laminaty do mebli personalizowane meble wyjątkowo lubią, z kilku ważnych powodów. Po pierwsze, szeroki wybór faktur, kolorów i grubości daje dużą możliwość stosunkowo łatwego dobrania opcji pasującej do indywidualnych potrzeb różnych grup klientów. Po drugie, są one wdzięcznym materiałem do obróbki, z którego można uzyskać praktycznie każdy kształt, bez strat na jakości, do tego są one wyjątkowo odporne na trudne warunki, ścieranie, czy nawet krótkotrwałą wilgoć, o ile zostaną dobrze okleinowane, a potem pielęgnowane.

Stosowane w Górnej Półce laminaty do mebli personalizowane każdorazowo przez kupującego na poziomie produktowym w zakresie koloru – opcja STANDARD lub PREMIUM są dostępne do obejrzenia na monitorze w postaci profesjonalnego skanu, niemniej ostateczny odbiór zależy od indywidualnych ustawień urządzenia, które możne nieznacznie zniekształcać stan faktyczny. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do wybarwienia, faktury i grubości stosowanych u nas laminatów do mebli personalizowanych w konkretnych kolekcjach meblowych, można odpłatnie zamówić konkretne ich WZORNIKI w zestawach do 10 próbek do wyboru. Opcję tę szczególnie polecamy wszystkim tym, którzy architekturą, wnętrzarstwem i aranżacją pomieszczeń zajmują się zawodowo.