Drodzy Klienci

Na Państwa życzenie wykonujemy meble w połysku. Poniżej przedstawiamy dostępne kolory. Jeśli sa Państwo zainteresowani prosimy o kontakt mailowy sklep@gornapolka.com z informacją jakimi konstrukcjami są Państwo zainteresowani. W odpowiedzi przedstawimy Państwu indywidualną ofertę na wybrane meble.

BIAŁY POŁYSK

Zaprezentowane przez Nas wzorniki płyt laminowanych oraz materiałów tapicerskich są profesjonalnymi skanami, a ich wyświetlanie zależy od ustawień i kalibracji monitora. W rzeczywistości kolory i struktura komponentów mogą się nieznacznie różnić. W przypadku wątpliwości, oferujemy możliwość wysyłki próbek wybranych kolorów.

Meble w połysku z Górnej Półki to też możliwe

Meble w połysku w odróżnieniu od matowych lub półmatowych odbijają światło niemal w taki sposób, jak robi to klasyczne lustro. Daje to ciekawy, dość mocny efekt optyczny i aranżacyjny, który pozwala w ten sposób dodatkowo, niejako przy okazji doświetlić pomieszczenie, w którym meble w połysku zostaną umieszczone. Mają też powierzchnię wyjątkowo odporną na trudne warunki zewnętrzne (w tym zamoczenie) i intensywne użytkowanie, przez co są chętniej wybierane do pomieszczeń, w których o takie okoliczności łatwiej niż na przykład w salonie, sypialni, czy pokoju dziecięcym.

Meble w połysku same w sobie, mimochodem, co jest niewątpliwie ich swego rodzaju wartością dodaną, nadają też wnętrzu przestronności i ekskluzywnego efektu glamour, choć w odbiorze są chłodniejsze i nieco mniej klimatyczne, niż na przykład te same modele proponowane w półmacie, który jest ciekawym kompromisem między matem a wysokim połyskiem właśnie.

W przypadku zwłaszcza koloru białego meble w połysku dają optyczne wrażenie sterylności otoczenia, co jest pożądane zwłaszcza w przestrzeniach użytku publicznego, kuchniach i łazienkach, ale wymaga też sporej staranności, jeśli chodzi o utrzymanie mebla w czystości.

Przy meblach w połysku powinno się jednak uważać, aby zwłaszcza pod światło, nie były widoczne na nich ślady użytkowania, w postaci odbitych palców, czy smug lub zacieków, albo innych form zabrudzeń, bo to znacznie zmniejsza pozytywny efekt wizualny, ale też niestety nie daje zbyt dobrego ogólnego wrażenia o pomieszczeniu.

Trzeba podkreślić, że widoczne na meblach w połysku ewentualne ślady użytkowania, które sprytnie maskuje już półmat i mat, nie są defektem wynikającym z zastosowanego materiału, a normalną właściwością charakteryzującą ten jego sposób wykończenia i nie wpływa na ogólną jakość mebla.

Meble w połysku między innymi ze względu na podane wyżej powody mają od zawsze swoich zagorzałych zwolenników, jak i przeciwników. Sam wybór mat, półmat, czy połysk jest jednak podyktowany często zwyczajnie kwestią indywidualnych preferencji i gustu, a o gustach przecież się nie dyskutuje.

Meble wysoki połysk na wymiar prosto z naszego e-sklepu

Meble wysoki połysk z Górnej Półki to propozycja wpisująca się w osobiste życzenia naszych klientów, którzy zgłaszali zapotrzebowanie na tego typu meble projektowane w ramach kolekcji na co dzień proponowanych zależnie od opcji (do sprawdzenia każdorazowo przy konkretnym meblu poprzez rozwijaną listę kolorów STANDARD lub PREMIUM) w wersji mat/półmat.

Nie mieliśmy powodu, aby nie odpowiedzieć na taką potrzebę pozytywnie, zwłaszcza że nasze nowoczesne maszyny stolarskie, po odpowiednim ustawieniu, radzą sobie z materiałem na wysoki połysk równie łatwo, co z matem i półmatem z naszej stałej oferty, sygnowanej coraz bardziej rozpoznawalnym w Polsce i na świecie logiem Górnej Półki.

Tak więc nasze meble na wysoki połysk, podobnie jak inne elementy autorskich kolekcji, są meblami nieprefabrykowanymi, polskimi, do samodzielnego złożenia, o wysokiej jakości z darmową dostawą kurierem lub z możliwością odbioru na miejscu w odpowiednio do tego przygotowanym białostockim magazynie, jeśli z jakichś powodów ktoś wybierze jako korzystniejszą dla siebie opcję odbioru osobistego. W kwestii zarówno produkcji, pakowania, jak i doręczenia mebli generalnie nic się nie zmienia. Jedyną najistotniejszą różnicą jest specyficzny materiał, z którego nasze autorskie meble wysoki połysk na wymiar będą wykonane – na dzień dzisiejszy wyłącznie na specjalne życzenie klienta.

Meble personalizowane wysoki połysk jak zamówić?

Meble personalizowane wysoki połysk u nas można zamówić w nieco inny sposób niż te proponowane w ofercie standardowej, dobierane bezpośrednio w koszyku, ponieważ są one wersją bardziej ekskluzywną, każdorazowo indywidualnie wycenianą i produkowaną po zamówieniu materiałów w naszej stolarni typowo pod wyraźne życzenie klienta.

Aby uniknąć najmniejszych niedomówień, procedura zamawiania mebli personalizowanych na wysoki połysk w Górnej Półce na ten moment wygląda następująco:

  1. Należy wybrać mebel lub meble, które chcieliby Państwo mieć u siebie w wersji wysoki połysk.
  2. Skontaktować się z nami na adres email: sklep@gornapolka.com podając, czym konkretnie są Państwo zainteresowani łącznie z personalizacją innych parametrów (takich jak wymiar lub kilka opcji od razu, jeśli trzeba, w zakresie wskazanym przy konkretnym produkcie), aby przedstawiona oferta była od razu pełna, kompleksowa, bez konieczności późniejszych korekt.
  3. Poczekać na naszą odpowiedź z konkretnym indywidualnym cennikiem, w przedstawionym przez Państwa zakresie, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami (sprecyzowanymi w ramach podanych przy konkretnych produktach parametrów po kliknięciu DOPASUJ I KUP).
  4. Podjąć dobrą decyzję z ostateczną akceptacją warunków transakcji.

Dalej postępować według zaleceń wskazanych przez naszą Obsługę Klienta dopasowanych do konkretnej sytuacji zakupowej, by potem po dostarczeniu mebli na miejsce, złożeniu ich zgodnie z dołączoną precyzyjną instrukcją montażu, już tylko cieszyć się funkcjonalnością, jakością i pięknem naszych propozycji mebli personalizowanych na wysoki połysk sygnowanych logiem Górna Półka. Do czego gorąco zachęcamy!

Poniżej prezentujemy aktualnie dostępne wersje kolorystyczne, w których możliwe jest zamawianie mebli personalizowanych na wysoki połysk w Górnej Półce, a więc z naszych autorskich kolekcji, które będą w razie zapotrzebowania i potrzeb rynku sukcesywnie modyfikowane:

WAŻNE! Zaprezentowane przez nas wzorniki płyt laminowanych oraz materiałów tapicerskich są profesjonalnymi skanami, jednak efekt ich wyświetlania oraz odbioru wzrokowego zależy od ustawień i kalibracji monitora. W rzeczywistości kolory i struktura komponentów mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistości. W przypadku wątpliwości oferujemy możliwość wysyłki próbek wybranych kolorów na zasadach określonych w ZAMÓW PRÓBKI.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie mebli personalizowanych na wysoki połysk marki Górna Półka zapraszamy do kontaktu z naszą Infolinią działającą w dni robocze od godziny 8.00 do 16.00. Dla klientów zagranicznych polecamy dedykowany kontakt poprzez zakładkę: WSPÓŁPRACA ZAGRANICZNA, projektantom, architektom i dekoratorom wnętrz, zajmującym się wystrojem wnętrz zawodowo, rekomendujemy natomiast zakładkę STREFA ARCHITEKTA.

Zapraszamy do korzystania z oferty na nasze meble personalizowane na wysoki połysk już dziś!