Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

STOLIK KAWOWY BJORN SD1 90CM

799.00
Wartości stałe: Szerokość mebla: 90 cm Wysokość mebla: 50 cm Głębokość mebla: 50 cm
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B02

999.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady od 75 cm szerokości.
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B04

1,099.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
DOPASUJ I KUP

Stolik SIGI kawowy SSK2

1,049.00
Wartości stałe: Wysokość: 40 cm Szerokość: 100 cm Głębokość: 50 cm
DOPASUJ I KUP

Stolik SIGI kawowy SSK1

949.00
Wartości stałe: Wysokość: 50 cm Szerokość: 50 cm Głębokość: 50 cm
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B05

1,099.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B03

999.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie komory od 75 cm szerokości.
DOPASUJ I KUP
Stoliki kawowe i biurka – praktyczne piękno

Nasze stoliki kawowe i biurka z pewnością Cię zachwycą.

Nasza oferta stolików kawowych, które stworzyliśmy z przeznaczeniem do salonu charakteryzuje się atrakcyjnym i niezwykle funkcjonalnym stylem – to dlatego cieszą się powodzeniem wśród osób lubiących ciekawe rozwiązania. Konstrukcja mebla gwarantuje pełną stabilność oraz niezwykły, dodający elegancji i nowoczesności design dla Twojego wnętrza. Metalowa konstrukcja świetnie sprawdza się jako efektowny i niezwykle funkcjonalny element wykańczający stolik. Stylizowane uchwyty, umożliwiają proste otwieranie frontu jak i wysunięcie szuflady – wystarczy pociągnięcie palcem. Stolik kawowy może stanowić spójną całość z szafkami rtv oraz komodami z naszej oferty.

Biurka stanowią idealne rozwiązanie dla domowego biura – duża powierzchnia blatu i stabilność – to dwie niezwykle ważne cechy dla powierzchni roboczej. Posiadają funkcjonalną szufladę, idealną na przechowywanie drobnych biurowych gadżetów. Biurka idealnie komponują się z półkami na ścianę, które również można znaleźć w naszej ofercie.

Jak zbudowane są stoły i stoliki?

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy ponad 30 000 zamówień w kategorii meble przedpokojowe. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy spójną ofertę mebli salonowych. Konstrukcja stolika jest niezwykle stabilna – można go swobodnie przesuwać po całym salonie. Jest też nadzwyczaj “pojemny” – idealnie sprawdzi się jako klasyczny stolik kawowy, ale także stolik na małe przyjęcia. Jest praktyczny i stylowy: stawiamy na jego użyteczność, lecz nie zapominamy także o estetycznym wyglądzie. Kolor blatu można wybrać spośród płyt laminowanych firm Egger, Swiss Krono oraz Kronospan – w naszym odczuciu gwarantujących najwyższą jakość materiałów meblarskich dostępnych na polskim rynku. Płyty laminowane producentów, z których korzystamy, posiadają grubość 18mm oraz szereg atestów higieny i bezpieczeństwa.

Biurka są niezwykle solidne – ich konstrukcja musi pozwalać na wygodną i swobodną pracę. Projektując je chcieliśmy stworzyć jak największą powierzchnię roboczą zachowując nowoczesny styl.