Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Duży wieszak z panelami W5P + szafka na buty ODIS SBD2

1,249.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 59cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu) Powyżej 70cm szerokości w szafce montowana jest przegroda pionowa dla wzmocnienia konstrukcji.
DOPASUJ I KUP

Toaletka Odis T01

1,199.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm Uwaga! W celu zapewniania najwyższego komfortu użytkowania, konstrukcję wyposażamy w dwie szuflady od 75 cm szerokości.
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5P + szafka SBD3 FENRIS

1,199.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 62cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu) Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.

 Dostawa już od 0 zł

DOPASUJ I KUP

Duży wieszak W6 + szafka na buty ODIS SBD2

1,209.00
Wartości stałe: Wysokość wieszaka: 100cm Głębokość wieszaka: 18cm Wysokość szafki: 59cm Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak W5 + szafka na buty FENRIS SBD3

1,199.00
Wartości stałe: Wysokość wieszaka: 100cm Głębokość wieszaka: 18cm Wysokość szafki: 62cm Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5PPŁ + szafka na buty SBH1PŁ połysk

1,469.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 55cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu) Od 105cm szerokości w szafce montowana jest przegroda pionowa

 Dostawa już od 0 zł

DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5PPŁ + szafka na buty SBS1PŁ połysk

1,329.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 55cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu) W szafkach powyżej 100 cm szerokości, w celu dodatkowego wzmocnienia konstrukcji, montowana jest przegroda pionowa.
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B04

1,249.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
DOPASUJ I KUP

BIURKO INDUSTRIALNE ODIS B05

1,249.00
Wartości stałe: Głębokość mebla: 62cm Wysokość mebla: 80cm
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak W6PŁ + szafka na buty SBH1PŁ połysk

1,399.00
Wartości stałe: Wysokość wieszaka: 100cm Głębokość wieszaka: 18cm Wysokość szafki: 55cm Od 105cm szerokości w szafce montowana jest przegroda pionowa
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5PPŁ + szafka na buty SBC1PŁ

1,469.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 50cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu)
DOPASUJ I KUP

Duży wieszak z panelami W5PPŁ + szafka na buty SKF1PŁ połysk

1,249.00
Wartości stałe: Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20cm, Wysokość wieszaka: od 40cm do 100cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18cm Łączna wysokość wieszaka i paneli jest stała i wynosi 140cm Wysokość szafki: 41cm (panele są przyklejane do ściany klejem montażowym - dołączonym do zestawu)
DOPASUJ I KUP

wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim

Nad tym tekstem zestawiliśmy wyselekcjonowane dla Ciebie produkty opisane jako wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim

 wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim

W naszym sklepie proponujemy meble do przedpokoju, a dokładniej wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim. Jeżeli znalazłeś nas to na pewno jesteś zainteresowany tutejszą propozycją i potrzebujesz w profesjonalny sposób zaprojektować swój przedpokój. Jeśli trudzisz się z kłopotami dotykającymi wyglądu przedpokoju to w kategorii wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim bez dwóch zdań odnajdziesz trafne dla siebie meble. Doskonale zdajemy sobie sprawdzę, że nielekko jest zaprojektować skromny przedpokój, stąd też z myślą o naszych nabywcach w naszej ofercie znajdą się takie produkty jak wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim, szafka na buty, a co więcej zupełnie inne elementy umeblowania przedpokoju. Stolarstwem paramy się od lat, z tego względu nasze meble to solidne konstrukcje akumulują w sobie użyteczność i oryginalny wygląd. Za pośrednictwem naszych wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim udało nam się umeblować do dnia dzisiejszego setki mieszkań.

Nasz sklep internetowy produkuje meble do przedpokoju najwyższej jakości z dostawą do Twojego domu. Zamawiając dowolny mebel, zapewniamy możliwie najszybszą dostawe. Dbamy o szczegóły dlatego nasze meble do przedpokoju są wyjątkowe jak Twój przedpokój. Produkty, które projektujemy dla Ciebie. W tym miejscu opracowaliśmy zestawienie towarów powiązanych z frazą – wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim, naszym zdaniem może Cię zainteresować. Odwiedź nasze internetowe półki i zamów idealne dla siebie przedpokojowe meble.

Nie szczędzimy wysiłków, aby nasze meble do przedpokoju dogadzały wszystkim odbiorcom. Dlatego w swoimi asortymencie, poza wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim i innymi produktami dysponujemy możliwością wytworzenia mebla przez klienta. Wystarczy zdjęcie szkicu z wymiarami lub sugestia odnośnie polecanej przez nas wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim.

Jeżeli jesteś zainteresowany}artykułem takim jak wieszak do przedpokoju w stylu prowansalskim, to na dole zostały wyselekcjonowane dla Ciebie tylko takie przedmioty