Większość z nas przyzwyczaiła się do tego, że szafka na buty może znajdować się wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Czy rzeczywiście tak jest? Po raz kolejny udowadniamy, że nie ma dla nas żadnych ograniczeń kiedy chodzi o projektowanie mebli na obuwie. Nowością w naszej ofercie jest bowiem funkcjonalna, wytrzymała, a do tego bardzo ładna szafka na buty na zewnątrz.

Solidna konstrukcja i wytrzymałość

Coraz więcej osób zadawało nam pytanie, kiedy w ofercie pojawi się szafka na buty na taras. Okazuje się, że zapotrzebowanie na tego typu meble jest bardzo duże, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, kiedy wiele czasu spędzamy w ogrodzie lub na tarasie. Zewnętrzna szafka na buty na ścianę pozwala wygodnie przechowywać sandały, klapki lub adidasy, mając je zawsze pod ręką, a jednocześnie chroniąc je przed wzrokiem innych osób. Pragnąc zrealizować Państwa marzenie, opracowaliśmy projekt, na bazie którego stworzony został w pełni funkcjonalny mebel. Ma on wiele cech charakterystycznych, decydujących o jego unikalności.

Zewnętrzna szafka na buty na nóżkach

Jednym z największych zagrożeń, przed którymi stoi mebel zewnętrzny, jest wilgoć. W krótkim czasie może ona doprowadzić do kompletnego zniszczenia mebla, prowadząc do deformacji lub wypaczenia elementów. Aby ochronić nasze szafki na buty przed tym zjawiskiem, zdecydowaliśmy wyposażyć je w specjalne nóżki. Ich kilkucentymetrowa wysokość pozwala odseparować je od podłoża, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach. Woda może swobodnie przepływać pod meblem, w żaden sposób mu nie zagrażając. Dodatkowo, same nóżki zostały wykonane z tworzywa sztucznego, które jest nienasiąkliwe i odporne na działanie niskich temperatur.

Szafka na buty na wymiar – cena nie musi odstraszać

Kolejnym atutem naszej oferty jest to, że każda szafka na buty na zamówienie jest produkowana. Daje to klientom bardzo wiele możliwości, między innymi:

  • określenie wymiaru szafki – może być wykonana w standardowym rozmiarze lub podanym przez klienta, np. po to, aby mebel zmieścił się we wnęce ściennej,
  • wybór okleiny – szafka na buty na zewnątrz może być wyprodukowana w kilku rodzajach oklein, różniących się kolorem, fakturą i wzorem. Pozwala to w najlepszy możliwy sposób dopasować ją do wyglądu elewacji budynku,
  • okucia – jeżeli szafka na buty na ścianę ma być wyposażona w możliwość zamknięcia, możemy w niej zainstalować zamek. Wówczas dostęp do niej będzie możliwy wyłącznie dla osób, dysponujących kluczem do zamka.

Nie tylko meble na zewnątrz

Problem związany z przechowywaniem obuwia, może również dotyczyć mieszkań. Tam, gdzie brakuje wydzielonego pomieszczenia do przechowywania butów, powinna pojawić się szafka na buty w przedpokoju. Wykonana z maksymalną dbałością o detale, niezwykle estetyczna i wygodna w użytkowaniu. Będzie nie tylko praktycznym elementem wyposażenia wnętrz, ale również stylowo wyglądającym dodatkiem. Szafka na buty na wymiar może zostać wpasowana w wielkość wnęki ściennej lub zostać schowana w szafie, jeśli jej rozmiar na to pozwala.

zostaw komentarz

Your email address will not be published.