Meble Łazienka

15 produktów

OUTLET Szafka łazienkowa wisząca z lustrem KABE WKLL01 w stylu JAPANDI

Original price was: 1,179.00zł.Current price is: 943.20zł.
Strona otwarcia frontu: W lewo Wymiary mebla: Szerokość: 95 cm Głębokość: 15 cm Wysokość: 70 cm Kolor oraz producent płyty: Pomarańcz Pfleiderer
Dopasuj i kup

Szafka łazienkowa wisząca z lustrem KABE WKLL02 w stylu JAPANDI

1,149.00
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem KABE WKLL02 w stylu JAPANDI marki GÓRNA PÓŁKA to nasza symetryczna wisząca propozycja do łazienek
Dopasuj i kup

Szafka łazienkowa wisząca z lustrem KABE WKLL01 w stylu JAPANDI

949.00
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem KABE WKLL01 w stylu JAPANDI marki GÓRNA PÓŁKA to kolejna wisząca propozycja łazienkowa w opcji
Dopasuj i kup

Szafka łazienkowa wisząca KABE1 WKL01 w stylu JAPANDI

849.00
Szafka łazienkowa wisząca KABE WKL01 w stylu JAPANDI marki GÓRNA PÓŁKA to nasza kolejna łazienkowa, nawiązująca do klasyki wzorniczej propozycja
Dopasuj i kup

Szafka pod umywalkę KABE wisząca WKU02B w stylu JAPANDI

1,849.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 60 cm Produkt sprzedawany bez umywalki oraz baterii.
Dopasuj i kup

Szafka pod umywalkę KABE wisząca WKU01B w stylu JAPANDI

1,849.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 60 cm
Produkt sprzedawany bez umywalki oraz baterii.
Dopasuj i kup

Szafka pod umywalkę KABE KU02B w stylu JAPANDI

1,849.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 80 cm Produkt sprzedawany bez umywalki oraz baterii.
Dopasuj i kup

Szafka pod umywalkę KABE KU01B w stylu JAPANDI

1,849.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 80 cm
Produkt sprzedawany bez umywalki oraz baterii.
Dopasuj i kup

Szafka KABE z umywalką OMNIRES wisząca WKU02 w stylu JAPANDI

2,700.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 60 cm (bez umywalki)  
Dopasuj i kup

Szafka KABE z umywalką OMNIRES wisząca WKU01 w stylu JAPANDI

2,700.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 60 cm (bez umywalki)
Dopasuj i kup

Szafka KABE z umywalką OMNIRES KU02 w stylu JAPANDI

2,700.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 80 cm (bez umywalki)  
Dopasuj i kup

Szafka KABE z umywalką OMNIRES KU01 w stylu JAPANDI

2,700.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 80 cm (bez umywalki)
Dopasuj i kup

Słupek KABE SK04 w stylu JAPANDI

1,399.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 210 cm
Dopasuj i kup

Słupek KABE SK03 w stylu JAPANDI

1,499.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 210 cm
Dopasuj i kup

Słupek KABE SK01 w stylu JAPANDI

1,399.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 210 cm
Dopasuj i kup

Meble do łazienki na wymiar z Górnej Półki pomogą

Meble do łazienki na wymiar z naszej oferty to przede wszystkim szafka z umywalką oraz kranem łazienkowym w komplecie i słupek łazienkowy, ale w razie potrzeby aranżację łazienkową, czy pokoju kąpielowego mogą śmiało uzupełnić komody, toaletki lub konsole, niezależnie od kolekcji.

Dzięki dobrym autorskim projektom oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, meble do łazienki na wymiar marki Górna Półka pomogą nie tylko utrzymać potrzebny w tym pomieszczeniu ład i porządek, ale też samoczynnie zbudują ciepły klimat, sprzyjający relaksowi i odprężeniu, zapewniając (o ile zostaną dobrze dopasowane) maksimum wolnej przestrzeni do poruszania się wewnątrz.

Meble do łazienki personalizowane z e-sklepu producenckiego

Meble do łazienki personalizowane z naszego sklepu producenckiego Górna Półka można dopasowywać do indywidualnych potrzeb w różnych zakresach – wymiarów, kolorystyki, a także doboru uchwytów albo nóg, jeśli takie w wybranym modelu konkretnej kolekcji występują. Niemal tak, jak prosto od stolarza z małej lokalnej stolarni, tyle że tu są dane meble do łazienki personalizowane tak prosto, jak kupowanie w sieci.

Wyboru mebli do łazienki personalizowanych w producenckim sklepie internetowym Górnej Półki w konkretnej opcji można i trzeba dokonać przy każdym konkretnym egzemplarzu. Po sfinalizowaniu zakupu mebel zostanie przygotowany, skompletowany, odpowiednio zapakowany do bezpiecznej dostawy kurierem lub osobistego odbioru, jeśli klient sobie tego będzie życzył.

Meble łazienkowe na wymiar warto mieć u siebie

Meble łazienkowe na wymiar warto mieć w każdej łazience, czy pokoju kąpielowym. Niezależnie od wielkości pomieszczenia, każdy jego centymetr dla dobrej aranżacji jest na wagę złota. Ze względu na jakość i solidność proponowane w ofercie Górnej Półki elementy na pewno będą dobrym wyborem do każdej łazienki, nawet jeśli zmieści się w niej w okolicach prysznica lub wanny tylko niewielka szafka z umywalką dobrze dopasowaną w zestawie.

Nasze meble łazienkowe robimy z dobrej płyty meblowej 18mm, zabezpieczając termoutwardzalną okleiną o grubości 1 mm krawędzie każdego mebla. Wysoka podstawa ze specjalnie przygotowanych nóg metalowych lub na metalowym stelażu dodatkowo gwarantują podwyższoną trwałość naszych eleganckich i funkcjonalnych modeli.

Meble łazienkowe personalizowane zrobią klimat

Meble łazienkowe personalizowane proponowane przez Górną Półkę to starannie zaprojektowane i przemyślane pod każdym względem autorskie meble, które zrobią klimat w każdej łazience lub pokoju kąpielowym wręcz automatycznie. Niezależnie od wybranej kolorystyki oraz dopasowania dodatków zgodnie z upodobaniami i potrzebami, w ich pobliżu będziesz czuć się po prostu dobrze, ponieważ są eleganckie i lekkie zarazem.

Przy kontrastowych ścianach oraz podłodze efekt przeciwstawienia nasze autorskie meble łazienkowe personalizowane na pewno wzmocnią, gdy pożądanym efektem ma być harmonia odpowiednio dobrane na pewno i tu się sprawdzą. Zamierzony skutek aranżacyjny dodatkowo można jeszcze „podkręcić” nawet niewielkim punktowym światłem oraz zamocowanym na ścianie lub drzwiach lustrem.

Szafka z umywalką na wymiar, co jest ważne

Szafka z umywalką na wymiar proponowana przez naszych fachowców to odpowiednio skomponowany zestaw, w którym każda część idealnie do siebie pasuje, współgrając jednocześnie ze stylem konkretnego mebla o różnej funkcjonalności. Decydując się na zakup szafki łazienkowej, warto wybrać właśnie szafkę z umywalką na wymiar, ponieważ nie tylko zaoszczędzi to nerwów i czasu koniecznego do dokonania dobrego wyboru, ale także zabezpieczy sam mebel oraz łazienkę przed zawilgoceniem, a nawet zalaniem.

Nie chodzi tu wyłącznie o względy estetyczne, ale przede wszystkim techniczne – montażowe związane z dobrym doborem odpowiedniej umywalki samej w sobie, ale także kranu o odpowiedniej średnicy, odpływu, syfonu, a także funkcjonalnego korka oraz zapewnienie bezpiecznego odpływu wody.

Szafka z umywalką personalizowana element niezbędny

Szafka z umywalką personalizowana naszej marki to kompletny zestaw, który jeśli zostanie zmontowany według dołączonej instrukcji, na pewno sprawdzi się i będzie służył użytkownikom przez lata. O ile inne meble łazienkowe są niejako opcjonalne, to wstawienie do łazienki szafki z umywalką wydaje się być dziś absolutnym minimum.

Nasze propozycje to także sporo miejsca do przechowywania w formie szafek lub szuflad na prowadnicach BLUM, z zapewnieniem optymalnej wygody użytkowania umywalki o pięknym kształcie i uniwersalnym kolorze.

Słupek łazienkowy na wymiar ekstra schowek

Słupek łazienkowy na wymiar do samodzielnego złożenia z oferty Górnej Półki to nie tylko piękny element do kompletu z szafką z umywalką, ale o ile w danej łazience się zmieści, bo mimo personalizacji w zakresie wymiarów nie zawsze niestety jest to możliwe, to będzie niewątpliwie ważnym miejscem do przechowywania tego wszystkiego, co w łazience niezbędne.

Nie sposób nie wymienić tu wszelkiego rodzaju kosmetyków, środków czystości i higieny, ręczników czy nawet akcesoriów dla zwierząt, jeśli nie dysponujemy specjalnym schowkiem proponowanym w naszej autorskiej kolekcji INEA, a mamy zwierzęta w domu.

Słupek łazienkowy personalizowany zawsze się przyda

Słupek łazienkowy personalizowany wbrew pozorom w łazience zawsze się przyda. Będzie dobrym miejscem do przechowywania, tego wszystkiego, co zostało już wymienione, ale również sprzymierzeńcem w nauce porządku, jeśli jego użytkownikami będą też mali domownicy.

Dzięki wielu półkom wewnętrznym każda z nich może być odrębnym polem do odkładania własnych akcesoriów, czy ręczników, tak, by zawsze zachować porządek i wiedzieć, gdzie ich szukać, bez konieczności angażowania w to dorosłych, a przy tym nie wchodzić w drogę rodzeństwu, jeśli jest i korzysta z tej samej łazienki.