Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Konsola komoda ODIS KD2

899.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 100 cm
Dopasuj i kup

KONSOLA POJEMNA KOMODA ODIS KD1

999.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 100 cm Od szerokości 100 cm konsola wyposażona jest w przegrodę.
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBD4 duo ODIS

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 97cm Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBD2 z siedziskiem ODIS

899.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 59 cm Od 75 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN01

529.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 37 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN02

529.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 47 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN03

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 84 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN04

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 94 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN06

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 114 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN05

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 104 cm
Dopasuj i kup

siedzisko na przedpokoju

Wyżej zostały uporządkowane dla Ciebie artykuły scharakteryzowane jako siedzisko na przedpokoju

 siedzisko na przedpokoju

W tym sklepie oferujemy meble do przedpokoju, a dokładniej siedzisko na przedpokoju. Jeśli na nas trafiłeś to na sto procent jesteś zainteresowany naszą ofertą i potrzebujesz w fajny sposób przygotować swój przedpokój. Gdy walczysz z z trudnościami odnoszącymi się do wystroju przedpokoju to w zbiorze elementów siedzisko na przedpokoju bez dwóch zdań natrafisz na fajne dla siebie artykuły. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawdzę, że niełatwo jest przygotować skromny przedpokój, z tego względu z myślą o naszych konsumentach w naszej ofercie znajdą się takie produkty jak siedzisko na przedpokoju, wieszaki do przedpokoju, a ponadto inne elementy umeblowania przedpokoju. Stolarstwem paramy się od pokoleń, dlatego nasze meble to wzorowe konstrukcje , które łączą w sobie poręczność i nowoczesny styl. Za pomocą naszych siedzisko na przedpokoju udało nam się urządzić do dziś tysiące przedpokojów.

GornaPolka.com oferuje produkty najwyższej klasy i gwarantuję dostawę do Twojego domu. Zamawiając dowolny mebel, gwarantujemy możliwie szybką dostawe. Dbamy o szczegóły dlatego nasze meble do przedpokoju są wyjątkowe jak Twoje mieszkanie. Meble, które robimy dla Ciebie. W tej kategorii przygotowaliśmy zestawienie towarów powiązanych z frazą kluczową – siedzisko na przedpokoju, naszym zdaniem może Cię zainteresować. Sprawdź nasze internetowe półki i zamów właściwe dla siebie przedpokojowe meble.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble do przedpokoju ukontentowały każdemu klientom. Dlatego w swojej ofercie, poza siedzisko na przedpokoju i innymi elementami mamy możliwość skonstruowania mebla przez klienta. Wystarczy zdjęcie szkicu z wymiarami lub sugestia w kwestii polecanej przez nas siedzisko na przedpokoju.

W przypadku gdy jesteś zainteresowany}produktem takim jak siedzisko na przedpokoju, to na dole zostały wyselekcjonowane dla Ciebie tylko takie meble