Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Konsola komoda ODIS KD2

899.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 100 cm
Dopasuj i kup

Duży wieszak W6 + szafka na buty ODIS SBD2

1,259.00
Wartości stałe: Wysokość zestawu (całkowita): 174 cm Wysokość wieszaka: 100 cm Głębokość wieszaka: 18 cm Wysokość szafki: 59 cm Minimalny odstęp pomiędzy wieszakiem, a szafką: 15 cm Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
Dopasuj i kup

Duży wieszak z panelami W5P + szafka na buty ODIS SBD2

1,299.00
Wartości stałe: Wysokość zestawu (całkowita): 194 cm Wysokość pojedynczego panelu tapicerowanego: 20 cm Panele są przyklejane do ściany klejem montażowym — dołączonym do zestawu Wysokość wieszaka: od 40 cm do 100 cm (w zależności od ilości paneli) Głębokość wieszaka: 18 cm Wysokość szafki: 59 cm Minimalny odstęp pomiędzy panelem, a szafką: 15 cm Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
Dopasuj i kup

KONSOLA POJEMNA KOMODA ODIS KD1

999.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 100 cm Od szerokości 100 cm konsola wyposażona jest w przegrodę.
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBD4 duo ODIS

949.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 97cm Od 85 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBD2 z siedziskiem ODIS

899.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 59 cm Od 75 cm szerokości włącznie, szafka wyposażona jest w drugi siłownik frontu. Od 70 cm włącznie, konstrukcja posiada przegrodę pionową, dzielącą wnętrze na dwie części.
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN01

529.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 37 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN02

529.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 47 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN03

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 84 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN04

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 94 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN06

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 114 cm
Dopasuj i kup

Osłona donicy ODIS na nogach stalowych DN05

629.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 104 cm
Dopasuj i kup

szafka do butów z siedziskiem

Wyżej są wybrane dla Ciebie meble opisane jako szafka do butów z siedziskiem

 szafka do butów z siedziskiem

W naszym sklepie oferujemy meble do przedpokoju, czyli szafka do butów z siedziskiem. Skoro tu trafiłeś to na sto procent interesujesz się naszą ofertą i potrzebujesz w fajny sposób przygotować swój przedpokój. Gdy borykasz się z problemami dotyczącymi wystroju przedpokoju to w serii szafka do butów z siedziskiem bez dwóch zdań natrafisz na fajne dla siebie artykuły. Doskonale zdajemy sobie sprawdzę, że trudno jest przygotować mały przedpokój, tak więc z myślą o naszych nabywcach w naszej ofercie znajdą się takie meble jak szafka do butów z siedziskiem, <a fref=”siedzisko do przedpokoju, a dodatkowo inne składniki wyposażenia przedpokoju. Stolarstwem trudnimy się od lat, stąd nasze artykuły to wzorowe konstrukcje akumulują w sobie poręczność i oryginalny design. Za sprawą naszych szafka do butów z siedziskiem udało się nam zagospodarować do dnia dzisiejszego tysiące mieszkań.

Górna Półka produkuje produkty najwyższej jakości z dostawą do Twojego domu. Zamawiając dowolny mebel, gwarantujemy możliwie najszybszą dostawe. Dbamy o szczegóły dlatego nasze meble są wyjątkowe jak Twój dom. Meble, które tworzymy dla Ciebie. W tej kategorii opublikowaliśmy zestawienie towarów powiązanych z frazą – szafka do butów z siedziskiem, naszym zdaniem może Cię zainteresować. Odwiedź nasze internetowe półki i zamów właściwe mebelki.

Dajemy z siebie wszystko, aby nasze meble do przedpokoju zadowoliły każdemu odbiorcom. Z tego względu w swojej ofercie, poza szafka do butów z siedziskiem i innymi elementami mamy możliwość skonstruowania mebla przez klienta. Wystarczy zdjęcie szkicu z wymiarami lub sugestia odnośnie polecanej przez nas szafka do butów z siedziskiem.

Jeśli jesteś zainteresowany}produktem takim jak szafka do butów z siedziskiem, to na dole zostały wyselekcjonowane dla Ciebie właśnie takie meble