Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Szafka na buty SBC2 z siedziskiem

749.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 50 cm Do 65 cm szerokości włącznie, szafka posiada jedną komorę dzieloną półką oraz siedzisko.
Dopasuj i kup

Szafka na buty SBC1 z siedziskiem

749.00
Wartości stałe: Wysokość mebla: 50cm Głębokość mebla: 30 – 35cm Do 65 cm szerokości włącznie, szafka posiada jedną komorę dzieloną półką oraz siedzisko.
Dopasuj i kup

Duży wieszak W6 + szafka na buty SBC1

1,069.00
Wartości stałe: Wysokość wieszaka: 100cm Głębokość wieszaka: 18cm Wysokość szafki: 50cm Do 65 cm szerokości włącznie, szafka posiada jedną komorę dzieloną półką oraz siedzisko.
Dopasuj i kup

Duży wieszak W5 + szafka na buty SBC2

1,069.00
Wartości stałe: Wysokość wieszaka: 100cm Głębokość wieszaka: 18cm Wysokość szafki: 50cm Do 65 cm szerokości włącznie, szafka posiada jedną komorę dzieloną półką oraz siedzisko.
Dopasuj i kup

szafka do butów z siedziskiem

Wyżej są wybrane dla Ciebie meble opisane jako szafka do butów z siedziskiem

 szafka do butów z siedziskiem

W naszym sklepie oferujemy meble do przedpokoju, czyli szafka do butów z siedziskiem. Skoro tu trafiłeś to na sto procent interesujesz się naszą ofertą i potrzebujesz w fajny sposób przygotować swój przedpokój. Gdy borykasz się z problemami dotyczącymi wystroju przedpokoju to w serii szafka do butów z siedziskiem bez dwóch zdań natrafisz na fajne dla siebie artykuły. Doskonale zdajemy sobie sprawdzę, że trudno jest przygotować mały przedpokój, tak więc z myślą o naszych nabywcach w naszej ofercie znajdą się takie meble jak szafka do butów z siedziskiem, <a fref=”siedzisko do przedpokoju, a dodatkowo inne składniki wyposażenia przedpokoju. Stolarstwem trudnimy się od lat, stąd nasze artykuły to wzorowe konstrukcje akumulują w sobie poręczność i oryginalny design. Za sprawą naszych szafka do butów z siedziskiem udało się nam zagospodarować do dnia dzisiejszego tysiące mieszkań.

Górna Półka produkuje produkty najwyższej jakości z dostawą do Twojego domu. Zamawiając dowolny mebel, gwarantujemy możliwie najszybszą dostawe. Dbamy o szczegóły dlatego nasze meble są wyjątkowe jak Twój dom. Meble, które tworzymy dla Ciebie. W tej kategorii opublikowaliśmy zestawienie towarów powiązanych z frazą – szafka do butów z siedziskiem, naszym zdaniem może Cię zainteresować. Odwiedź nasze internetowe półki i zamów właściwe mebelki.

Dajemy z siebie wszystko, aby nasze meble do przedpokoju zadowoliły każdemu odbiorcom. Z tego względu w swojej ofercie, poza szafka do butów z siedziskiem i innymi elementami mamy możliwość skonstruowania mebla przez klienta. Wystarczy zdjęcie szkicu z wymiarami lub sugestia odnośnie polecanej przez nas szafka do butów z siedziskiem.

Jeśli jesteś zainteresowany}produktem takim jak szafka do butów z siedziskiem, to na dole zostały wyselekcjonowane dla Ciebie właśnie takie meble