Przeglądając ofertę naszego sklepu, można w nim trafiać na różnorodne szafki na buty. Różnice pomiędzy wieloma z nich są bardzo subtelne i tylko wprawne oko potrafi je wypatrzyć. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy krótką charakterystykę naszych mebli.

  • Szafy z siedziskiem do przedpokoju – to największy z produkowanych mebli, składający się z pojemnej szafy na odzież wierzchnią i połączonego z nią siedziska. Całość została wykonana z solidnych materiałów meblarskich w wytrzymałej okleinie. Stalowe łączenia dodatkowo wzmacniają konstrukcję, czyniąc ją odporną na intensywne użytkowania. Szafa tego typu może występować jako jedno lub dwu skrzydłowa.
  • Szafki z wieszakami do przedpokoju – meble o mniejszych rozmiarach, przystosowane do montażu na ścianie lub ustawienia na podłodze. Wyposażone są w stalowe haczyki, na których można odwiesić kurtki i płaszcze. W dolnej części mebla znajduje się miejsce na przechowywanie obuwia. Mogą ale nie muszą występować w wersji z siedziskiem.
  • Szafki z siedziskiem do przedpokoju – niewątpliwie jest to najbardziej lubiany przez naszych klientów mebel. Komfortowy, praktyczny i dostępny w wielu wariantach. Szafki na buty z siedziskiem miękkim i tapicerowanym zapewniają największą wygodę użytkowania, ale i są najbardziej wymagające w pielęgnacji i konserwacji. Natomiast szafki z siedziskiem do przedpokoju twardym są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci i nie wymagają nadmiernej konserwacji. Doskonale sobie radzą w niemal każdych warunkach.
  • Pozostałe szafki na buty z wieszakiem – oprócz obuwia i odzieży wierzchniej, w przedpokoju chcemy pomieścić wiele innych akcesoriów, takich jak szaliki, rękawiczki, czapki, kominy, torebki. Jeżeli w twoim przedpokoju nie ma dla nich miejsca, powinny zainteresować cię szafki na buty z szufladą. Szuflad może być jedna, dwie lub trzy – to wszystko zależy od wielkości mebla. Dodatkowo, warto pamiętać o umiejscowieniu szuflady – wygodniejsza w użytkowaniu wydaje się ta na dole.

W jakich stylach dostępne są szafki na buty z litego drewna

Pomimo tego że większość naszych mebli powstaje z tradycyjnych płyt meblowych w okleinie, w ofercie posiadamy również meble z litego drewna. Są to produkty jakości premium, dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Specjalnie z myślą o nich produkujemy je w kilku stylach.

  • Szafki na buty w stylu skandynawskim – to bardzo charakterystyczny styl, rozpoznawalny przez wiele osób. Cechuje go minimalizm formy i funkcjonalizm użytkowania. Meble są stabilne, bardzo wytrzymałe, a do tego naprawdę znakomicie się prezentują w każdym wnętrzu. Dzięki temu że są wykonane z litego drewna, mogą nam służyć przez naprawdę długi czas.
  • Szafki na buty w stylu prowansalskim – to kolejny styl meblowy, który ma wielu fanów. Jeśli w twoim mieszkaniu są meble kuchenne w stylu prowansalskim, powinieneś w dalszym ciągu kontynuować ten trend. Są bardzo romantyczne w swoim wyglądzie i mogą się podobać kobietom i mężczyzną. Ich podstawowym kolorem jest biały. W tej kolekcji można znaleźć zarówno szafki na buty z lustrem, jak i bardzo pojemne szafki na buty z półkami. Wszystkie modele zostały wyposażone w najlepszej jakości okucia znanych i cenionych producentów.

zostaw komentarz

Your email address will not be published.